X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne co z tym spaniem?
Odpowiedz

co z tym spaniem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    jestem obecnie w 7 tygodniu ciazy i mam problemy ze snem, mianowicie zasypiam bez problemu, jednak juz o 5-5.30 nagle sie wybudzam i nie jestem w stanie spac dluzej, nawet w weekendy gdy nie ide do pracy budze sie tak wczesnie a potem zdycham caly dzien z niewyspania, bo tez w dzien gdy probuje zrobic sobie drzemke nie moge usnac :/

    Mam do was pytanie, w ktorym tygodniu dopadla was taka typowa ciazowa sennosc? :D tak bardzo mi sie to marzy, ze w koncu uda mi sie przespac cala noc bez wiercenia.. a moze niektore z was tez cierpialy na swoista bezsennosc w ciazy?

    za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje ;)

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się zarowno w pierwszej ciąży jak i teraz w drugiej chciało spać ale w dzień ;) nie pociesze, bo im dalej w ciąży tym gorzej ze spaniem, pobudki na sikanie i zmianę pozycji.

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5-6 spałam w ciągu dnia i w ogóle :P a teraz 10 też mi się chce :P ale robię krótsze drzemki albo wcale i idę wcześnie spać :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wlasnie ja tez sie czuje spiaca w ciagu dnia, ale chociaz sie poloze to nie moge zasnac :( najgorsze jest to niedosypianie, gdybym tylko spala te 2 godziny dluzej bylabym super wyspana a tak to chodze jak zombi :P

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni po owulacji juz mialam problem ze snem i tak zostalo do konca ciazy. Spałam po 3-4 godziny. Budzilam sie w srodku nocy i juz nie zasypialam do rana. Im dalej tym bylo gorzej, bo brzuch wielki, ciezko sie obrocic, kregoslup boli, miednica itp itp. Ale szczerze? Byłam tak przyzwyczajona do krotkiego snu, ze jak bobas sie urodzil to nie mialam problemu zeby do niego wstawac w nocy, spac po kilka h na dobe itp. Moj maż np umieral przez to wybudzanie, zapalnie swiatla (lekkiego bo lekkiego ale jednak), nagly placz w nocy itp. Mam wrazenie, ze natura wie co robi ;p;p;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no to mnie pocieszylas :D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie kazda kobieta tak ma. U Ciebie to sam poczatek wiec to normalne. Potem moze juz tak nie bedzie :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mam... zasypiam bez problemu .... a pobudki co chwila na siku a po 5 mam budzik w głowie i sie budzę potem sie mecze zeby chociaz do 7 pospac....a w weekendy to po 7 lub o 8 juz na nogach...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Izabelle Autorytet
    Postów: 1619 1278

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnie na początku ciaży,potem się uspokoiło i spię normalnie :)

    l22ne6yd1cgn4wml.png
  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U każdej jest indywidualnie :) ja ogolnie ze spaniem w nocy nie narzekalam, chyba, że teraz jak wstaje w środku nocy na siku, ale taka senność to mnie złapała w 1 trymestrze, ale połączona z mocnymi mdłościami, więc wolałam przesypiać je ;)

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciazy (chyba dosłownie od początku) spalam w nocy ok 9-10h ciagiem, potem z 2h przerwy nad ranem i znów szlam spac na 2-3h :D
    Ja która zazwyczaj spała max 8h.
    Teraz juz gorzej, ciężko mi czasem sie ułożyć, pobudka co jakiś czas ot tak bez przyczyny albo z takiej której nie kojarzę żeby mnie obudziła... Czasem dosypiam jeszcze ale dużo dużo mniej niż na początku.
    U każdej osoby to będzie inaczej wyglądało ale natura faktycznie wie co robi przyzwyczajając nas do nocnego wstawania ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem w którym tygodniu ale jakoś wcześnie zaczęła się senność totalna. Mogłam spać wszędzie. W pracy jakoś dawałam radę ale jak tylko wracała to jadłam i zasypialam. I tak spałam do rana. Minęło po paru tygodniach. A teraz od około tygodnia czy dwóch męczy mnie bezsenność. Zobaczysz jak u ciebie będzie.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • agigagi Ekspertka
    Postów: 245 185

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogole nie mialam sennosci ciazowej chyba ze jak sie objadlam jak glupia to wtedy musiala byc sjesta w srodku dnia hehe. A rano sie budzisz pewnie z nerwow bo poczatek ciazy to nie male przezycie i stres i obawy. Ja obie ciaze przeszlam tak jakbym w nich nie byla, bez objawowo po za brzuszkiem oczywiscie :)

    01.2010 - córeczka nr 1
    03.2018 - córeczka nr 2
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja póki co nie mam za bardzo objawów poza lekką bolesnoscia piersi.. tylko to spanie mi tak przeszkadza ale myślę że to faktycznie może być na tle nerwowym bo zaczęło się od dnia gdy wyszedł pozytywny test ciążowy:D dopiero za tydzień mam 1sza wizytę u lekarza żeby chociaż potwierdzić tą ciążę także może wtedy się w końcu uspokoje i bezsenność minie.. :D

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny !!!
    Ja juz od 5tygodnia spie tyle ze az mi glupio :P
    Jak spioch :P
    Moge spac do 8-9godz pozniej po poludniu kolo 16-17 godz znow dopada mnie sen ze zasypiam na siedzaco 2h ! I jak juz jest wieczor to oczy same mi sie zamykaja jakbym byla nienasycona snem :P
    Martwie sie tylko (wizyta za tydzien dopiero) poniewaz nie wiem czy to takie normalne prawie bez wymiotow itd? Od czasu do czasu poczuje lekki bol w podbrzuszu i podczas wieczornego prysznica jakby bylo mi niedobrze ale nic wiecej... usciski dla Was!!!! :)

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny !!!
    Ja juz od 5tygodnia spie tyle ze az mi glupio :P
    Jak spioch :P
    Moge spac do 8-9godz pozniej po poludniu kolo 16-17 godz znow dopada mnie sen ze zasypiam na siedzaco 2h ! I jak juz jest wieczor to oczy same mi sie zamykaja jakbym byla nienasycona snem :P
    Martwie sie tylko (wizyta za tydzien dopiero) poniewaz nie wiem czy to takie normalne prawie bez wymiotow itd? Od czasu do czasu poczuje lekki bol w podbrzuszu i podczas wieczornego prysznica jakby bylo mi niedobrze ale nic wiecej... usciski dla Was!!!! :)

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ