X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia:* trzymam ogromne kciuki!!!


    Czeko oj mamy mamusiek juz :D
    Dzieciaczki rosna...
    U nas juz po polmetku... jak pomysle, ze za 5 miesiecy nasza corka skonczy rok, to igarnia mnie przerazenie!

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszemy o swoim libido, a jak to wygląda u Waszych partnerów? :)
    Sex przed rozwiazaniem zalecany, a mój m. Ma jakąś fobie, myśl że jest tam nasz syn, z główką w dole kompletnie go zniechęca i blokuje...

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa moj maz byl zawsze i wszedzie chetny ;) gorzej bylo u mnie z libido...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Figa moj maz byl zawsze i wszedzie chetny ;) gorzej bylo u mnie z libido...
    U mnie tak samo. Mój mąż ma zawsze ochotę. Nawet jak jest chory, ma gorączkę, albo ledwo żywy po kilkunastu godzinach w robocie.

  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia powodzenia :)

    Figa, mój też przed porodem nie chciał bo się bał że go uderzy :P

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • mk Przyjaciółka
    Postów: 73 56

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, az sobie musialam porobic notatki :) nei wchodzilam przez weekend na forum i tyle sie wydarzylo!!! no wiec po kolei:
    - Necia, Magnolia, Jvm- dziekuje za dobre slowo. szczegolnie z Toba sie identyfikuje Magnolia, mam podobne odczucia. to naprawde pomaga- uslyszec, ze ktos przezywa cos podobnego.
    - izabelka- ciesze sie ze dobrze z maluszkiem. nikt nie chce miec takich przygod w ciazy, ale najwazniejsze ze jest ok. trzymajcie sie dzielnie <3
    - kciuki z Was- 83xx i Magnolia, toz to ostatnie godziny!!! :) kciukam za was mocno i zycze wam wspanialych pierwszych chwil z waszymi dziecmi <3
    Figa- mam nadzieje, ze samopoczucie juz lepsze. wierze Ci, ze czasem dopada czlowieka taki strach, ale mysle ze hormony maja w tym swoj udzial. mam nadzieje, ze jest juz lepiej. mam tez podobnie z mezem- on jakos sie nie pali do amorow, ciagle sie boi ze cos sie stanie. ja tam ultra wysokiego libido tez nie mam, ale chce zrobic trening przed porodem, troche rozruszac podwozie bo mielismy kilka dobrych tygodni jesli juz nie miesiecy! abstynencji
    Zizu- super opis porodu i pierwszych dni, dzieki! my bylismy w niedziele na takiej intensywnej szkole rodzenia no i kobieta ktora to prowadzila nie slodzila za bardzo, opowiadala o wszystkich trudnosciach ale tez mowila jak bedzie super jak nam sie wszystko ulozy i dogramy sie z dzieckiem.
    Cierpliwa- twoja mala to niezly urwis ;) nasz synek pewnie bedzie to samo robil :)

    a ja wlasnie wrocilam z wizyty u lekarza. teraz mam co tydzien wizyte ze wzgledu na problemy z tarczyca- sprawdzaja bicie serca. mialam tez takie przelotne usg- synek w porzadku, ale niezly puchatek z niego. chyba zamiast rosnac to teraz tyje ;) paluszki jak serdelki, duze dlonie, brzuszek spory, dupka tez duza- co czuje bo mi wciska dupke w zebra :D no ale najwazniejsze ze wszystko dobrze, pani doktor mowi ze chyba juz bedzie wszystko ok do porodu i jak tylko zacznie mi sie macierzynski to mam odpoczywac ile wlezie :D w weekend zaczelam tez pranie ciuszkow, wiec powoli powoli sie ogarniamy. uff, jakos to bedzie :)
    sciskam was wszystkie mocno i zycze milego tygodnia! :)

  • Motylek1313 Autorytet
    Postów: 1413 555

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa88 wrote:
    Dziewczyny piszemy o swoim libido, a jak to wygląda u Waszych partnerów? :)
    Sex przed rozwiazaniem zalecany, a mój m. Ma jakąś fobie, myśl że jest tam nasz syn, z główką w dole kompletnie go zniechęca i blokuje...

    Figa u mnie libo spadlo i wole pospac hihi a moj narzeczony na początku to sie troche bal bo mowi ze maluszek jeszcze za maly i nie chce go wytrzasc. A ostatnio mi sie wydaje ze obawy sie mu jakby zmniejszyly bo robi podchody. Ostatni sex mielismy w grudniu przed transferem.

    3jvzzbmhlt3lv9mr.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa88 wrote:
    Dziewczyny piszemy o swoim libido, a jak to wygląda u Waszych partnerów? :)
    Sex przed rozwiazaniem zalecany, a mój m. Ma jakąś fobie, myśl że jest tam nasz syn, z główką w dole kompletnie go zniechęca i blokuje...

    Figa, u mojego dokładnie tak samo. On się stresuje, że małego "dziugnie" ;)
    Nie wiem jak go namówię na seks, jak trzeba będzie przyspieszać poród..

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Waleczna Autorytet
    Postów: 675 1009

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki. Jeśli chodzi o „przytulanie”to jakoś my mamy cały czas jakiś taki lek.
    Mam jednak problem i muszę Was zapytać. Wiadomo brzuszek coraz to większy i przewracanie z boku na bok jest już odczuwalne dla mnie. Dzisiaj po przebudzeniu,wstałam do toalety i poczułam ból po prawej stronie w dole podbrzusza. Ból jest kujący. Jak leżę to jest trochę lepiej,ale jak chodzę to boli dosyć intensywnie. Czy miała któraś z Was tak?bo martwię się? Nie wiem czy to zwykle rozciąganie wiązadeł ? Chciałam troszkę rozchodzić,ale nic nie pomaga. Co myślicie?

    👩‍🦰
    Hiperpolaktynemia
    Niedoczynnosc tarczycy
    Endometrioza
    👱‍♂️
    Czynnik męski

    4 inseminacje 😞😞😞😞
    IVF+IMSI❄️❄️❄️❄️
    Transfer świeży 😞
    Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka

    06.2020 Zaczynamy walkę o rodzeństwo
    07.2020 Crio❄️😞
    09.2020 Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘

    Kochana,trzymam kciuki :) jestem z Tobą cokolwiek będzie :)

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o karmienie piersią to u mnie na USG piersi też mówili, że z KP nie będę mieć żadnych problemów a wyszło jak wyszło.

    Co do libido, to w ciąży mój mąż się bał, że coś się stanie. Raz żeśmy spróbowali ale bez rewelacji było własnie przez te "lęki". Koleżanka w ciąży całkowicie naturalnej miała to samo z mężem - bał się :)

    mbnotr8.png
  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wolę ostatnio pospac niż myśleć o amorach, tym bardziej że już obolola jestem. ale jak to mk napisała - chciałam rozruszać podwozie :) ale widzę, że nie tylko mój m. Ma stracha przed 'dzgnieciem' potomka... dzieki za szczere odpowiedzi, trochę się martwilam o swojego chłopa.

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘
    <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 17:56

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 18 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘
    Paulcia - nie tylko Cierpliwa szuka o Tobie informacji. Byłaś dla mnie mega motywatorem i też wracam żeby zobaczyć co u Ciebie. Niech ten mały zarodek rośnie razem z Tobą przez kolejne długie i spokojne 9mc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 22:47

    Paulcia28, Olciaaa lubią tę wiadomość

    ty0qs6r.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 marca 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia dla nad wszystkich była/jest ogromnym wsparciem - jest mega silna i dzielna, nie znam silniejszej osoby i mam nadzieję, że los za dobro, które daje innym odwdzięczy się jej ślicznym maleństwem, które w nocy nie da jej spać :D

    Paulcia28, Olciaaa, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 19 marca 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘

    Chyba nie ma dziewczyny z tamtego okresu, która by Cię nie pamietała. Trzymam mocno kciuki :*

    Izka37, Paulcia28, Olciaaa lubią tę wiadomość

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj urodziła moja kuzynka. W 40 tygodniu. Dzień wcześniej miała usg i mała ważyła 3.8kg a urodzila sie 3.3kg :) nie trzeba do końca wierzyć usg.

    Izka37, Cccierpliwa, Veri lubią tę wiadomość

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Izka37 Autorytet
    Postów: 435 316

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘

    Paulcia:)miło Cie widzieć po tej stronie i oby tak zostało. Ciebie kochana jest nie sposób zapomieć. Trzymam kciuki z całych sił aby sie udało. Zastanawiałam się co tam u Ciebie...no i jesteś. Czekam teraz na pozytywne wieści!

    Paulcia28, Olciaaa lubią tę wiadomość

    ug3773sblvjhwzbs.png
  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi27 wrote:
    Wczoraj urodziła moja kuzynka. W 40 tygodniu. Dzień wcześniej miała usg i mała ważyła 3.8kg a urodzila sie 3.3kg :) nie trzeba do końca wierzyć usg.
    Gratulacje dla kuzynki i cioci :)
    Usg ma zawsze jakis margines błędu, +/- 500-600g. Siostrze pokazywalo 5200 a urodzila 4700g.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 08:16

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magkb wrote:
    Chyba nie ma dziewczyny z tamtego okresu, która by Cię nie pamietała. Trzymam mocno kciuki :*
    Ja też Paulcie pamiętam z różowej, była nasza iskiereczka nadziei, kiedy każda z nas po kolei entuzjazm opuszczał. Trzymam kciuki mocno!

    Izka37, Paulcia28 lubią tę wiadomość

‹‹ 488 489 490 491 492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ