X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciążowe ubrania
Odpowiedz

Ciążowe ubrania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o mnie to:
    Ubrania - jak się trafi. Czasami nie kupuję przez miesiąc żadnych, czasami wydam kilka złotych w lumpie. Jak kupuję w jakimś "normalnym" sklepie to i tak do 100zl miesięcznie wychodzi raczej.
    Buty - kupuje rzadko. Zimowe co któryś sezon, na lato różnie - w tym roku kupiłam tylko klapki no i buty sportowe - bo moje kilkuletnie w tym roku stwierdziły, że mają dość. Chyba zazwyczaj kupuję jak poprzednie się psują.
    Torebki 0, bo nie przepadam i w sumie mam jedną.
    Dodatki też raczej 0.
    Biżuteria 0.
    Kosmetyki staram się na promocji i kupuję rzadko. Jak coś się skończy.

    Polecam polować na kupony rabatowe. Częśto bardzo dobre ma Estyl: https://coupondojo.pl/kupony-rabatowe/estyl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2022, 09:10

  • Julia91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 lutego 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochani ) Myślicie, że trudno jest znaleźć jakieś ładne sukienki ciążowe na ślub? Niedługo szykuje mi się przyjęcie weselne a brzuszek na tyle urósł, że już nie mieszczę się w żadną moją wyjściową kreację... Trzeba kupić coś nowego i nawet znalazłam kilka fajnych propozycji w sklepach online www.mama-store.pl Byłyście w podobnej sytuacji? Udało wam się zamówić pasującą sukienkę?

  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można z filtrów na allegro skorzystać cenowych i tak wyszukać

  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 8 lutego 2023, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam grupę i książki Dominiki Zaborowskiej - jest objaśnione jak dobrać ubrania do sylwetki, jak zbudować garderobę kapsułową itd.
    Ja zaczęłam od eliminacji kolorów i krojów które ewidentnie mi nie sluzyly, wystawiłam na vinted I olx równolegle bo mają różne grupy odbiorców.
    Wyeliminowałam też ubrania ze sztucznych tkanin bo mi nie służą.
    Zostawiłam kilka podstawowych kolorow: granat, szarość, biel, błękit i pudrowy róż, dwa wzory (kwiaty- sukienki i paski - bluzki), cztery torebki.
    Myślałam, że mam mało, ale od czasów home office i tak mam ogrom rzeczy w których nie chodzę bo są typowo biurowe, ale szkoda mi sprzedać, w dodatku choruję na hashimoto więc ciągle walczę z wagą i musialabym wymieniać ubrania.
    Lubię też zainwestować w dobrej jakości obuwie:
    https://happyholic.pl/botki-na-platformie-czy-slupku-co-nosic-w-tym-roku/
    TEraz zimą i wiosną bardzo praktyczne są botki na słupku albo platformie.
    czarne-botki-damskie1.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 07:14

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 17 maja 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o sklepy, to również dużo kupuję z drugiej ręki, natomiadt jeśli chodzi o ulubione i jakościowe marki, w których kupuję rzeczy nowe to: &Other Stories (wełniane płaszcze, trencze, skórzane buty), Uniqlo (golfy z merino, kaszmirowe akcesoria i puchowe kurtki), Massimo Dutti (u mnie sprawdza się odzież wierzchnia), Mango (to co lniane), H&M (też mają super len), z obuwia lubię Zign (jest na zalando i robią ze skóry)
    Wiele z tych marek ma fajne kody rabatowe: https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/ Można je zobaczyć na stronie
    To tak na szybko większość kupuję w dobrych internetowych lumpach, gdzie są dobre składy i wtedy marka nie ma dla mnie znaczenia. Aczkolwiek jeśli już czegoś szukam to tam gdzie wymieniłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2023, 12:05

  • Nikola7 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 6 czerwca 2023, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba postawić zdecydowanie na jakość.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ