X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciśnienie w ciąży
Odpowiedz

Ciśnienie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia 88888 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny:) Czy mierzycie ciśnienie w ciąży?? Jeśli tak to jakie macie?? Mnie na ostatniej wizycie bardzo skoczyło i lekarka kazała mi mierzyć. W domu nie mam takich wysokich wartości, ale zawsze jest 120 pare na 70 parę. Dopiero kończę pierwszy trymest. Boję się,że później się mi podniesie więcej skoro już mi skacze. Czy któraś z Was tak miała?? Jak sobie z tym radziłyście??

    f2w3vfloaybtazdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam niskie caly czas w drugim trymestrze ciut podskoczylo ,o sprawdzam sobie kontroluje ,ostatnio mialam wysokie i nie moglam oddechu zlapac w nocy jutro bede miec holter na 24 i echo serca robione bo z kąs te cisnienie się bierze wysokie .pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2014, 16:46

  • agaaa~ Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wysokie tylko u lekarza. boje sie, ze jak teraz pojde do gina na pierwsza wizyte to mi skoczy jak zawsze :/ jestem w 5 tyg. czy ktoras z Was tez miala wysokie u lekarza, normalne w domu? jak sobie z tym radzic?
    Pozdrawiam

    agaaa~
    f2w3rjjghwpqs5dl.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa ja tak mam,że u lekarza mi bardzo skacze. Od początku ciązy tak miałam,ale mierzyłam w domu i było ok. Dopiero w 3 trymestrze wzrosło i obecnie jestem na tabletkach obniżających ciśnienie.

    relg3e5e5eurhywm.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam syndrom białego fartucha i mega wysokie u lekarza czy w zabiegowym :) Więc przed wizytą mierzę sobie sama w domu i podaję lekarzowi. Chociaż na początku była panika i chcieli mnie wysłać na oddział...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia mam to samo i sie własnie zastanawiam co to bedzie przy porodzie. Nie wiem dlaczego, ale mojej lekarce nie chce się wierzyc ,ze tak mi skacze tylko na jej widok:)

    relg3e5e5eurhywm.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam całą ciąże dobre ciśnienie właśnie w okolicach 120/80. W 3 trymestyrze a dokładnie 36 tygodniu nagle jednego dnia bolała mnie głowa.Dla ciekawości zmierzyłam cisnienie i było 150/100 i nie chciało spadać po odpoczynku nic a nic. Więc pojechałam na IP bo to bardzo niebezpieczne ... dalej nie spadało ,dostałam leki masakra nie chciało spaść po godzinie dopiero po 2h spadło i pielęgniarka westchnęła , dobrze ze spadło ,bo nie będzie porodu...
    Miałam białko w moczu więc może to były początki gestozy nie wiem.Ale po dwóch dniach wyszłam ze szpitala i leki brałam do rozwiązania.Po urodzeniu ciśnienie ustabilizowało się od razu.

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MłodaDamo, a rodziłas naturalnie czy miałaś cc?? Jakie leki brałaś?? dopegyt??

    Gagatka lubi tę wiadomość

    relg3e5e5eurhywm.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam naturalnie.Tak brałam Dopegyt.W szpitalu jak przyjechałam już na porodówke od razu dali mi lek mimo,że miałam dobre ciśnienie :) i było wszystko okej

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak bedzie u mnie, bo boję się,że przez to ciśnienie bede miała cc.A mogłas karmic jak brałas ten lek?? Czy od razu po porodzie przestałąs brac??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak zadecydują u Ciebie w Twoim przypadku lekarze ale mysl poztywnie na pewno będziesz mogła rodzić naturalnie :)
    Tak mogłam karmić naturalnie przy tym leku. W szpitalu jeszcze mi podawali lek ,zmniejszyli tylko dawke. Na drugi dzień po południu odstawiliśmy lek ,bo już miałam za niskie ciśnienie hehe ;D 100/60 :) także odstawiliśmy i wszystko było w normie do dziś

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informacje. Mam nadzieje, że u mnie bedzie tak jak u Ciebie. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa. Pozdrawiam

    relg3e5e5eurhywm.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) Szczęśliwego rozwiązania :)

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ