X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z Opola meldujcie się
Odpowiedz

Ciężarówki z Opola meldujcie się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest ktoś z Opola :) ?

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opole jestes tam??? Kto rodzi w Opolu od 24.11??

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 1 listopada 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaaa jestem!! Ale nie rodzę w listopadzie, a dopiero w kwietniu :)
    Ale się cieszę, że Opole się obudziło :) Dawajcie dziewczyny! Potrzebuję Was! :)

  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 2 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Jaaaa jestem!! Ale nie rodzę w listopadzie, a dopiero w kwietniu :)
    Ale się cieszę, że Opole się obudziło :) Dawajcie dziewczyny! Potrzebuję Was! :)
    To powodzonka, dbaj o siebie ;) może kiedyś spotkamy się na spacerku. Z której cz. Opola jestes?

    Ida lubi tę wiadomość

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 11:47

  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Grudzice. Rodze u nas na Reymonta. Jestem zadowolona z opieki po pierwszej ciazy. Super polozne i lekarze super. Moj prowadzący tez pracuje w tym szpitalu wiec bedzie mia na mnie oko

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ