X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciezarowki mieszkajace w Niemczech
Odpowiedz

Ciezarowki mieszkajace w Niemczech

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała mieć cc, ale na pierwszej wizycie jeszcze o tym z ginkiem nie rozmawiałam. Furio napiszesz mi jak możesz jak szybko dochodziłaś do siebie? Czy mąż/partner mógł byc z Tobą? Jak wygląda doba po cc. Moja siostra miała cc w PL, ale w prywatnej klinice, chwali sobie bardzo, tylko mówiła, ze przez pierwsze 12 godzin nie mogła nawet głową ruszyć, a następne 12 godzin to wielki ból schodzącego znieczulenia i leki przeciwbólowe co chwilę praktycznie, później już super, bo 24 godz. po cc wstała z pomoca pielęgniarki i poszła się wykąpać. Zastanawiam się czy to wszędzie wygląda tak samo. oczywiście pomijając fakt, ze każda z nas jest inna i może ciut dłużej lub krócej dochodzic do siebie. Ja też troche boję sie nadwagi, bo ją mam i podobno jest gorzej dojść do siebie, ale z kolei mam koleżankę z dużo większa nadwagą niż ja i przeszła cc bardzo dobrze. Milion myśli się w głowie kotłuje i milion strachów, ale strachu przed PN mam o niebo więcej.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ