X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne co na rozstępy
Odpowiedz

co na rozstępy

Oceń ten wątek:
  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 258

    Wysłany: 18 lutego 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po przeczytaniu tej rewelacyjnej analizy kosmetyków przeciw rozstępom: http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html , stwierdziłam, że najlepiej będzie używać tego co jest w czystej postaci, bez emulgatorów, konserwantów, parabenów i wypełniaczy.
    Używam masła shea (nierafinowanego) albo oleju arganowego (to od czasu do czasu, bo dość drogi jest).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2014, 22:42

    v50lkjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika spoko spoko tez nie wiedziałam o tym dopiero niedawno jakieś 4 tyg temu koleżanka mnie uświadomiła po tym jak zaczęłam jeczec ze przez noc zrobiły mi sie rostepy

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 20 lutego 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje po kąpieli Oliwke z żelu Johnson`s Baby:) Dobrze nawilża a w dzien krem z Ziaji, tylko że w dzien nie zawsze. Ostatnio po tym jak miałam, trwada macice to sie troche bałam tyle smarowac żeby nie wywoływac skurczy :)

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje jak na razie kremik firmy Le'maadr.

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Ziaja mamma mia i jestem zadowolona, bo ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i wchłania. Stosuję go wieczorem po kąpieli a w ciągu dnia co tam mam pod ręką wcieram, aktualnie mało do ciała Tutti Frutti.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i proszę, jak to już nie jedna dziewczyna pisała - jak rozstępy mają być to będą :/ U mnie właśnie się pojawiło kilka na dole brzucha, słodkie kilkucentymetrowe potworki ;)

    Aktualnie używam czerwonej neutrogeny w słoiczku i Dzidziusia dla mamy na rozstępy, ale to drugie to tak okazyjnie. Ale już się nie łudzę :/

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety to samo, rozstępy pojawiły się na piersiach( dosłownie w jeden dzień) mimo że smarowałam się od początku na przemian oliwką i balsamem babydream i mustellą. Teraz dokupiłam jeszcze Palmersa ale już jakoś nie wierzę tym kosmetykom. 90 zł za mustelle i nic nie dało:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 15:01

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drogie kosmetyki odstawiłam bo najlepiej służy mi olej migdałowy (z allegro ale widziałam też w Piotrze i Pawle w dziale olejowym ;) ) 1 raz dziennie wieczorem po kąpieli a rano kosmetyki przeciwko rozstępom które się moim zdaniem średnio sprawdziły. Jestem w 34 tc i rozstepow nie mam ale olej najlepiej nawilża i natluszcza no i nic nie swędzi!

    saszka lubi tę wiadomość

  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julkaa, świetnie, że napisałaś o tym oleju migdałowym. Akurat mam P&P blisko domu. Jutro sobie kupię, bo to swędzenie robi się coraz gorsze.

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 13 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetny jest też krem przeciw rozstępom Pharmaceris
    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14122.
    Używałam w poprzedniej ciąży i oprócz pary małych rozstępów na cyckach (ale rozmiarowo pojechało mi o 3 plus) nie ma nic :)



    Miriam, jakieś konkrety na tego ślimaka chińskiego poproszę :):):)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 31 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam chyba pecha, kolejne rozstępy na piersiach się pojawiły i już naprawdę nie wiem co stosować i ile razy dziennie by już mi dały spokój

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Myszkolikaa Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku stosowałam Mustele 9m podwójnie działający krem przeciw rozstępom na brzuch, biodra uda i pośladki oraz Mustele 9m specjalne wzmocnienie biustu, w 28tc pojawiły mi się rozstępy na piersiach i po dwa na pośladkach mimo regularnego stosowania rano i wieczorem a nawet w ciągu dnia, teraz stosuję Mustele na rozstępy i Palmers na zmianę i na piersiach widzę, że zaczynają się pomniejszać, nie blednąć na szczęście :) bo jak zbledną to zostaną już w postaci blizn dlatego myślę, że nie warto zaprzestawać już stosowania preparatów mimo, że się pojawiły, możemy to zahamować, polecam też robienie dobrego peelingu 2 razy w tygodniu i masażu piersi wtedy skóra się uelastycznia, jest lepiej ukrwiona i zwiększa się wchłanialność substancji zawartych w kosmetyku na rostępy

  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku stosowalam zwykly balsam nawilzajacy, pozniej ziaje mamma mia na przemian z balsamem a teraz juz zwykly balsam z avonu. Po kapieli z regoly stosowalam( juz mi sie skonczyla) oliwke w zelu johnson&baby - jest rewelacyjna- uzywalam jej nie tylko teraz podczas ciazy ale i wczesniej bo swietnie nawilza. Wg mnie zwykla oliwka nawilza "pozornie" jak powyzej pisalyscie natomiast ta w zelu jak posmaruje na mokra skore to czuje ja na skorze na nastepny dzien jak znow ide pod prysznic. Do tej pory (39 tc) nie mam rozstepow.

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja kupiłam Macierzyństwo od Pharmaceris, zobaczymy bo to początek;
    żałuję, że nie pamiętam co używałam w pierwszej ciąży, bo było skuteczne - na brzuchu zero rozstępów, za to na plecach niestety tak, ale to dlatego, że do głowy mi nie przyszło, żeby je też smarować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 11:08

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 19 września 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczęłam stosować krem z oriflame - zobaczymy...

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 22 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po wiem wam , ze nie jest jakoś szałowy, ale dam mu jeszcze szansę

  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 22 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywalam balsamu i oliwki z Palmersa na zmiane z balsamem i oliwka z BabyDream z rossmana, oliwke rano po kapieli, balsam na noc

    obecnie zamienilam oliwke Palmersa na oliwke MamaMil

    Polecam MamaMil, w rankingu srokao nie ma, ale w komentarzach ktos ja pytal o krem i napisala, ze sklad ma dobry, pozatym czytalam dobre opinie na jego temat bardzo, MamaMil mozna kupic tylko w aptece :) polecam apteke Gemini do wszystkiego, zarowno Palmersa jak i MamaMil najtaniej tam dostalam, ewentualnie jeszcze allegro polecam

    nie polecam napewno Mustelli bo duzo zlego slyszalam, bio oil tez tak sobie

    z drozszych specyfikow dziewczyny zachwalaly Elancyl

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 23 września 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pierwszej ciąży dobrze się sprawdzał kram z ziaji zapobiegający rozstępom słyszałam też że krem z nivea dla kobiet w ciąży w niebieskiej tubce z kangurkiem jest też bardzo dobry - koleżanka używała, ale nie wiem czy go jeszcze sprzedają

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 24 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tym z kangurkiem tez gdzies słyszałam...jaka szkoda, zenie można czegos łyknąc po prostu, zeby ta skóra była taka giętka i sięnie niszczyła

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 1 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieś przeczytała, ze najlepiej czystego masła shea uzywać

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ