BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Cien czy zwidy?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

natalia16
Nowa
0

Wysłany: 2 kwietnia, 14:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, nie wiem jak interpretować wynik testu...
Wczoraj zrobiłam test z samego rana. I niby widzę cień cienia ale taki ledwo widoczny...i zastanawiam się czy mam zwidy czy faktycznie coś wyszło.
Narzeczony jak wrócił z pracy po południu to powiedział ze coś tam widzi ale też nie jest pewny.
Okres mam dostać w niedziele. Cykle mam 25-26 dniowe. Wczoraj był 11 dpo.
Zdaje sobie sprawę ze zrobiłam za szybo ale ciekawość wygrała. Raz już poroniłam i strasznie się przez to stałam niecierpliwa.
No i dzisiaj odczuwam takie jakby kłucie w jajnikach.
Nie wiem jak się tutaj wstawia zdjecia zeby pokazać jak to wygląda.
Co myślicie?

Iryska
Autorytet
1682

Wysłany: 2 kwietnia, 14:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Z takimi cieniami różnie jest. Chyba najlepiej poczekaj do niedzieli i wtedy powtórz test!🙂

Starania od 03.2019 o pierwsze dziecko

12.02.2020 ⏸️ ❤️

12.10.2020 Michałek ❤️

natalia16
Nowa
0

Wysłany: 2 kwietnia, 15:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Właśnie chce poczekać do niedzieli.
Tylko nachodzą mnie myśli ze te bóle jajników ( nie jest to jakiś mocny ból, a raczej uczucie drażniące) spowodowany jest tym ze dostanę okres. I mam też uczucie w dole brzucha dosyć mylące.
Bo pamiętam ze przed poronieniem do dnia spodziewanej miesiączki nie czułam się ani trochę jakbym miała dostać okres a zawsze tak było ze nawet tydzień przed wiedziałam ze dostane.
Niby mam jakieś tam "objawy" ze mogę być ale ostatnio też tak było i okres się pojawił.
Nie wiem czy miałam owulację bo nie sprawdzałam tego u lekarza. Sugeruję się kalendarzem i obserwacją ciała.
Temperatury zaczęłam dopiero mierzyć od 3 dni codziennie ale tym się nie sugeruje bo bez sensu jeśli nie robiłam tego wcześniej.
Nie wiem...w głowie mam tylko to ze znowu zaczynam się nakręcać i się zawiodę.

Iryska
Autorytet
1682

Wysłany: 2 kwietnia, 16:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie nakręcaj się, objawy na ciążę są takie same jak na okres. Poczekaj spokojnie do niedzieli 🙂

Starania od 03.2019 o pierwsze dziecko

12.02.2020 ⏸️ ❤️

12.10.2020 Michałek ❤️

kayama
Autorytet
1886

Wysłany: 10 kwietnia, 19:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
I co, pytam z ciekawości ?:) Ja też miałam taki cień cienia w 9 dniu po transferze. A następnego dnia już była wyraźna kreska.

n59ydf9h7aj0jxnd.png

Kagu3
Autorytet
1993

Wysłany: 10 kwietnia, 21:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli cień był różowy, to mozliwe,że ciąża.
Ja też miałam ledwo widoczny cień w 9 dpo. Później ten cień był coraz wyraźniejszy

l22ndf9hkey0tdfk.png

w5wqcwa1zyyd3tpl.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)