X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Conceive Plus żel
Odpowiedz

Conceive Plus żel

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 7 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to mój 13cs , niedlugo dni płodne, mam nadzieje że w tym cyklu będzie owu. Dla zwiekszenia swoich szans chciałabym odkupic conceive , myslę że na początek dwa aplikatory wystarczą, jesli ktoraś ma do odsprzedania to proszę o komenty. No i również chętnie przeczytam po jakim czasie Wam się udało spełnić marzenie :) dodam że czekamy z mężem na nasz pierwszy cud czyli na ciążę

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 7 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten żel i nie pomógł nam.
    Nie wiem jaki macie problem z zajęciem bo każdym ma inny. Ale jeśli nie robiliście badań to najpierw proponuje Je zrobić.
    Powodzenia.

  • Justina1991 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie każdy tylko pisze o żelu A któraś z Was miała tabletki z firmy Conceive Plus? Ja zaczęłam stosować tabletki od 1stycznia.Z moim okresem wygląda tak że zawsze mam kilka dni przed określoną datą od 3do 4dni przed terminem.Dziś patrzę do mojego kalendarzyka i jestem w szoku ponieważ powinnam mieć już okres i mi się spóźnia. Objawy wskazują ciążę ale dla pewności jeszcze poczekam tydzień i wtedy wykonam test i zobaczymy co wyjdzie pozdrawiam i polecam też te tabletki + żel

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja starałam się o dziecko 5 cykli ( wiem,że to nie dużo) i nie wiem,czy to przypadek czy rzeczywiście conective pomógł,ale zaszłam właśnie w tym cyklu w którym pierwszy raz go użyliśmy ,dodam jeszcze,że w tamtym szczęśliwym cyklu był tylko jeden stosunek,dwa dni przed owulacją,właśnie z tym żelem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 15:30

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę polecić ten żel. U mnie zawsze był problem z suchością, a przy częstym serduszkowaniu około owulacyjnym były obtarcia i inne nieprzyjemności. W cyklu w którym go używałam od razu zaszłam, a do tego uniknęłam niemiłych konsekwencji suchości :)

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o pierwsze dziecko starałam się ok 5 lat. Druga ciąża przyszła odrazu po pierwszej CC,a o trzecie też się starałam ponad rok i z żelem odrazu zaskoczyłam dlatego mysle ,że mi pomógł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 22:36

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z zelem zaszlam.przedluza on zywotnosc plemnikow zmieniajac ph w srodku na bardziej przyjazne

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jest po nim dobry "poślizg" jak ktoś ma problem z suchością to jak znalazł :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ