X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Cukrzyca typ 1 - huśtawki z cukrami
Odpowiedz

Cukrzyca typ 1 - huśtawki z cukrami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karola 2222 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, choruję na CT1, jestem w pierwszej ciąży i jestem w 13 tc. Cukry różnie, jak czytam tutaj książkowe cukry z rana i po posiłku, to wydaje mi się, że jestem złą przyszłą matką. Jak sobie radzicie? Jestem na pompie z CGM, ale 722, więc sensor kłamie strasznie...

    Karola 2222 CT1 od 2004 roku, termin grudzień 2018, pierwsza ciąża
  • Karola 2222 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukam dziewczyn w ciąży z CT1, żeby wymienić się różnymi doświadczeniami, także z cukrów złych, ja miewam spadki, i zarówno przeliczniki WW jak i ważenie średnio się do tego mają...mam nadzieję, że się to ustabilizuje. Jem w sumie kiedy jestem głodna/staram się nie robić dużych odstępów, ale zastanawiam się czy nie przejść na ścisłą dietę, bardzo dokładnie opomiarowaną....ostatnie dni to wciąż dwie strzałki w górę....korekty, podkrecanie bazy, zaraz dwie strzałki w dół...soki, dojadanie i taki był praktycznie cały dzień plus dziś boli mnie podbrzusze.

    Karola 2222 CT1 od 2004 roku, termin grudzień 2018, pierwsza ciąża
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodź do nas tutaj
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/cukrzyca-typu-1-a-ciaza,9983,19.html

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ