X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IUI,IVF,ICSI,CRIO,IMSI...
Odpowiedz

Ciężarówki po IUI,IVF,ICSI,CRIO,IMSI...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powinnaś sobie zmienić od dnia owulacji (punkcji). Ja kiedyś trafiłam (ale oczywiście nie mogę tego znaleźć) kalkulator liczący termin porodu, który uwzględniał kiedy ilodniowy zarodek się podawało i tam też mi wyszedł 5.09

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danae, kojarzę, że na początku właśnie był wybór od czego belly ma wyliczyć . Poszperam zaraz

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie znalazłam, zaznaczyłam tak jak mówiłaś. Różnica to o 1 dzień ciąży więcej . Data porodu się nie zmieniła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2015, 19:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 5 dni. Tyle, że u mnie pick up był przyspieszony o dwa dni, tak dobrze zareagowałam na stymulację. Byłam przeszczęśliwa, że dwa dni menopuru krócej, bo te zastrzyki to była dla mnie tragedia.

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni byłas stymulowana ? Ile mialas jednostek menopuru ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menopur po 225 jednostek. W sumie 6 dni.

    A u Ciebie jak to wszystko wyglądało?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam menopur przrz 10 dni 150j. Mialam 15 pecherzykow. Pobrano 12 a na 6 zaplodnilo sie 3 czyli mam jesCze 2 mrozaki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co w ogóle u Ciebie? Jak samopoczucie? Objawy jakieś masz?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do wczoraj ok ale przez południe silny ból głowy do wieczora już, później mdłości i częstomocz .
    A Ty masz jakieś objawy ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic kompletnie, więc do mnie ta ciąża jeszcze nie dociera. Mimo że pęcherzyk ciążowy widziałam.

    Ja cierpię od zawsze na bóle głowy i przeraża mnie to, że tylko apap mogę jeść. Jak mnie w sylwestra rozbolała głowa to przeszła dopiero wczoraj :(

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tak mnie wczoraj nawalala ale nie wiedzialam czy mozna panadol i tak poszlam spac..
    A ja jesCze czekam na wizyte i odliczam :) mowilas juz komus o ciąży? Wie ktos z twojego otoczenia o ivf?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 21:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ciąży wiedzą tylko rodzice, ale dlatego, że o IVF wiedzieli. Tyle czasu czekałam na ciążę, że wiem, że wszystko się jeszcze może zdarzyć, także nikomu nie chcę mówić za wcześnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do leków no to tylko paracetamol / apap. Absolutnie nie ibuprom.

    kis lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam jak tam ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj wizytę w klinice. Beta ponad 9000, estradiol ponad 2000, progesteron 126. Mam odrobinę ograniczyć luteinę.

    No i miałam USG i było widać maleńkie pulsujące coś, że niby serduszko... Nie dociera to nadal do mnie i nie wierzę, że to mnie dotyczy.

    Za tydzień mam wizytę u babki, u której chcę ciążę prowadzić i mam nadzieję, że wtedy się jakoś ogarnę z tym wszystkim.


    A u Ciebie jak tam? Jak samopoczucie?

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) A ile masz lutki , jaka dawke ?
    To kazali Ci powtarzać badania ?
    No ja w sumie okej, tylko z apetytem kiepsko i na parę rzeczy mnie odrzuciło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie dowcipną 3x200 i podjęzykową. Tę drugą mam ograniczać i za kilka dni odstawić. Badań nie kazali powtarzać, ale ja wolę dmuchać na zimne.

    U mnie objawów zero.

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam 3x200 pozniej zmniejszyl mi do 2x. A nie chcesz dalej prowadzic ciazy u tego gina co robil Ci ivf?
    Ja sie stracham wiec przy nim zostaje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 10:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odpowiada mi lokalizacja gabinetu ani godziny przyjęć mojej babki od IVF. A do kliniki na prowadzenie ciąży chodzić nie będę :P

    Ta moja gin mnie na początku dobrze zdiagnozowała i poprowadziła i dzięki niej długo nie błądziłam. Sądzę, że ona to bardzo dobry wybór.

    kis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wizytę :*

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ