X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Covid w ciąży
Odpowiedz

Covid w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aśka82 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 marca 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Dziewczyny, czy któraś zmagała się z koroną w ciąży? Siostra rodzi za 5 tygodni, dziś się dowiedziała, że jest chora. Ja jestem w pierwszym trymestrze i panicznie boje się, że się zarażę. Tak długo walczyliśmy o dziecko, a teraz ten strach potęguje jeszcze pandemia.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 20 marca 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszłam w 20tyg. Lekki przebieg.

    A siostra jak się czuje? U Ciebie który tydzień dokładnie?

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Aśka82 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 marca 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra na razie ok. Ja dopiero 9 tydzień. Ciąża po in vitro, czwarty transfer, wymodlone, wyczekane. Jak tylko mnie w gardle zadrapie wpadam w panikę.

  • Bruised Autorytet
    Postów: 1809 2191

    Wysłany: 23 marca 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeszłam na początku trzeciego trymestru, też ciąża po IVF, wyczekana ponad 4 lata, siódmy transfer. Jak zachorował mąż to rzeczywiście stresowałam się tym, że pewnie mnie zaraził, ale jak już mnie rozłożyło, to pocieszałam się, że lepiej teraz niż na sam poród. Przebieg miałam dość lekki, dwa dni gorączki i bólu mięśni, dwa tygodnie suchego kaszlu i ogólnego zmęczenia. Z Małą wszystko dobrze :)

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    preg.png
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 23 marca 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przeszłam jakoś 3 tyg temu ból mięśni głowy i brak sił na cokolwiek teraz jeszcze utrzymuje mi się kaszel obecnie 10 tydzień

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • Położna Ancymon Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe mamy! jestem położną w trakcie pisania magisterki, miałabym ogromną prośbę o uzupełnienie ankiety dotyczącej jakości snu w ciąży. Każda odpowiedź jest na wagę złota!! Dziękuję

    https://forms.gle/P956LWKjTmnwRAbr8

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ