X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Cukrzyca ciążowa od początku
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa od początku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, ze wzgledu na IO i podwyższony cukier mam od razu stwierdzoną ciąże cukrzycowa. Do tego mam nietolerancję pszenicy, mleka krowiego, śmietany, wołowiny i wieprzowiny. Co mam więc jeść? Posiadacie jakieś sprawdzone przepisy, dania?

    Nowy początek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź na wątek cukrzyca ciążowa tam być może więcej info dostaniesz.
    Są dziewczyny które służą pomocą, rada czy przepisem.
    Mam nadzieję że znajdziesz tam pomoc.

    Gratuluję fasolki i życzę dużo zdrówka.

    Ps nie martw się będzie dobrze.
    Ja też mam IO obecnie już stan przedcukrzycowy :-(
    Cukrzycę ciążowa miałam stwierdzona w 8to i skończyłam na insulinie nocnej jak i po posiłkach.
    Dałam radę więc i ty dasz:-)
    Ja bym jadła to co do ten pory tylko że mniejsze porcje i częściej.
    Po każdym posiłku mierzylabym cukier.
    Zapisz się do diabetolog na NFZ to będziesz miała zniżkę na paski bo są drogie, powinnaś dostać też od niej glukometr.
    Ja poszłam do diablo właśnie po poradę co mam jeść bo mam IO a ta mi glykometr z recepta w łapkę gratis skierowanie na krzywa. :-)
    Dziś się cieszę synkiem 20m-nym.
    A płakałam strasznie że muszę się kluc hihi

    IO idzie teraz w odstawke traktuj ja jakby jej nie było.
    Będziesz mierzyć cukry po każdym posiłku zobaczysz jakie będę cukry jak będą przekroczenia dostaniesz insulinę.
    Najlepiej być pod opieką diabetologa.
    Powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ