X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarne '86
Odpowiedz

Ciężarne '86

Oceń ten wątek:
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielle jak tak późno wracasz z pracy to nie dziwię się że tylko na sen masz siłę. W takiej sytuacji chyba tylko relax jest wskazany :)
    A u mnie mąż na wszystko zwraca uwagę typu nie kąp się w za gorącej wodzie, czy planowaliśmy wakacje za granicą i też już ma obiekcje do jakichkolwiek dalszych podróży.

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy w czerwcu do Jastarni. To będzie początek drugiego trymestru i lekarz nie widzi przeciwwskazań. Co do ćwiczeń to Mąż też mnie pilnuje, czy aby nie za szybko, nie za ciężko itp.

    Co do basenu to ja się boję infekcji. Chodziłam przed staraniami i dostałam takiej infekcji pęcherza, że musiałam wziąć 4 rodzaje antybiotyków, żeby przeszło. Pojedynczo nie działały nawet te, które wyszły na antybiogramie - przeżyłam wtedy koszmar!

    Dzisiaj idziemy na obiad do restauracji - mamy 4 rocznicę ślubu, ale ten czas leci!

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze ze tak dbaja chlopy, tak powinno byc. Moj tez sprawdza czy jem regularnie i zdrowo. Wczoraj pil sobie piwko, a ja chcialam powachac zeby zobaczyc czy mnie odrzuci od zapachu czy nie (nie odrzuca, bardzo apetycznie pachnialo ;)) Jak tylko podnioslam butelke to uslyszalam przerazony krzyk z drugiego konca pokoju "Co Ty robisz?!" :) Naprawde myslal ze mam zamiar sie napic i sie biedak zestresowal.
    A tak apropos to szedzie pisza ze zapach kawy pewnie juz przeszkadza, ze rzeczy ktore normalnie sie lubi moga nie smakowac. U mnie jest przeciwnie, WSZYSTKO mi smakuje. Kawe odstawilam jak tylko sie dowiedzialam, ale jak poczuje zapach to mi bardzo ladnie pachnie. Macie juz cos takiego czego nie mozecie zniesc?

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    My jedziemy w czerwcu do Jastarni. To będzie początek drugiego trymestru i lekarz nie widzi przeciwwskazań. Co do ćwiczeń to Mąż też mnie pilnuje, czy aby nie za szybko, nie za ciężko itp.

    Co do basenu to ja się boję infekcji. Chodziłam przed staraniami i dostałam takiej infekcji pęcherza, że musiałam wziąć 4 rodzaje antybiotyków, żeby przeszło. Pojedynczo nie działały nawet te, które wyszły na antybiogramie - przeżyłam wtedy koszmar!

    Dzisiaj idziemy na obiad do restauracji - mamy 4 rocznicę ślubu, ale ten czas leci!

    Podobno drugi trymestr ciazy jest najlepszy na wakacje bo samopoczucie lepsze, wiecej energii i nie ma jeszcze takiego obciazenia kilogramami. Pewnie Ci juz bedzie pierwszy trymestr konczyl to chyba bedzie dobry czas na wakacje.

    My wlasnie zmienilismy plany, mielismy jechac w czerwcu, ale pojedziemy dopiero na poczatku lipca, wlasnie na poczatku drugiego trymestru.
    Nigdy nie bylam w Jastarni, ladnie jest?

    I wszystkeigo najlepszego z okazji rocznicy, cztery lata to juz calkiem sporo, my dopiero bedziemy mieli druga w czerwcu.

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz, ze mi kawa śmierdzi?? Kiedyś lubiłam i to bardzo - codziennym rytuałem po pracy była kawa z pianką. Podczas starań przerzuciłam się na bezkofeinową, a teraz żadna mi nie podchodzi :-) Więcej niechęci nie mam. No może poza słodyczami, bo wiem, ze na godzinę po zjedzeniu zaczynają się mdłości. Ale powiem Ci, ze te atrakcje zaczęły się u mnie od połowy 7 tygodnia - wcześniej nie działo się absolutnie nic.

    Co do Jastarni to jadę tam pierwszy raz - poleciła mi koleżanka, która czesto jeździ na Hel. My zawsze jeździliśmy w góry, więc dla mnie wyprawa nad morze to trochę podróż w nieznane i nawet nie bardzo wiem co kupić, co będzie mi potrzebne itp. Szwagierka od razu się domyśliła, że jestem w ciąży skoro nie jedziemy jak zwykle w góry tylko na "emeryckie" wakacje nad morzem z noclegiem w jednym miejscu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 08:49

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze u mnie jeszcze za wczesnie na atrakcje zoladkowe, to jeszcze mam troche spokoju.
    Odemnie nad morze to strasznie daleko, ale faktycznie emeryckie wakacje na plazy to w sam raz dla ciezarnej :) My moze wyskoczymy nad Soline, jeziorko bedzie tez w sam raz zeby poleniuchowac i odpoczac :)

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My myślimy o Solinie w przyszłym roku, żeby pojechać z dzieckiem :-)

    Ja jestem ze Śląska, więc nad morze też kawałek, ale otwarli tą nową autostradę to myślę, że damy radę:-) My na razie nie planujemy zbyt dużo leżenia - tylko zwiedzanie - Trójmiasto, miasta na Helu - podobno nie można się nudzić, oby tylko pogoda dopisała :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ja też się melduję :)

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Bajka :-) Jak samopoczucie?

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, byłam dziś na 1 wizycie. Z kropkiem wszystko dobrze tylko okazało się że mam podwójną macicę o czym nie miałam zielonego pojęcia..
    Jest to bardzo paskudna wada, ciężko utrzymać ciąże :(
    Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ;(

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora skąd jestes dokladnie? ja jestem z Myslowic, pomieszkuje w Jaworznie a pracuje w KRK :)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItamy Bajka,trzeba nas tu coraz wiecej na forum :)

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sis musi byc dobrze, najwazniejsze do dobre nastawienie. A dali Ci jakies wskazowki? Co robic? Lezec? Cos szczegolnego?

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielle wrote:
    Sis musi byc dobrze, najwazniejsze do dobre nastawienie. A dali Ci jakies wskazowki? Co robic? Lezec? Cos szczegolnego?
    Wizytę u mojego lekarza mam za 5 dni więc dopiero mi powie co mam robić.. do tego czasu wzięłam urlop bo chyba bym nie dała rady się skupić na pracy.

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie u Was:) milego dnia!!!!!!! :)

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sis - musi być dobrze!!!!! Czarnobylki wygrywają ze wszystkimi przeciwnościami! Dziwne, że dopiero teraz to wykryli....

    Ag... - ja jestem z Katowic. Mój Mąż pracuje w Mysłowicach :-)

    IKC - witamy:-)

    Mam nadzieję, że nareszcie ten wątek ożyje, bo na razie nie mamy za dużo wpisów:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 12:36

    Sis lubi tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 8 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z polnocnej wielkopolski. kawal drogi do Was;)
    Wpisow malo, bo ciezarnych malo:) moj lekarz twierdzi, ze ten wiek to dosc wczesny na ciaze:P mi sie smiac chce bo nasze mamy i babcie rodzily najczesciej kolo 20:)to jak teraz jest wczesnie.
    Sis troche pozno Ci taka diagnoze postawili. dziwne.. ale musisz byc dobrej mysli, napewno wszystko bedzie dobrze!

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a wrote:
    Ag... - ja jestem z Katowic. Mój Mąż pracuje w Mysłowicach :-)


    z katowic jest za to mój mąż :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 13:24

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziwne że nikt mi nie powiedział zwłaszcza że miałam 3 miesiące temu laparoskopie i przed zabiegiem miałam non stop usg robione..
    dlatego przeżyłam dziś szok.

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 8 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lkc wrote:
    ja jestem z polnocnej wielkopolski. kawal drogi do Was;)
    Wpisow malo, bo ciezarnych malo:) moj lekarz twierdzi, ze ten wiek to dosc wczesny na ciaze:P mi sie smiac chce bo nasze mamy i babcie rodzily najczesciej kolo 20:)to jak teraz jest wczesnie.
    Sis troche pozno Ci taka diagnoze postawili. dziwne.. ale musisz byc dobrej mysli, napewno wszystko bedzie dobrze!

    Koleżanka miała kiedyś praktyki na położniczym w jakiejs rejestracji czy cos takiego. Mówiła że ze statystyk wynikło, że jest dużo młodych mam do 20,potem długo długo nic a potem boom znowu juz laski pod 30 podbiegające.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ