X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Cos na ciezkie chwile...
Odpowiedz

Cos na ciezkie chwile...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 11 lutego 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wpadla mi ostatnio ciekawa ksiazka w rece. Czytam ja wlasnie i sama smieje sie chwilami z siebie ;-)
    Ksiazka napisana z humorem, przez kobiete- mamuske.
    Poprawia naprawde humor w ciezkich momentach. Rady nie od parady, od poczatku ciazy az do dzieciaczka po tej stronie brzuszka.
    "Seksowna mamuska- czyli jak przejsc przez macierzynstwona wysokich obcasach"- Betty Londergan

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie pomyślałam dziś o czymś właśnie nie na ciężkie chwile, a dokładnie.. o kopniakach jakie fundują nam nasze maluszki ;) nie wiem jak Wy, ale dla mnie to coś super, zawsze czuję się tak fajnie, jak poczuję jak tam Jasiu w środku buszuje. Wprawdzie nieraz dostanie mi się w pęcherz albo w żebra, ale i tak cieszę się, że się rusza i że u niego wszystko ok.

    Taka refleksja mnie dopadła :D

    Anette, muszę poszukać tej książki, jak mi się uda to kupię ;)

    Anette, martek lubią tę wiadomość

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 11 lutego 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_f a bedzie z tymi kopniakami jeszcze " lepiej" ;-) Fajne jest to ze jak maluszki sie ruszaja to my jestesmy spokojniejsze. Daja przeciez znak zycia :-))))) Niesamowite uczucie !!!

    Ja dalam za nia chyba 25 zl w Polsce. Naprawde polecam, szczegolnie poprawia humor jak dopadaja nas ciazowe dolegliwosci. Autorka obraca je w zart i daje naprawde dobre rady. Przygotowuje tez fajnie na porod ( radzi czego lepiej nie wiedziec ;-) ) i na pozniejsze klopoty z malenstwem. Naprawde fajna.

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 11 lutego 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam 50 twarzy Greya 3 tom :P Taki erotyk......
    A kopniaki to wielki powód do radości bynajmniej dla mnie dodatkowo pupa wystawiana czy nóżka super sprawa i trwa tylko 9 m-e :)

    Anette lubi tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, a ja czytam W oczekiwaniu na dziecko, a pomiędzy tym.. Władcę Pierścieni ;)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 11 lutego 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W oczekiwaniu na dziecko polknelam juz przy 5 miesiacu :-) ale czasami dla przypomnienia zagladam jeszcze.

    Monia....dla mnie erotyki odpadaja. Mam wielki szlaban na sex a taka ksiazka moze wywolac "katastrofe" ;-)

    m_f, mychowe lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię sobie tak o każdym miesiącu z osobna poczytać ;)

    Anette lubi tę wiadomość

  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 lutego 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette, ta książka, o której piszesz jest nowa? Bo sprawdzałam teraz na stronce naszej biblioteki i jeszcze jej tam nie ma.

    Monia i jak te 50 twarzy Greya? Różne opinie słyszałam, a też mnie korci, żeby się za to wziąć.

    Ja teraz czytam po raz enty "Alchemika" i oprócz tego 2 książki o ciąży;)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 12 lutego 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grey powiem tak jest to trochę ekscentryczna książka przedstawiająca wyuzdany sex ale obok toczy się inny wątek na którym ja się bardziej skupiłam a cóż ten sex kusi wiec Anette daruj sobie jak nie możesz bo wzmaga apetyt :P

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 12 lutego 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga ksiazka raczej nowa nie jest, widze na niej: wydane przez Helios 2008, mozna tez ja dostac na : sensus.pl
    Wczoraj dotarlam do momentu jak autorka opisywala swoj porod. Z jednej strony wywoluje gesia skore, a z drugiej smialam sie w glos ze sposobu opisu...,

    Monia....polecana przez Ciebie lekture zostawie sobie na czas, gdy dostane juz zielone swiatlo po porodzie, no i gdy mi maly pozwoli na skierowanie odrobiny uwagi na cos innego niz on ;-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 lutego 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, w takim razie skuszę się na tą książkę. Czytałam kiedyś też niezły erotyk "Czarodziejki" - jeżeli ktoś jest delikatny i pruderyjny to odradzam:)

    Anette, czyli ta ksiażka aż taka nowa nie jest, to nie wiem, czemu jej nie mogę znaleźć w bibliotece u nas (a zbiory tam są naprawdę pokaźne) - podasz mi autora??

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 12 lutego 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga- Betty Londergan "Seksowna mamuska"

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 12 lutego 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż nie przepadam za czytaniem książek ;) ta seksowna mamuśka mnie zaciekawiła:) poszukam jej dziś w biblotece:)
    a tak sobie pomyslałam oglądałam kiedys jeszcze jak w ciąży nie byłam porody na youtube :P wy też oglądałyście;)?

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyznam szczerze nie czytałam żadnych i nie czytam do dziś książek kiedyś jedynie czytałam gazety .

    Przyznam się że ja nie oglądałam porodów na yutube według mnie na prawdę niektórzy powinni zastanowić się co wstawiają wiadomo , że dla nas samych poród to jest ogromne przeżycie itp , ale różne mogą być reakcje moja koleżanka jak nie była w ciąży i taki film obejrzała to aż zwymiotowała .

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 12 lutego 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie ogladam porodow. Widzialam jeden na zywo- bylam przy porodzie przyjaciolki. Po tym wpoilam sobie w glowe, ze bede miala cc. No i w sumie wykrakalam...

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 12 lutego 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba skuszę się na tą Czarodziejkę :P
    Porodów nie ogladam ostatnio jeden obejrzałam to 2 tyg śnił mi się..... :/

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 12 lutego 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anette, ale po autorze też nie znalazłam - pozostaje jak coś to kupić:)

    Ja porody oglądam i w necie i na TLC program "Porodówka". I chociaż niektóe sceny naprawde nie są fajne, niektóre porody straszliwie długie i ciężkie, niektóre z komplikacjami - to zawsze jak mama dostaje dziecko w ramiona, to na jej twarzy widać coś wyjątkowego....nieopisane szczęście. Więc tłumaczę sobie to wszystko tak, że cokolwiek będzie się działo, to w końcu ból minie, krew pospzątają, a ja będe tuliła moje kochane maleństwo.

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 12 lutego 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja będąc na zwolnieniu nadrabiam czytelnicze zaległości i dziś skończyłam czytać "Podpalaczkę" Kinga- lubię tego autora. A dodatkową atrakcją popołudnia było to, że chyba dziś pierwszy raz wyłapałam motylki w brzuchu, które najprawdopodobniej oznaczają że poczułam ruchy maleństwa:) A do takiej dalszej lektury polecam Wam "Język niemowląt"- czytałam to jeszcze na studiach w ramach zajęć z rozwoju mowy i byłam nią zachwycona. Mam zamiar przeczytać ją ponownie:)


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ