X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)
Odpowiedz

Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)

Oceń ten wątek:
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny <3

    Troche mnie nie było, męża dalej nie ma, wraca dopiero za tydzień a ja mam nakaz leżenia wiec cięzko ogarnac corke dom itp. Za 2 tygodnie juz polowkowe :-). Bylam ostatnio na 4d i mamy potwierdzona coreczke na 90% :D. Tak też przeczuwałam

    Agniecha śliczny brzusio :*

    Ams gratuluje coreczki :*

    Katti jak sie czujesz kochana?? Mialas juz wizyte kontrolna po zabiegu?

    U mnie na razie brzuszka jako tako brak a zaczynamy 19tc. Jak u was z waga? U mnie na zero ciagle


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9b82c792441.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 12:09

    ams, Katiiii lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond, u mnie tez waga na zero :) moze pol kg mi przybylo, nie wiecej. Schudlam na nogach i wszystko idzie w brzusio:)
    najwazniejsze, ze dzidzia rozwija sie dobrze :)

    duzo zdrowka :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Hej dziewczyny <3

    Troche mnie nie było, męża dalej nie ma, wraca dopiero za tydzień a ja mam nakaz leżenia wiec cięzko ogarnac corke dom itp. Za 2 tygodnie juz polowkowe :-). Bylam ostatnio na 4d i mamy potwierdzona coreczke na 90% :D. Tak też przeczuwałam

    Agniecha śliczny brzusio :*

    Ams gratuluje coreczki :*

    Katti jak sie czujesz kochana?? Mialas juz wizyte kontrolna po zabiegu?

    U mnie na razie brzuszka jako tako brak a zaczynamy 19tc. Jak u was z waga? U mnie na zero ciagle


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9b82c792441.jpg
    Zazdroszcze ci takiej figury :D Boziu ja nie będac w ciaży takiej nie mam a co dopiero w ciaży... marzenie być tak szczupłą hihi :)

    Czuję sie ok... 19 czerwca mam wizytę kontrolną u lekarza, załatwiłam sobie tłumacza więc sie ciesze bo bede wszystko rozumiec a co najważniejsze bede miała okazje wymusic jakos u niego skierowania na badania tarczycy,cukru i może jakies badania ginekologiczne które chciałabym tak za około 2 miesiące zrobic. Mam nadzieje że uda mi się cokolwiek wymusić i że da mi te skierowania.Potem 9 lipca mam pobranie krwi na sprawdzenie kontrolne mojej hemoglobiny ... antybiotyk juz mi się skończył ale tabletki na hemoglobine nadal łykam bo tego miałam az 3 opakowania.
    Od 2 dni nie plamię wiec mysle że jest ok nawet test robiłam 3 dni temu i wyszedł negatyw ... chociaż wiem że nie bedzeie trzeba robić drugi raz zabiegu bo uprzedzali mnie że może tak sie stać iż bedzie konieczny drugi jesli pierwszy wszystkiego nie oczysci.
    Po za tym to przesiaduje tylko na forach czytam i jak mam lepszy dzień to piszę jesli jest jakis temat w którym mogę cos napisać.

    Gratuluję córeczki to w gronie widzę bedą dwie dziewczynki póki co :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Mogę się tu do was trochę przykolegowac? :) Może niektóre z Was jeszcze mnie pamiętają z wątków testowych :) Termin mam na koniec października i jakoś tak nie mam się gdzie podziać :D

    Ams, Almond - gratuluje córeczek! :)

    Katiiii, Almond, ams lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Mogę się tu do was trochę przykolegowac? :) Może niektóre z Was jeszcze mnie pamiętają z wątków testowych :) Termin mam na koniec października i jakoś tak nie mam się gdzie podziać :D

    Ams, Almond - gratuluje córeczek! :)
    Pewnie że tak dziewczyny napewno się ucieszą tym bardziej że z tej duzej gromadki która zaciążyła zostało na wątku 2-3 osoby wiec no pusto strasznie się zrobiło :(
    Nie wiem czemu , nie które w ogole chyba przestały na ovu wchodzic bo w sumie uznaly że po co skoro się udało zajsc inne poszły na inne wątki i tak zostałyśmy same.. ja zaglądam mimo straty bo brakuje mi rozmów.
    Pamiętam cię z różowej wiec miło będzie jesli zostaniesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 17:03

    1000 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Mogę się tu do was trochę przykolegowac? :) Może niektóre z Was jeszcze mnie pamiętają z wątków testowych :) Termin mam na koniec października i jakoś tak nie mam się gdzie podziać :D

    Ams, Almond - gratuluje córeczek! :)

    Witaj serdecznie :) mi też teraz termin przesunął się na koniec października :)

    Almond gratuluję córki :) jesteś zadowolona z tego USG 4d? bo ja właśnie teraz we wtorek mam wizytę i się zastanawiam, które wybrać.

    Katiiii strasznie mało osób się tu udzielało, więc wskoczyłam na wątek listopadówek, chociaż tam też dużo dziewczyn poszło na grupę na Facebooku :)

    Katiiii lubi tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Pewnie że tak dziewczyny napewno się ucieszą tym bardziej że z tej duzej gromadki która zaciążyła zostało na wątku 2-3 osoby wiec no pusto strasznie się zrobiło :(
    Nie wiem czemu , nie które w ogole chyba przestały na ovu wchodzic bo w sumie uznaly że po co skoro się udało zajsc inne poszły na inne wątki i tak zostałyśmy same.. ja zaglądam mimo straty bo brakuje mi rozmów.
    Pamiętam cię z różowej wiec miło będzie jesli zostaniesz ;)

    Ja jakoś się przywiązałam do forum, do wątków testowych mam sentyment i cały czas podczytuje i kibicuje :) a kameralne towarzystwo na tym wątku mi nie przeszkadza :)
    Katti, bardzo mi jest przykro z powodu tego, co Ci się przydarzyło... musisz być bardzo silna osobą, skoro dalej jesteś w stanie zaglądać na forum i czytać o zmaganiach dziewczyn, zwłaszcza na fioletowej stronie. Czytając Twoje wpisy stwierdzam, ze napędza Cię jednak miłość do dzieci i męża ;) i to jest takie cieszące :)

    Katiiii, ams lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Ja jakoś się przywiązałam do forum, do wątków testowych mam sentyment i cały czas podczytuje i kibicuje :) a kameralne towarzystwo na tym wątku mi nie przeszkadza :)
    Katti, bardzo mi jest przykro z powodu tego, co Ci się przydarzyło... musisz być bardzo silna osobą, skoro dalej jesteś w stanie zaglądać na forum i czytać o zmaganiach dziewczyn, zwłaszcza na fioletowej stronie. Czytając Twoje wpisy stwierdzam, ze napędza Cię jednak miłość do dzieci i męża ;) i to jest takie cieszące :)
    Jestem sliną ale bardzo wrażliwą jednocześnie.
    Staram sie zwyczajnie nie myśleć o tym co się stało mimo że nadal przed oczami widze maluszka to wiem że jest mu dobrze tam gdzie jest i wiem że on wie że go bardzo kochamy i bardzo tesknimy. Wiem że kiedy zdecydujemy się na starania aby spróbować jeszcze raz to on do nas wróci.
    Mamy dwójkę wspaniałych dzieci i one dają mi ogromną siłę , dzięki temu mam okazje docenić to że są zdrowe i to że w ogole są. Czesto człowiek zapomina o tak prostych rzeczach i dopiero jak coś sie złego stanie uswiadamia sobie ile ma szczescia kiedy posiada to co posiada. Mam wspaniałego męża chociaż bywaja kłotnie jak w każdym zwiazku to mimo to bardzo sie wspieramy chociaż on jak i ja czesto ukrywamy to co nas boli to przychodzą dni kiedy siadamy i płaczemy razem to jest wspaniałe uczucie móc nie wstydzić się tego i siedziec i płakać.
    Nas spotkała pierwszy raz strata a przecież tyle ludzi traci codziennie i tyle kobiet przechodzi to kilkukrotnie a mimo to walczą dalej... podziwiam.
    Też jestem przywiązana bardziej do różowej strony może dlatego że tam jednak ten kontakt jest bardziej aktywny niż na fioletowej gdzie wiekszosc albo przestaje wchodzić albo wchodzi sporadycznie i czasami nie ma nawet do kogo sie wtedy odezwać.
    Mimo to nadal tutaj siedzę bo chcę wspierać dziewczyny które poznałam na różowej i cieszyć się tym że ich fasolki rosną zdrowo :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja dziś poleguje, jakiś bol podbrzusza sie przyplątal i boli przy podnoszeniu nogi czy wstawaniu/siadaniu.. dobrze, ze we wtorek wizyta to zglosze to Gin.

    1000 jak miło Cię widziec:-). Jak sie czujecie? Na kiedy wypada Ci termin?

    Katti Mi się zawsze marzyły kobiece kształty no ale nie było mi to dane :D. Cycki posiadam tylko i wyłącznie podczas ciązy i karmienia haha.

    Ann1109 tak isg 4D naprawde super sprawa. Mam zdjecia córeczki i są niesamowite. Mamy tez nagrany caly filmik. Napewno zrobimy tez takie usg ok 29yygodnia żeby zdjecia byly juz wyraźne. Polecam :-)

    Katti ciesze się, ze masz tak duze wsparcie w najblizszych. To wlasnie milosc pozwala przetrwac tak trudne chwile, ktore Was spotkaly. Wierze, ze Wasz Aniolek wroci do Was szybciutko :***

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti, wiem, że takie teksty często mogą wydawać się brutalne, bo wiadomo, że Ciebie boli to, co się stało, ale z pewnością łatwiej Ci to znieść niż kobiecie, która jeszcze nie ma dzieci. Najważniejsze, że masz dla kogo żyć :) I też myślę, że Aniołek prędzej czy później do was wróci :)

    Almond, termin mam na 26 października :) Jutro mam połówkowe, jestem ciekawa co u mojego bąbla :) Liczę na jakieś fajne zdjęcie 3d :D Czujemy się dobrze, właśnie wróciliśmy z wakacji, ale od jutra idę już na zwolnienie. Jednak 8 godzin przy biurku w takim upale mnie wykańczało, a do tego strasznie bolał mnie tyłek i kość ogonowa :P 10 minut przerwy na godzinę brzmi dobrze w teorii, niestety w praktyce często jest tak, że człowiek się zajmie pracą siedzi 3 godziny bez przerwy. Przed urlopem autentycznie byłam już tym zmęczona :) dobrze pamiętam, że Ty już jesteś na zwolnieniu?

    Katiiii lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Tysiaczku !!! bardzo sie ciesze, ze tu zajrzalas :)
    Jestes w koncu moja "testowa" kumpelka :)


    Daj znac po badaniach :)


    U nas ( we Francji) polowkowe robia w okolicach 22tc, tak wiec ja na moje polowkowe czekam do przyszlego tygodnia. :) juz sie nie moge doczekac :)

    Mala tak fika koziolki w brzuchu, ze az milo :)

    Ja juz jestem na zwolnieniu od prawie 3tyg. Musialam dojezdzac do pracy okolo godzine (pociag plus metro) no i potem praca w szkole tez do latwych nie nalezala ze w zgledu na profil klasy, jaka mialam :D
    Teraz sie bycze!

    Wczoraj wybralismy i kupilismy lozeczko :)

    Maz juz chce je skladac :D z jeden strony mowie Mu, ze za szybko, ze po co, ale z drugiej strony te walajace sie kartony doprowadza mnie predko do szalu !!

    Takze cos czuje, ze w weekend loeczko bedzie zlozone, hehe.


    Katti zycze Ci duzo zdrowka i sily kochana :* czytam wszystkie Twoje posty, czasem nie wiem co odpisac. Powodzenia u lekarza !!! Daj znac, czy dal Ci skierowania na badania, ktore chcesz :)

    Trzymaj sie :*

    Katiiii, 1000 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy zwykłe czesc :D chociaż wiem że ktos jest ,ktos czyta hehe

    Napewno dam znac ;) ale mam pod wieczór dopiero o 17:30 mąż może załatwi że urwie się wcześniej z pracy wtedy zostanie w domu z dziecmi a ja sama sobie pojde z tłumaczka bo z dziecmi wiadomo jak to jest u lekarza kiedy się ich to nie tyczy.

    Dzisiaj byłam pierwszy raz odprowadzic syna do przedszkola po tym wszystkim wiec jest już dużo lepiej ...wczesniej nie mogłam do wc dojsc ;)
    Po za tym czuje że zaczynają wracać mi siły i taki jakis nie wytłumaczalny zapał chociaż jeszcze nie wiem czego od ma się tyczyc hmm
    Troche lipnie z kasą u nas w tym miechu przez to że mąż nie pracował kiedy ja musiałam być w szpitalu ale naszczescie taj jedyna nasza znajoma mówiła że jak cos mamy dać jej znać to nam pożyczy i dotrzymała słowa wie problem z glowy a oddawać w ratach mozemy także tego jest ok ;) Taki nawał wszystkiego naraz mamy w tym miesiacu że szkoda gadac...a jeszcze musimy uniform synkowi do szkoły kupić na zebraniu rodziców 27 czerwca do tego urodziny córki są wiec no...troszku jest tego.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byloby super, gdyby maz mogl zostac z dziecmi, bo wiadomo, ze glowa jest mniej zajeta, jak dzieci nie ma obok i bedziesz mogla sie skupic na sobie.

    Dobrze, ze masz takich znajomych, na ktorych mozesz liczyc i, ze nie jestes tylko sama z mezem na obczyznie. Dobrze miec takie bratnie dusze:)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti jak dobrze, ze macie na kogo liczyc bo takich znajomych to ze świecą można szukac, zwlaszcza jak mieszka sie zagranicą! Ciesze się, że pomalutu wracasz do codziennosci <3

    1000 ja juz od ponad miesiaca na zwolnieniu, po plamieniach musialam lezec a od niedawna szyjka zaczela sie obnizac, wiec tez bardzo sie oszczedzam wiec u mnie w pracy siwedzidc po 8-9h min to nie bylo mowy. O przerwach 10 min co godzinke tez nie, mialam za duzo spraw na glowie do ogarniania.

    Ja juz sie nie moge doczekac weekendu, wraca moj M po ponad 2 miesiacach w USA, uff w koncu <3

    Ja mam polowkowe pod koniec nastepnego tygodnia:-)

    ams lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:

    Ja mam polowkowe pod koniec nastepnego tygodnia:-)

    to bedziemy miec w tym samym czasie :) ja mam w sobote 30.06 :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie kontrolnej u lekarza i tak naprawdę nie badała mnie tylko była gadka szmatka ale udało mi się załatwic badanie cukru i tarczycy :)
    Ogólnie na cukier chciała sama mnie wysłac bo chcą miec pewnosc czy nie mam cukrzycy normalnej wiec wspomnialam o tym że nigdy nie miałam badania na tarczyce i chciałabym zbadać wiec mówiła że nie ma problemu ale ogólnie martwi ich fakt mojej niskiej hemoglobiny i przez to przyspieszyła mi badanie krwi z 9 lipca na 21 czerwca potem po pobraniu krwi mam kolejną wizytę w sprawie omawiania wyników. Pytała też o mój stan psychiczny tzn czy w szpitalu ktos zaproponował mi psychologa a takiej sytuacji nie było wiec ona zaproponowała do tego też mówiła że przyspieszy mi badanie krwi ze wzgledu jakbym zaszła w ciaże to chcą wiedziec wczesniej jak sprawa wyglada aby wrazie coś mnie leczyć odpowiednio. Wizyte kolejna u lekarza mam na 26 czerwca na godz 17:30 tak jak dzisiaj wiec można uznać że jestem zadowolona ze spotkania :)

    ams lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAtii, to dobrze, ze jestes zadowolona! niech Cie przebadaja i o Ciebie dbaja <3 !

    Katiiii lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :) ja już po połówkowym, wszystko w porządku, Pani doktor oceniła wszystko i nadal mamy zdrowego chłopczyka :) młody jest takim trochę grubaskiem, bo waży już ponad pół kilo i z wagi wyszło, że ciąza jest ponad tydzień starsza, a termin porodu od razu wyliczyło między 17 a 26 października :D Fika sobie całymi dniami już, ma chwile odpoczynku, ale jest dość ruchliwy, co mnie oczywiście bardzo cieszy, chociaż wczoraj miałam pierwsze nieprzyjmne kopniaki do wewnętarz, nie wiem po czym kopał, ale nie było fajnie i już się boję co będzie za 10 czy 12 tygodni :D Waga u mnie na razie 4,5 kg na plusie, brzuch widoczny, ale w sumie chyba jest dość mały jak na rozpoczęty 6 miesiąc ciąży :)

    Od wczoraj oficjalnie zaczęłam zwolnienie z czego się bardzo cieszę :) Na razie się jeszcze lenię i nawet nie sprzątam w domu z tej radości :D powakacjuje się trochę i wezmę się za siebie, za wyprawkę, za sprzątanie i inne tego typu rzeczy ;) Na szczęscie póki co wszystko jest w porządku ze mną, nie muszę leżeć, nie mam plamień (choć w majówkę miałam akcję, po której w panice pojechałam nawet do szpitala, ale w sumie od razu przeszło i zapomniałam nawet powiedzieć o tym ostatnio mojej gin) i oby tak zostało do końca...

    Co do łóżeczka i innych mebelków... Na pewno w wakacje będziemy przygotowywać pokoik i myślałam o tym, czy nie za wcześnie, ale z drugiej strony jak chcemy malować ściany to przecież musi być ciepło :D więc też pewnie niedługo zaczniemy o tym myśleć... niech sobie wszystko juz stoi gotowe i czeka na bąbleka, a nie że potem na szybko wszystko :) ja w ogóle miałam ostatnio etap czytania o przeżywalności wcześniaków, jakoś tak podtrzymało mnie na duchu to, że już coraz bliżej momentu, gdy mój bobas, nawet jeśli postanowi wyjść wcześniej (na co na razie nic nie wskazuje), to będzie miał duzą szansę po tej stronie brzuszka :)

    Almond, to mówisz, że cały weekend będziecie się w czwórkę tulić? ;) fajnie, 2 miesiące oddzielnie pewnie dały w kość!

    Katti, a jaką masz hemoglobinę? Ja zawsze miałam niską, do tego 22 tygodnia jakoś się uchowałam, ale niestety od wczoraj łykam żelazo...

    Katiiii lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    No hej :) ja już po połówkowym, wszystko w porządku, Pani doktor oceniła wszystko i nadal mamy zdrowego chłopczyka :) młody jest takim trochę grubaskiem, bo waży już ponad pół kilo i z wagi wyszło, że ciąza jest ponad tydzień starsza, a termin porodu od razu wyliczyło między 17 a 26 października :D Fika sobie całymi dniami już, ma chwile odpoczynku, ale jest dość ruchliwy, co mnie oczywiście bardzo cieszy, chociaż wczoraj miałam pierwsze nieprzyjmne kopniaki do wewnętarz, nie wiem po czym kopał, ale nie było fajnie i już się boję co będzie za 10 czy 12 tygodni :D Waga u mnie na razie 4,5 kg na plusie, brzuch widoczny, ale w sumie chyba jest dość mały jak na rozpoczęty 6 miesiąc ciąży :)

    Od wczoraj oficjalnie zaczęłam zwolnienie z czego się bardzo cieszę :) Na razie się jeszcze lenię i nawet nie sprzątam w domu z tej radości :D powakacjuje się trochę i wezmę się za siebie, za wyprawkę, za sprzątanie i inne tego typu rzeczy ;) Na szczęscie póki co wszystko jest w porządku ze mną, nie muszę leżeć, nie mam plamień (choć w majówkę miałam akcję, po której w panice pojechałam nawet do szpitala, ale w sumie od razu przeszło i zapomniałam nawet powiedzieć o tym ostatnio mojej gin) i oby tak zostało do końca...

    Co do łóżeczka i innych mebelków... Na pewno w wakacje będziemy przygotowywać pokoik i myślałam o tym, czy nie za wcześnie, ale z drugiej strony jak chcemy malować ściany to przecież musi być ciepło :D więc też pewnie niedługo zaczniemy o tym myśleć... niech sobie wszystko juz stoi gotowe i czeka na bąbleka, a nie że potem na szybko wszystko :) ja w ogóle miałam ostatnio etap czytania o przeżywalności wcześniaków, jakoś tak podtrzymało mnie na duchu to, że już coraz bliżej momentu, gdy mój bobas, nawet jeśli postanowi wyjść wcześniej (na co na razie nic nie wskazuje), to będzie miał duzą szansę po tej stronie brzuszka :)

    Almond, to mówisz, że cały weekend będziecie się w czwórkę tulić? ;) fajnie, 2 miesiące oddzielnie pewnie dały w kość!

    Katti, a jaką masz hemoglobinę? Ja zawsze miałam niską, do tego 22 tygodnia jakoś się uchowałam, ale niestety od wczoraj łykam żelazo...
    Ciesze sie ze u was ok :)
    Nie wiem jaką mam ale bardzo niską w szpitalu mówili że jak na zdrowego człowieka wrecz tragicznie niska... łykam na nią leki jeszcze mam 1.5 opakowania tabletek
    Ja mieszkajac w pl czesto mialam anemie ale lekarz dawal tabletki i tyle przechodzilo...
    Do szpitala trafilam z dużą anemia tak mi powiedzieli a potem ten stan hemoglobiny ich mega zmartwil... dzis tez lekarz mowił że martwi ich moja bardzo niska hemoglobina ... zobaczymy czy po tych lekach sie ona poprawi w tym celu wlasnie tez krew mi bedą pobierac 21 czerwca.Do tego powiedziała że jestem bardzo blada a ja od zawsze blada bylam i dla mnie to normalne a ona mówiła ze dla mnie moze to być normalne ale to nie jest normalne wiec zobaczymy jak to dalej bedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 23:31

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Ciesze sie ze u was ok :)
    Nie wiem jaką mam ale bardzo niską w szpitalu mówili że jak na zdrowego człowieka wrecz tragicznie niska... łykam na nią leki jeszcze mam 1.5 opakowania tabletek
    Ja mieszkajac w pl czesto mialam anemie ale lekarz dawal tabletki i tyle przechodzilo...
    Do szpitala trafilam z dużą anemia tak mi powiedzieli a potem ten stan hemoglobiny ich mega zmartwil... dzis tez lekarz mowił że martwi ich moja bardzo niska hemoglobina ... zobaczymy czy po tych lekach sie ona poprawi w tym celu wlasnie tez krew mi bedą pobierac 21 czerwca.Do tego powiedziała że jestem bardzo blada a ja od zawsze blada bylam i dla mnie to normalne a ona mówiła ze dla mnie moze to być normalne ale to nie jest normalne wiec zobaczymy jak to dalej bedzie.

    No niestety anemia w ciąży jest niebezpieczna... ciekawe czy to nie miało przypadkiem związku z tym co Ci się przydarzyło. Ja zawsze oscylowałam na granicy, czułam, że w ciąży będzie ciężko o prawidłowy wynik, no ale jest to akurat coś co można szybko podbić tabletkami. Ja do tego zmieniłam trochę dietę i zobaczmy co wyjdzie na kolejnych badaniach. W ogóle szokiem dla mnie jest to, że na morfologię musisz się jakoś wielce umawiać... Tutaj w każdym labo wyniki zrobisz w 1 dzień, a nawet na NFZ bez problemu otrzymujesz skierowanie na morfologie i następnego dnia się badasz. Trochę dziwny ten system w UK...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 00:04

    Katiiii lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
‹‹ 30 31 32 33 34
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ