X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Co z tym zajściem?
Odpowiedz

Co z tym zajściem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martitta. Koleżanka
    Postów: 39 84

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Od pewnego czasu staramy się z mężem o dzidziusia. Niestety w trakcie wyszły problemy z tarczycą, która spowodowała hiperprolaktynemie. Okazało się, że nie mam cykli z owulacjami i generalnie same nieprzyjemności.
    W każdym cyklu od 16 do 25 dnia biorę luteinę, codziennie bromegron, a teraz jeszcze euthyrox na tarczycę. Prolaktyna spadła, więc chyba wracam do normy z ovu. Od kilku dni mam strasznie obolałe sutki i delikatne skurcze jak na @. Odkąd biorę bromergon moje cykle trwają od 23 do 25 dni, dzisiaj jest 25 dc a ja wciąż czuję bolesność sutków, wręcz szczypanie i swędzenie, ale @ nie ma. Nie mam żadnych mdłości, jeśli chodzi o toaletę chodzę częściej, jednakże zaczęłam spożywać mnóstwo zielonej herbaty i być może stąd ta dolegliwość. Dodatkowo mam niesamowicie wzdęty brzuch od kilku dni. Wygląda jak balon. Kiedy go dotykam jest obolały. Senna jestem, ale to już też od jakiegoś czasu, więc zrzucam winę na tarczycę. Czy któraś z Was przy takich lekach i problemach zaszła w końcu w wymarzoną ciążę? Czy te objawy mogę uznać, za dobry zwiastun?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:38

    CÓRECZKA
    7v8ryx8dc08b88sv.png
    i81xb201udla5dpz.png
    >>niedoczynność tarczycy<<
  • Martitta. Koleżanka
    Postów: 39 84

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy nie ma z was żadnej, która zmagała się z zajściem przy takich lekach?

    CÓRECZKA
    7v8ryx8dc08b88sv.png
    i81xb201udla5dpz.png
    >>niedoczynność tarczycy<<
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martitta, na OvuFriend dla staraczek jest specjalny dział dla kobiet starających się zajść z pomocą medyczną. Tam szybciej kogoś znajdziesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 22:04

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj lubicie sie nakrecac... Dziewczyno, zaczekaj na rozwoj wydarzen, nie badz w goracej wodzie kapana i nie doszukuj sie objawow na sile... Jesli za kilka dni nadal @ nie przywedruje, zrob test o czulosci 10, idz na bete :-) z samych objawow nikt Ci niczego nie wywrozy... Ja mialam typowo okresowe objawy i nigdy nie spodziewalabym sie dwoch kresek w cyklu, z ktorym sie udalo. A jednak... ;-)

    I jeszcze jedno... Mdlosci nie dopadaja kazdej ciezarnej, u mnie zaczely sie dopiero w drugim trymestrze :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 22:26

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Martitta. Koleżanka
    Postów: 39 84

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie chodzi o nakręcanie, ale jestem już zmęczona ciągle nowymi diagnozami, nowymi lekami, pilnowaniem co i kiedy trzeba zażyć. Jestem młodą dziewczyną, aż dla mnie nie pojęte, żeby mieć takie problemy w takim wieku :( Poza tym odkąd zażywam te wszystkie medykamenty nie miałam jeszcze tak bolesnych piersi. Poszukam odpowiedniejszego działu dla siebie, musiałam przeoczyć. A wam gratuluje fasolek.

    CÓRECZKA
    7v8ryx8dc08b88sv.png
    i81xb201udla5dpz.png
    >>niedoczynność tarczycy<<
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ