X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 23 września 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym toascie to nie dziwię się, że kochanka go pogonila ;)

    Motylku spaceruj :) też slyszalam rady "starszego pokolenia"- nie wychodz jeszcze z domu, cieplej ubieraj, daj herbatkę itd. Czasy i wiedza się zmieniły, świeże powietrze dobrze wam zrobi.

    Motylek1313, Marin lubią tę wiadomość

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 587 406

    Wysłany: 23 września 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka , głupio to zabrzmi ale wiedziałam ze tak będzie. Zabawa w "cudzy domek" mu sie znudziła a pierwszy urok minął i zastała go rzeczywistość która już nie jest taka atrakcyjna. Kocha ja? hehe a co ma powiedzieć że uległ pokusie i że to był błąd. Co to w ogóle znaczy dla niego kochać? Obudził sie facet koło brzydkiej nieumalowanej baby która kazała mu sie zajmować dzieciakami i ciekawe czym jeszcze, może kazała mu robić te jego obiadki i juz nie było w tym wszystkim niczego ciekawego. Twój M. po prostu za tęsknił za tym co miał, po prostu zaczął żałować. Kochana trzymaj sie tam , masz ogromy skarb Agatke i to jets najważniejsze!

  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 587 406

    Wysłany: 23 września 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, ja też starałam sie spacerować od razu Zaczęłam od 15 minut, zwiększałam co 5 minut do 30 i wtedy hulaj dusza. Chyba to nawet gdzieś wyczytałam. A że mam ogórd to starałam sie korzystać.

    p.s. dzis znów pobudki co chwile od 4 w nocy i pierdy i płacz...to jednak coś z brzuszkiem. Pozatym kupke mamy juz codziennie prawie o tej samej porze, po tych wczesno porannych pierdach....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatelek okropny dupek z tego jeszcze Twojego męża. Niestety często jest tak z facetami, że sami nie wiedzą czego chcą. A Ty kochana nie rób nic wbrew sobie. Znam związki ratowane dla dzieci i nic dobrego z tego nie wyszło.

  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 23 września 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia dobrze pisze. Mąż mojej znajomej też zaczął zdradzać. Ona chciała mu wybaczyć by ratować małżeństwo, myslala ze to jednorazowe i chłop się opamieta. A on jej zaproponował, by nadal byli małżeństwem, razem mieszkali, wychowywali dzieci itd. A on będzie miał tą kochankę :) po tej propozycji złożyła papiery rozwodowe i zamieszkała osobno z dziecmi. A on po krótkim czasie i tak zakończył związek z nową Panią. Widocznie była atrakcyjna tylko w roli kochanki, gdy mogli zacząć spotykac się 'na poważnie' nie wyszło.

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 23 września 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatelek chyba faktycznie ten toast się spełnił że mezus wraca w łaski
    Kto by pomyślał

    Asia u nas też pobudki chyba ze 4 i no i standardowo o 6.30 pobudka o 7 kupka
    Ale piękna pogoda była wczoraj tyle spacerowalam aż mi wieczorem nogi odpadały dziś chyba też się zapowiada. Ja wzięłam się sposobem i woze małą w foteliku wiem że to nie jest zbyt dobre ale ręce już mi odpadają a taka ładna pogoda że nie chcę aby mała siedziała w domu,a w foteliku zwiedza ogląda coś tam popłacze pomarudzi ale nie już tyle co wcześniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 10:58

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Asia2000 Autorytet
    Postów: 587 406

    Wysłany: 23 września 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa to jakieś "blizniaki" mamy bo zachowanie bardzo podobne.
    Jeny jakie ja pozy przyjmuje jak ona sie tak wierci, aż sie dziwie że mój kark to wytrzymuje:).

  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 23 września 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka też woziłam w foteliku często bo gondola synusia pażyła a wyjść z domi trzeba żeby nie zwariować :)

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 września 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - twój jeszcze mąż to po prostu idiota, wykorzystaj to i po prostu "poznęcaj" się nad nim. myśli, że Ty zmarnujesz swoje życie bo on kocha tamtą, ale tęskni na dzieckiem . to jest oczywistością, ale Ty zasługujesz na kogoś kto Cię z miłości będzie na rękach nosił itd. a ten twój jeszcze mąż to rasowy idiota, egoista i taki piotruś pan... z twojego wpisu zrozumiałam, że i jego kochanka zostawiła dzieci z mężem?

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 września 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karol wczoraj sam siadł, nie wiem jak, ale nagle patrzymy a on na ziemi sobie siedzi i piłką się bawi, niestety tylko raz, potem mu się nie chciało.

    ale za to moje dziecko się strasznie popsuło... na dłuższych spacerach to już go wózek parzy i trzeba nosić. za to w nocy, jak się przebudzi i mega ryk, i nawet jak go uśpię na rękach znowu to za chwilę znowu ryk i z nami chce spać. nie to, że chcę się przytulić czy coś (wyrywa się z objęć mamusi), tylko z nami i koniec. uśnie, odkładam do łóżeczka a po godzinie znowu ryk i do nas. nie wiem co mu się stało, może to przez zęby? już drugi się przebił

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 września 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatelek, no szok! Jak mial.okazje to strinil od zajmowania sie mala i jak pamietam dobrze, to w glowie mu silownie byly i inne takie, a teraz nagle szalenie steskniony... no juz lepiej nie mogl wymyslic, zeby miec inny argument jak to, ze jednak zycie z kochanka nie takie kolorowe...


    Morgana, gratulacje dla synka!
    A ci do nocy moze zabki, moze skok... czasem to wrozenie jak z fusow... czekam az mala zacznie mowic chociaz bede wiedziala o co chodzi...
    Choc moze tez nie koniecznie, znajomej coreczka np mowi czasem ze placze bo ma bol istnienia😂

    U nas dzis tez mala jakos niespokojnie spala... cos sie rzucala po lozeczku i w ogole...
    A teraz juz drzemkuje...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 23 września 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ja Ci współczuje. Szkoda, ze on nie pomyślał o Was wcześniej. Przecież od jakiegoś czasu Adam się nie układało min dlatego, ze mała się nie chciał zajmować. Ty musisz być silna dla siebie i dla Agatki, żeby ona jednak dobry obraz ojca miała.

    Jvm wczoraj czytałam Twoja relacje i było mi bardzo smutno. Przykro mi, ze macie takie problemy. Co do Twoich odczuć to myśle, ze to naturalne. Jak cos nie idzie po naszej myśli, albo jest trudniej to człowiek szuka powodów. Myślałaś o konsultacji z innym pediatra lub gastrologiem? Teraz wykluczenia w dietach są modne, zastanawiam się czy lekarz nie poszedł na łatwiznę. Próbowałaś może osteopatii?

    Morgana mam dla Ciebie zła wiadomość ws snu. Na tym etapie dzieci często się psują ;) mój maluch śpi na szczęście u siebie w łóżku, kilka nocy spędził u nas, ale dużej poprawy nie było. Tu znajdziesz kilka info.
    https://www.wymagajace.pl/mozesz-sie-doczekac-az-dziecko-zacznie-raczkowac-lepiej-przestan/

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm bardzo mi przykro :( ale rozumiem Cię aż za dobrze (znasz nasza historie).
    Do kogo chodzisz do gastro ?
    My do dr M i byliśmy tez u Z .. ale M to dla nas wyrocznia ! To geniusz !!!! Konsultuje z nim wszystko. Pomógł nam bardzo. Teraz wspólnie zaczniemy rozszerzać dietę.

  • Agatelek Ekspertka
    Postów: 156 62

    Wysłany: 23 września 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Buko - twój jeszcze mąż to po prostu idiota, wykorzystaj to i po prostu "poznęcaj" się nad nim. myśli, że Ty zmarnujesz swoje życie bo on kocha tamtą, ale tęskni na dzieckiem . to jest oczywistością, ale Ty zasługujesz na kogoś kto Cię z miłości będzie na rękach nosił itd. a ten twój jeszcze mąż to rasowy idiota, egoista i taki piotruś pan... z twojego wpisu zrozumiałam, że i jego kochanka zostawiła dzieci z mężem?
    Ona opieka nad dziećmi dzieli się że swoim jeszcze mężem po połowie. Oczywiście miała plan zabrać dzieci i zrobić z męża weekendowego tatusia, ale na szczęście uprzedził jej plany i zrobił wszystko żeby dzieci mieszkały z nim (cóż, dobrze się znamy to wiem jak to wygląda...). Teraz ona oczywiście wielce cierpi, bo widzi swoje dzieci 2-3 dni w tygodniu i co drugi weekend i co to za matka która przedlozyla własne szczęście nad sCzescie swoich dzieci. Mój mąż też nagle wielce steskniony za córka jest, ale jakoś nie myślał o tym jak planowal sobie z nią wyjazdy na kilka dni, a mi mówił że ma wyjazd służbowy.

    Z pozytywnych rzeczy to mamy za sobą pierwszy dzień adaptacji w żłobku. Byłyśmy tylko godzinę, ale Agatka była zachwycona. Zupełnie zapomniała o tym, że ja siedzę sobie w kącie i ja obserwuje. Jutro idziemy też na godzinę, ale na już z nią nie wchodzę na salę. Mam nadzieje, że też będzie dobrze :)

    Buko
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 23 września 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że Agatce się podoba, oby tak dalej :)

    a co to twojego jeszcze męża - widocznie jak przestali się ukrywać, to czar prysł i nagle nie jest tak cacy, przerosła ich rzeczywistość i proza życia jak opieka nad dziećmi... ale jej mąż to spryciarz, że tak dał radę to załatwić.

    mbnotr8.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 września 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatelek zrobisz i tak jak uważasz ale nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach. Nic na siłę, nic ze względu na "dobro dziecka", nic ze względu na "a co ludzie powiedzą " . Bądź egoistka i myśl wyłącznie o sobie (wiadomo, że po części i o Agatce)

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 września 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    ale za to moje dziecko się strasznie popsuło... w nocy, jak się przebudzi i mega ryk, i nawet jak go uśpię na rękach znowu to za chwilę znowu ryk i z nami chce spać. nie to, że chcę się przytulić czy coś (wyrywa się z objęć mamusi), tylko z nami i koniec. uśnie, odkładam do łóżeczka a po godzinie znowu ryk i do nas. nie wiem co mu się stało, może to przez zęby? już drugi się przebił


    Ooo to samo mam od dłuższego czasu. Obraza na łóżeczko. Czasami próbuje go odkładać kiedy zaśnie ale często pospi trochę i budzi się z płaczem, po czym nie ma mowy o ponownym odlozeniu. Odpuściłam sobie i mały śpi na materacu na podłodze. Będzie starszy to mu się wytłumaczy, dostanie nowe łóżko itp. Teraz nie mam na to sił, te jego choroby mnie wykanczaja :/

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Motylek1313 Autorytet
    Postów: 1413 555

    Wysłany: 24 września 2019, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja gwiazda nie spi od 17. Do tej pory wisi na cycu i mnie teroryzuje, krotkie plytkie drzemki. Padam na twarz, a ona se przysypia na cycu a jak jej wypadnie to awantura. Jestem koszmarnie pogryziona. Mała wogole nie akceptuje smoczkow lovi, czekam na zamowione aventu. Koszmar mam dzis:-( kompletnie nie wiem co jej jest. A juz tak grzecznie spala w nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2019, 02:18

    3jvzzbmhlt3lv9mr.png
  • Motylek1313 Autorytet
    Postów: 1413 555

    Wysłany: 24 września 2019, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 17h na nogach, zaraz nabawie sie deprechy. Potwornie bola mnie juz sutki. Ehhhh

    3jvzzbmhlt3lv9mr.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 24 września 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku trzymaj się. Wiem, ze jesteś zmęczona, ale ona jest malutka i tez nie wie co się dzieje. Musi je przez to po prostu przejść.
    Myślałaś o smoczku Bibs? One maja takie gumki jak sutki, nie maja spłaszczenia na końcu. Może taki małej podpasuje?

    o1489vvjvnnzrzny.png
‹‹ 744 745 746 747 748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ