BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Conceive Plus żel
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

AiCha4811
Autorytet
1017

Wysłany: 7 października 2016, 09:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, to mój 13cs , niedlugo dni płodne, mam nadzieje że w tym cyklu będzie owu. Dla zwiekszenia swoich szans chciałabym odkupic conceive , myslę że na początek dwa aplikatory wystarczą, jesli ktoraś ma do odsprzedania to proszę o komenty. No i również chętnie przeczytam po jakim czasie Wam się udało spełnić marzenie :) dodam że czekamy z mężem na nasz pierwszy cud czyli na ciążę

"Niech mi się stanie według słowa Twego"
wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
3560 gram szczęścia <3 55cm

adrenalina
Autorytet
1625

Wysłany: 7 października 2016, 11:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Miałam ten żel i nie pomógł nam.
Nie wiem jaki macie problem z zajęciem bo każdym ma inny. Ale jeśli nie robiliście badań to najpierw proponuje Je zrobić.
Powodzenia.

Justina1991
Nowa
0

Wysłany: 30 stycznia, 15:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie każdy tylko pisze o żelu A któraś z Was miała tabletki z firmy Conceive Plus? Ja zaczęłam stosować tabletki od 1stycznia.Z moim okresem wygląda tak że zawsze mam kilka dni przed określoną datą od 3do 4dni przed terminem.Dziś patrzę do mojego kalendarzyka i jestem w szoku ponieważ powinnam mieć już okres i mi się spóźnia. Objawy wskazują ciążę ale dla pewności jeszcze poczekam tydzień i wtedy wykonam test i zobaczymy co wyjdzie pozdrawiam i polecam też te tabletki + żel

mikka86
Autorytet
1282

Wysłany: 30 stycznia, 15:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
a ja starałam się o dziecko 5 cykli ( wiem,że to nie dużo) i nie wiem,czy to przypadek czy rzeczywiście conective pomógł,ale zaszłam właśnie w tym cyklu w którym pierwszy raz go użyliśmy ,dodam jeszcze,że w tamtym szczęśliwym cyklu był tylko jeden stosunek,dwa dni przed owulacją,właśnie z tym żelem

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 stycznia, 15:30

3ab2d98bf9.png

[konto usunięte]

Wysłany: 31 stycznia, 09:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też mogę polecić ten żel. U mnie zawsze był problem z suchością, a przy częstym serduszkowaniu około owulacyjnym były obtarcia i inne nieprzyjemności. W cyklu w którym go używałam od razu zaszłam, a do tego uniknęłam niemiłych konsekwencji suchości :)

AlkaT89
Koleżanka
10

Wysłany: 31 stycznia, 22:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja o pierwsze dziecko starałam się ok 5 lat. Druga ciąża przyszła odrazu po pierwszej CC,a o trzecie też się starałam ponad rok i z żelem odrazu zaskoczyłam dlatego mysle ,że mi pomógł

Wiadomość wyedytowana przez autora 31 stycznia, 22:36

Limerikowo
Autorytet
4356

Wysłany: 31 stycznia, 23:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tez z zelem zaszlam.przedluza on zywotnosc plemnikow zmieniajac ph w srodku na bardziej przyjazne

mikka86
Autorytet
1282

Wysłany: 1 lutego, 09:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
I jest po nim dobry "poślizg" jak ktoś ma problem z suchością to jak znalazł :)

3ab2d98bf9.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)