X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Co pijecie w ciazy?
Odpowiedz

Co pijecie w ciazy?

Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 lutego 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mnie tez owocowe nie przechodzą przez gardło. Darjeeling nazywa się szampanem wśród herbat, a jej pierwsze płatki, zebrane na określonych plantacjach zaraz po tym, gdy zejdzie śnieg z niższych partii Himalajów, osiągają niebotyczne ceny. Zwykła Darjeeling, byle z dobrego źródła, jest przepyszna, lekka gorzkawa nuta, bardzo delikatna herbata.

    Poza tym herbata lepiej smakuje podana w ładnej filiżance czy kubeczku ;) Polecam te ręcznie malowane w pracowniach ceramiki Bolesławieckiej:
    https://andyceramika.pl/kubki
    A10-D16.webp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2023, 08:54

    JustynaKaaa lubi tę wiadomość

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 90 1

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubie zapachu i smaku kawy i piję dużo herbaty. Mam dużo, rozne rodzaje ale najbardziej lubię zwykłą herbate z cukrem i cytryną ;)

    Jesli szukacie dobrych składem herbat warto jest zajrzeć sobie do sklepu ojców Bonifratrów:
    https://produktybonifraterskie.pl/kategoria-produktu/herbaty-ziolowe/
    PRODUKTY_512x512_herbatka_Wzmocnienie_NOWA-300x300.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2023, 11:42

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1182 1391

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ciąży herbata przestała smakować :P
    W ciągu dnia piję głównie wodę z cytryną, czasem jakiś sok. Ostatnio na mleko mam ochotę️🤭

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ