X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Co czytacie?jakie książki polecacie?
Odpowiedz

Co czytacie?jakie książki polecacie?

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 10 września 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie które z nas w ciąży wcześnie idą na zwolnienie, co wiąże się ze sporą ilością wolnego czasu
    jakie książki czytacie?
    co byście poleciły?
    co pozwoli się oderwać od swiata zewnętrznego i przetrwać jakoś czas pomiędzy kolejnymi wizytami u lekarza:)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 10 września 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy co lubisz :)
    ja polecam:
    Jeździec miedziany - Paullina Simons , jak Ci się spodoba to są jeszcze 2 części kontynuacji.
    ostatnio czytałam :To, co zostało - Jodi Picoult
    ciekawe jeszcze było "świadectwo prawdy" i "bez mojej zgody" też Jodi Picoult

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 11:28

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 10 września 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam także "jeździec miedziany" super ksiazka :) i kolejne jej dwie częsci :)
    Wczoraj skończyłam czytać "ocalona z piekła", ksiazka o polskiej modelce, ktora jako 13 latka chciala zrobic kariere i wyladowała w burdelu :D brzudko mowiac :) bardzo fajna ksiazka i jej zyciu:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 10 września 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    polecam także "jeździec miedziany" super ksiazka :) i kolejne jej dwie częsci :)
    Ja również gorąco polecam "jeźdźca miedzianego" i kolejne części.
    Bardzo lubię też kryminały, ale teraz w ciąży jakoś mnie do nich nie ciągnie.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam po raz kolejny Greya ;) oczywiście za pierwszym razem byłam oczarowana trylogią, jednak teraz skupiam się bardziej na jego zaburzeniu osobowości :D fajnie czyta się drugi raz te same książki pod warunkiem, że zaczynamy je rozpracowywać od nowa :) ja na szczęście już będę mogła wrócić do pracy co mnie cieszy bo już czuję się z dnia na dzień coraz lepieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 11:32

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 10 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obecnie pochłonieta jestem serią książek Andrews Virginia C o pewnym rodzeństwie przeczytała już dwie częśi "kiwaty na poddaszu" i "płatki na wietrze" niestety na kolejny muszę czekać w kolejce
    dlatego pytam co Wy czytacie
    będę musiała zapytać o tego "jeźdzca miedzianego" w bibliotece

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne ksiazki o rodzicielstwie to w głębi kontinuum , wiez daje sile, ostatnie dxiecko lasu polecam rownież bobas lubi wybor ksiazka o metodzie BLW i rozszerzaniu diety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak musiałam leżeć w łóżku to czytałam książkę za książką :) wciągnęłam się w Cobena i przeczytałam prawie wszystkie jego książki. Przeczytałam też nową Bridget Jones i zaczęłam wracać do mojego ukochanego Przeminęło z wiatrem. Na szczęście lekarz pozwolił mi wrócić do pracy więc nuda już tak strasznie mi nie doskwiera. Ale jeśli ktoś lubi kryminały to Cobena polecam.

  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 10 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam książki Hiszpana- C.R. Zafona.

    Książka o wychowaniu dziecka- "Macierzyństwo . Pierwsze 12 miesięcy życia dziecka" Anne Krueger. Ja będąc w ciąży czytałam książki o ciąży, a te o wychowaniu zostawiłam sobie na macierzyński. Teraz żałuję, bo nie mam na czytanie czasu...

    Pozdrawiam

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 września 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gra o tron - lepsza niz serial.
    O dzieciach ksiązki Tracy Hogg.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • figielek Przyjaciółka
    Postów: 82 52

    Wysłany: 16 września 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Gra o tron - lepsza niz serial.

    oj taak, ja wpadłam bez reszty! Czytam już 5 tom ;)
    jak ktoś lubi kryminały, to mi bardzo fajnie czytało się Charlotte Link, no i wszelkie skandynawskie poczynając od Millenium Larssona.

    UDizp2.png4vvop2.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 17 września 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy uważacie, że w ciąży nie powinno się czytać kryminałów, horrorów trailerów itp, bo ja np bardzo lubię takie książki, jakoś mimo ciąży nie mam ochoty na romanse

    relgj44jmw4925t7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytaj co lubisz i na co masz ochotę (tylko nie ekscytuje się za bardzo akcją :)). Niektórzy uważają, że w ciąży należy słuchać tylko muzyki klasycznej a wszelkie żywsze rytmy szkodzą - bzdura.

    Wracając do tematu ja czytam teraz cykl J. Auel'a "Dzieci Ziemi" wciągnął mnie strasznie.

    Amnezja, Anioł lubią tę wiadomość

  • sasanitka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 23 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam kryminały, w ciąży też mam nadzieję, że będę je czytać. Na razie czekam na nowego krajewskiego, słuchałam już tu, jak czyta fragment powieści: http://xiegarnia.pl/wideo/marek-krajewski-czyta-fragment-wladcy-liczb uwielbiam jego bohaterów!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 18:07

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 23 września 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam Jo Nosebo jest 10 tomów. Czytam dopiero 3 ale pierwsze 2 wciagneły mnie ostro.
    Nie mam teraz jakieś weny do czytania. Ale się poprawie :-D

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 23 września 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeloth wrote:
    Czytaj co lubisz i na co masz ochotę (tylko nie ekscytuje się za bardzo akcją :)). Niektórzy uważają, że w ciąży należy słuchać tylko muzyki klasycznej a wszelkie żywsze rytmy szkodzą - bzdura.

    Wracając do tematu ja czytam teraz cykl J. Auel'a "Dzieci Ziemi" wciągnął mnie strasznie.

    Nie ma jak Ayla i Jondalar :) Chociaż w niektórych tomach za dużo opisów przyrody.
    Polecam jeszcze Jodi Picoult (wszystkie grubasy ale dobrze się czyta :) ) i Joannę Chmielewską( można płakać ze śmiechu)

    Teraz kończę ,,Język niemowląt" Tracy Hogg

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 23 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    polecam także "jeździec miedziany" super ksiazka :) i kolejne jej dwie częsci :)
    Wczoraj skończyłam czytać "ocalona z piekła", ksiazka o polskiej modelce, ktora jako 13 latka chciala zrobic kariere i wyladowała w burdelu :D brzudko mowiac :) bardzo fajna ksiazka i jej zyciu:)

    Też ostatnio czytałam "ocaloną z piekła" i też polecam :)

    Kryminały uwielbiam, polecam książki Donny Leon, nie są to jakieś ciężkie i drastyczne kryminały, a raczej lekkie i przyjemne :) Tak samo jak książki Andrea Camilleri - bardzo podobne.
    Teraz czytam "Gliniarze" W.E.B. Griffin - też całkiem spoko.

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 24 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio czytałam Inkwizytora Piekary, jak juz przeszłam na zwolnienie, fajne było polecam, bardzo dobrze się czyta

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 24 września 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wakacjach jednym tchem przeczytałam "Zawołajcie położną" Worth Jennifer.

    Natalka 03.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja równiez polecam powieści Carlosa Ruiza Zafona, wciagające. I "Inferno" Dana Browna, cudo, po nieudanym "Kluczu Salomona" naprawde super odmiana. Cobein niektóre ksiazki też ma fajne. Jak ktoś lubi lekko pofantazjować to może być "Przepowiednia" Deana Koontz'a ale dla mnie lepsza była "Prędkość" tego autora.

    Jak tak zachwalacie to musze tego "Jeźdźca dorwać".

    Aha - podobno fajną książką z tematyki dzieci jest: "W paryżu dzieci nie grymaszą" i "Język niemowląt" - ale nie czytałam ich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 15:13

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ