X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne co na rozstępy
Odpowiedz

co na rozstępy

Oceń ten wątek:
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 2 października 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też słyszałam , że jest dobry.
    w rozmowach w toku też kiedyś mówili, że można się samą oliwą smarować

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 2 października 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam kosmetyki Oillan mama, dobry jest również olejek z migdałów

    kotakota
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wielką skłonność do rozstępów i jest już 5 miesiąc, brzuch dość dość i nie mam ani jednego..... a od 2 miesięcy smaruje się Bio oil czy coś takiego, to taka oliwka tak jakby i działa o dziwo, choć słyszłąm że olej kokosowy też jest super i można też na nim smażyć :) jak kto woli :) ale z tym bio oil jest przyjemny zapach a nie wiem jak z kokosowym - nie przepadam za tym zapachem ...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 3 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka stosuje olej kokosowy na włosy podobno bardzo dobrze nawilża. Mieszka w Chinach i mówi , że tam prawie wszystkie kobiety sobie nim włosy nacierają

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 4 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    solga - mieszka w chinach? a co ja tam tak daleko wywiało :O

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 4 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ponoć jest zarąbisty ten olej... i ponoć szybko się wchłania, ale nie wiem jak naprawdę pachnie... czy jak te kosmetyki np z Avonu strasznie słodko itp..
    ja nie przepadam jakoś za tym zapachem i tylko dlatego z niego zrezygnowałam :)
    bo teraz dużo rzeczy mi przeszkadza :D nawet płyn do kąpieli aby Dove jakoś toleruje :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 6 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelin jej mąż ma taką pracę, że trochę jeżdżą po świecie :)

    mizzelka od niej nie czuć kokosem ;) więc ten olejek ma delikatniejszy zapach i nie jest dodatkowo aromatyzowany

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 7 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda raz miałam taki czysty olejek kokosowy to na prawdę bardzo fajnie włosy po nim wyglądają, no i taki czysty też nie ma takiego męczącego zapachu

    misiakowa
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 7 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to tak jak mówiłam Misiakowa :) ale ciężko dostać taki czysty w Polsce, ja szukałam i nie znalazłam

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 7 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    solga wrote:
    no właśnie to tak jak mówiłam Misiakowa :) ale ciężko dostać taki czysty w Polsce, ja szukałam i nie znalazłam
    Czysty można spokojnie dostać w Polsce w sklepach ze zdrową żywnością, w Bomi, Piotrze i Pawle - np. taki: http://allegro.pl/olej-kokosowy-extra-virgin-bio-200-ml-bio-planete-i4588263478.html
    Jak ktoś dużo zużywa, to polecam ekonomiczniejsze opakowania, ale to już tylko na allegro: http://allegro.pl/olej-kokosowy-biooil-900-ml-naturalny-extra-virgin-i4649131260.html

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się smaruję głównie balsamem Babydream z rossmanna, teraz mi się skończył i niechcący wzięłam oliwkę zamiast balsamu i już efekt nie ten. Po balsamie skóra mięciutka, gładka, cud miód. No i nie mam rozstepów, a zaraz wkraczam w 9 miesiąc :)
    Czasami przeciągnę brzuch olejem kokosowym, wczoraj wysmarowałam nim całe nogi bo miałam tak suchą skórę, że aż się sypało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 14:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży używałam tylko oliwki HIPP. Brzuch miałam naprawdę ogromny i zero rozstępów.

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 9 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak - to widzisz ja nie szukałam w takich sklepach, pewnie dlatego nie znalazłam, patrzyłam tylko w rossmanie itp a tam są takie zmieszane z czymś innym :)

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam skłonności do rozstępów po mamie, póki co smaruję się 2-3x dziennie i nie mam ani jednego a jestem już w 7 miesiącu :)

    W Mydlarni u Franciszka zakupiłam olej migdałowy (ok 45zł) i masełko Shea (17zł za kostkę nieco większą od mydełka) są świetne i mogę polecić-można je stosować raz dziennie bo doskonale nawilżają, napięcie skóry czuć na drugi dzień :)
    Stosuję również ECODermine 4pory roku Balasam ujędrniający i nawilżający (każdy z nich 95% ekologiczne składniki ma, koszt ok 7zł!) no i z Garniera balsam regenerujący z syropem z klonu (ten czerwony, ok 10zł)

    Póki co rozstępów brak-tfu tfu odpukać :D

  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 13 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak wrote:
    Czysty można spokojnie dostać w Polsce w sklepach ze zdrową żywnością, w Bomi, Piotrze i Pawle - np. taki: http://allegro.pl/olej-kokosowy-extra-virgin-bio-200-ml-bio-planete-i4588263478.html
    Jak ktoś dużo zużywa, to polecam ekonomiczniejsze opakowania, ale to już tylko na allegro: http://allegro.pl/olej-kokosowy-biooil-900-ml-naturalny-extra-virgin-i4649131260.html


    ja również zostałam szczęsliwą posiadaczką oleju kokosowego jestem zachwycona i polecam :)

    Gosiak lubi tę wiadomość

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam oliwki w żelu z JOHNSON & JOHNSON, jak dla mnie jest świetna. Wcierałam oliwkę codziennie po kąpieli i póki co jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch maleńkich rozstępów na udach. Dla porównania, koleżanka od razu poleciała do apteki kupić drogi krem... wydała prawie 150 zł a nic nie pomogło... To chyba zależy po prostu od kobiety i skóry... Jednym pomoże, innym nie

    kafabi lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja się smaruję głównie balsamem Babydream z rossmanna, teraz mi się skończył i niechcący wzięłam oliwkę zamiast balsamu i już efekt nie ten. Po balsamie skóra mięciutka, gładka, cud miód. No i nie mam rozstepów, a zaraz wkraczam w 9 miesiąc :)
    Czasami przeciągnę brzuch olejem kokosowym, wczoraj wysmarowałam nim całe nogi bo miałam tak suchą skórę, że aż się sypało ;)


    Ja również go używam. 8 miesiąc i póki co bez rozstępów. Tak więc polecam. Miałam próbkę z Ziaji Mamma Mia i nie jest taki fajny. Długo się wchłania.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 14 października 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na roztepy najlepszy bio olej kokosowy, a najgogrsza firma na rynku to Johnson sama chemia, fuj.

    Gosiak, Helen lubią tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 15 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może tez wypróbuje ten kokosowy...

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 22 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi się też bardzo skóra wysusza w ciąży,a peelingi to z jakich skladnikow polecacie?w i trymestrze można z kawy?

    feegu6l.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ