X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 października 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam żyjecie? :) Dzielne przedszkolaki już lepiej? :D

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 19 listopada 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjecie? 🤔🤔

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Milkowiec Autorytet
    Postów: 534 563

    Wysłany: 19 listopada 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjemy, ale jakież to życie ;)
    Ja na tykającej bombie siedzę, najdalej w środę detonacja!

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    mhsvdf9hc5k12r5t.png
    klz9g7rf19f59cr1.png
    starania od 2012r., 2xIUI, 3xICSI (5 transferów w tym 1x cb i 1x cbz)
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 23 listopada 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My żyjemy. Mój przedszkolak dzielny, podoba jej się w przedszkolu, tylko sporo choruje, więc chodzi w kratkę :/. A jak widzę, ile jej to przedszkole daje, jak się zmieniła odkąd chodzi, to tym bardziej mi żal tego siedzenia w domu :(.
    A jak inne przedszkolaki? Też tak chorują? Asiu jak Tomek? Zaadaptował się?

    Milkowiec powodzenia i pochwal się dzidziusiem, jak już będzie na świecie!!

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 listopada 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez zyjemy, dzieciaki w miare zdrowe, chociaz przyznam, ze ten rok przedszkolny jest gorszy jak poprzedni...
    Podobno pierwszy rok najgorszy, a ona caly zeszly od sierpnia do lipca chora byla 2x jedynie szkarlatyna i zapalenie spojowek... a w tym roku juz dwa razy wirusowka (wysoka goraczka pod 40 stopni, katar i kaszel) i raz covid😖 a dopiero listopad...
    Mia zaczela tez od września szkole tanca, takze po przedszkolu mamy jeszcze dodatkowe zajecia bo ta szkole tanca raz w tygodniu i raz zajecia w przedszkolu dla dzieci wielojezycznych...
    Mlody tez rosnie i to w porownaniu do starszej siostry roanie w porazajacym tepie... aktualnie nosimy sie w 74/80 gdzie Mia w jego wieku nosila 62🙈
    Obraca sie juz brzuszek plecy, roluje, opanowal wysoki podpor, nawet ten pupa, ale ciagle kombinuje i sie zlosci, ze albo pupa, albo rece w gorze, a cos zawsze w dole zoatanie😂 pelza do tylu i zjada stopy (Mia podrozowanie q tyl i stopy do buzi pominela) i popsuł sie troche z nocnym spaniem🙈

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 25 listopada 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milkowiec wrote:
    Żyjemy, ale jakież to życie ;)
    Ja na tykającej bombie siedzę, najdalej w środę detonacja!
    Dużo siły, oby detonacja przebiegła sprawnie :)

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 25 listopada 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kabełka wrote:
    A jak inne przedszkolaki? Też tak chorują? Asiu jak Tomek? Zaadaptował się?
    To super, że już lepiej :) U nas tez można powiedzieć, że adaptacja zakończona względnym sukcesem :P Zdarza się rano, że mówi, że nie chce, ale ostatecznie ubiera się i idzie. Cały październik zostawał do 13, a listopad do 14 i radzi sobie z tym wydłużaniem całkiem nieźle. Też widzę dużą zmianę, jest bardziej otwarty, ale jeszcze też nie tak na maxa. Myślę, że to kwestia czasu, a też trochę miał przerw przez przeziębienia. Aktualnie niestety siedzimy na kwarantannie, bo jedno dziecko z jego grupy w piątek miało test i wynik +, także szkoda, że taka długa przerwa i zobaczymy jak będzie po powrocie.. Ogólnie chyba najgorsze za nami i nie było aż tak tragicznie, jak myślałam, że będzie :D

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 17 grudnia 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie, czy któraś z was zdecydowala sie na in vitro ale z nie swoją komórką? Czytalam ze są takie możliwości a ja nie mogę mieć swoich dzieci i tak sie zastanawiam czy to dobry pomysl, no i jaka klinike wybrac

  • pysiaczekoldzia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja jestem po takim in vitro. Mieszkam w Czechach wiec tu wybralam swoją klinike https://www.repromeda.pl/ oddział w Brnie. Są bardzo profesjonalni, robią ogrom badań bo przecież wazne jest nie tylko zaplodnienie ale takze to by dziecko bylo zdrowe. Poza tym ta klinika skupia sie na leczeniu z wykorzystaniem oddanych komórek i nasienia. Wydala sie dla nas idealna. Teraz z perspektywy czasu też ją polecam. Mają własną bazę dawców, duzo doświadczenia i zrozumienia dla ludzi w naszej sytuacji. Nie wiem skad jestes i jak to wyglada w PL ale jesli nie masz daleko do Czech to polecam. Aha.. nie wiem czy to ma znaczenie ale oddzial w Brnie został urządzony z uwzglednieniem elementów tradycyjnej chinskiej medydycy :) no i lekarze ogólnie kładą nacisk na całościowe podejście do tematu;) Drugi oddzial maja przy granicy tj z Ostrawie

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ci bardzo za wiadomosc, musze wejsc glebiej w temat, jestesmy z Bielska wiec do Ostrawy mamy blizej :)

‹‹ 1152 1153 1154 1155 1156
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ