X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciążowe brzuszki po IVF z Warszawy:)
Odpowiedz

Ciążowe brzuszki po IVF z Warszawy:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zakładam wątek abyśmy mogły wymieniać się informacjami o lekarzach, placówkach, gdzie można zrobić badania i innych miejscach w Warszawie nam przyjaznym. To kto dołącza?:)

    Na początek pytanie, czy możecie polecić lekarza prowadzącego ciąże właśnie po IVF? Nie chciałabym chodzić do kliniki, gdzie miałam wykonywane ivf- mam niespecjalnie miłe wspomnienia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 11:19

  • Merssi Przyjaciółka
    Postów: 96 70

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z miłą chęcią dołączę bo też zastanawiam się nad lekarzem, co prawda zadowolona jestem z Bociana ale tamci lekarze raczej w szpitalach nie pracują a chyba przydałby się ktoś taki.

    inspeMama lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV st.
    ICSI - 06.2018 - 2 zarodki, 5 dpt - 3, 11 dpt - 325, 23 dpt- >10000 mamy dwa ♥️♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mamy tu jeszcze kogoś z Wawy? :)

    Merssi fajnie, że chociaż we dwie jesteśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 11:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ