X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Conceive w ciązy, inne lubrykanty
Odpowiedz

Conceive w ciązy, inne lubrykanty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 18 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Stosowala moze ktoras z Was zel conceive przed zajściem w ciążę? U nas zaskoczyło w pierwszym cyklu z tym żelem i zostalo nam go jeszcze dość sporo. Myslicie ze w ciąży mozna go stosowac jako po prostu żel na lepszy poślizg? Nie wiem czemu ale wlasnie mam problem z suchością, wczesniej nie mialam takiego problemu. Jak to jest u Was?

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 marca 2018, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też dużo zostało więc stosujemy teraz

    zem3qps6in5tddof.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ