X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z nadwagą ;)
Odpowiedz

Ciężarówki z nadwagą ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 24 maja 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! jestem co prawda na samym poczatku mojej ciazowej przygody i nie wiem tak naprawde jak to sie rozwinie, czy uda mi sie ciaze utrzymac i doczekac szczesliwego zakonczenia..

    osobiscie niestety/stety zaszlam w ciaze z dosc spora nadwaga (+30kg), tak sie zlozylo ze akurat gdy postanowilam cos z soba zrobic, bylam tydzien na diecie i zaczelam chudnac to okazalo sie ze jestem w ciazy :D

    w kazdym razie chcialam zapytac czy sa tu jakies przyszle/aktualne mamy ktore rowniez w ciazy mialy spora nadwage? :)
    w ktorym miesiacu zaczelo u was byc widac brzuszek? :)
    ja mam figure typu jablko (tluszcz gromadzi sie glownie w okolicy tulowia) wiec obawiam sie ze do 7 miesiaca nikt sie nawet nie zorientuje ze jestem w ciazy :D

    dajcie znac jak to u was jest/ bylo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 12:48

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 25 maja 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie że są, całe mnóstwo! zależy od figury, ale raczej u otyłych ciężko widać

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 maja 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proponuje diete cukrzycowa
    ja nie miałam wyboru, druga ciaza cukrzycowa
    ale starania a nastepnie ciaze zaczełam z duuuzym nadbagazem

    a ze trzecia ciaza od razu brzuchol wyskakiwał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2018, 12:28

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ