X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża watpliwosci, pomocy
Odpowiedz

Ciąża watpliwosci, pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nomade Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 3 października 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z góry napisze żebyście nie ocenialy..

    Otóż jestem w ciąży, na pierwszej wizycie u ginekologa był 6tydzien jak stwierdziła doktor na USG w tamtym tygodniu, płód mial 0.49cm.
    (To było 18tego sierpnia) Miesiączkę miałam 11czerwca, z racji że cykle nie są typowe co 28-30dni tylko co 45 powiedziała że nie ma sensu liczyć tego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki bo tak to byłby jakiś 10 tydz a na USG widać 6. Jakoś 3tyg przed miesiączką miałam stosunek z innym partnerem (bez kończenia w środku) (on z inną partnerka, nie wnikajcie co i dlaczego, jedna akcja), potem już wszystko wróciło do normy. Po miesiączce był seks z obecnym partnerem, normalnie no i pozniej okazało się że jestem w ciazy. I teraz pytanie pewnie wyda się jakieś głupie ale trochę świruje czy jest jakaś szansa że plemnik sprzed miesiączki przeżył ja w jakiś sposób , albo doszło już wtedy do zapłodnienia (nie wiem, spekuluje, bo nawet licząc tyg ciąży to według płodu od tamtej sytuacji byłby to jakiś 13tydz), choć no logika mówi że to nie jest możliwe tylko po prostu z obecnym partnerem mieliśmy problem, jego nasienie było słabe choć nigdy badania nie wykluczyły że nie będzie dzieci, u mnie te cykle też nieregularne i ciężko było się wbić pewnie w moment dobry i jakoś się nie udawało to, dlatego mam taką rozwalona głowę właśnie przez to, że nagle zaskoczylo.. długo uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń , teraz zmieniliśmy jakoś klimat, byliśmy zagranicą, może to też pomogło, już sama nie wiem
    Na obecną chwilę byłby to jakoś 12 tydz

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 października 2022, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież już założyłaś identyczny wątek i dostałaś odpowiedzi.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Martyna1334 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 7 października 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Po proszę o rade odnośnie bety . Jestem po jednej ciąży udanej ,córka 4 latka jednym poronieniu w 9tc i dwóch biochemach. Stad ten mój stres. Owulacja w tym miesiącu mi się przesunęła . Była 24 września .

    1 listopada miałam plamienie implantacyjne ,mała różowa kropeczke wiec obstawiam ze to to i kłucie jajników
    3 listopada czyli jakieś 9dpo beta 11,8
    5 listopada 11dpo beta 35,7
    Dziś 13dpo 77,13

    Czy przyrost nie jest za malutki ?

  • Martyna1334 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 7 października 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Października 😂

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 4 listopada 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam za to jeszcze gorszy bo
    20.10 6,62
    24.10 10,48
    29.10 78,98
    3.11 230,15
    Wiec ty nie masz jeszcze tak źle

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ