X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Ciąża w Wielkiej Brytanii

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 października 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Racja ze zmiana laboratorium. Oby tym razem wszystko poszlo dobrze.

    Ja czuje sie nie najlepiej ostatnimi czasy. No ale kazdy dzien do przodu
    A co się dzieje? Jakieś nowe objawy Cię dopadły?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 23 października 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam przedwczesne skorcze.mialam juz tak z corka. Niestety powodem moze byc cholestaza (mam juz symptomy tego paskudztwa). Musze praktycznie lezec.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 23 października 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ty sie miewasz?

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 października 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, współczuję. Takie skurcze na pewno powodują wiele stresu. Trzymam kciuki, żeby było dobrze.

    Ja się czuję dobrze, objawy minęły. Martwi mnie tylko brak wyników NIFTY, ale mam nadzieję, że trzecia próba już się uda.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 28 października 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki. Jak to sie mowi do 3 razy sztuka.
    Daj znac co i jak

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 listopada 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzecie podejście w końcu się udało. Zdrowa dziewczynka 😍

    A Ty lepiej się czujesz?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 10 listopada 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje coreczki, super ze wszystko ok
    Roznie to ze mna bywa, ogolnie leze, bo kazali.
    Od wczoraj mam wrazenie, ze czuje synka jakby mniej. Bede obserwowac i jesli nadal bedzie sie utrzymywac to pojade odwiedzic Triage znowu.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 11 listopada 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) własnie się dowiedziałam , że jestem w ciąży, 14dpo dzisiaj. To moja pierwsza ciąża, do tego w UK. Poradzcie co robić ? Czy już dzwonić do GP ? Czy jest możliwosć tutaj zrobienie Bety HCG w celu potwierdzenia ciaży? Dodatkowo biorę leki na niedoczynnosc tarczycy, które z tego co wiem powinny być zwiekszone w przypadku ciąży , z kim o tym gadać, midwife , gp? Dziekuję :)

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 listopada 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81. Jak tam synek? Rozkręcił się z ruchami?

    ilenka. Witaj i gratuluję 🙂
    W sprawie leków dzwoń do GP. Jeżeli nie będzie mógł zwiększyć dawki to skieruje Cię w odpowiednie miejsce.
    Ja miałam zacząć heparynę od pozytywnego testu. Zadzwoniłam do GP, a on wystawił skierowanie na Early Pregnancy Clinic i tam dostałam receptę. Od razu zrobili też USG i betę, co się nie zdarza standardowo. To moja trzecia ciąża i nigdy tak nie miałam, ale też pierwszy raz byłam na EPC, więc może dlatego.
    Tutaj raczej nie ma możliwości zrobienia bety, chyba że pójdziesz prywatnie, do jakiegoś polskiego ginekologa czy laboratorium, jeżeli jest w Twojej okolicy. W mojej nie ma, więc w dwóch pierwszych ciążach nie robiłam. GP też nie zgodził się na betę.
    Dopiero w trzeciej ciąży się udało, tak jak opisałam wyżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2020, 23:04

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 26 listopada 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie zalezy u niego od dnia, ma dni ze czuje go bardziej, ale sa niestety ze siwieje ze zmartwienia, a on laskawie wieczorem kopnie mnie porzadnie🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Bylam juz przez niego kilka razy na Triage.
    Ilenka ja nigdy nie mialam bety tutaj, a to moja 5 ciaza tutaj.
    Do gp dzwon jak najszybciej, oraz umow sie na wizyte z polozna.
    Jesli moge spytac, gdzie w UK mieszkasz?

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 16 lutego 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dawno sie nie odzywalam za co Was ogromnie przepraszam ale macierzynstwo mnie pochlonelo :) teraz jeszcze wrocilam do pracy by moc odkladac na IVF zebysmy mogli starac sie o rodznstwo dla malej :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jesli jeszcze ktos tu zaglada to mam dwa pytania moje drogie. Czy ktoras z Was miala krwiaka we wczesnej ciazy? A drugie to czy bylyscie na zwolnieniu ze wzgledu na dolegliwosci ciazowe?
    Mam tak silne mdlosci, ze niestety narazie nie jestem w stanie funkcjonowac na 100%. Trwaja one od rana do wieczora.
    Wszystko wytrzymam, najwazniejsze, zeby z dzidzia bylo ok, ale musze na troche odpuscic i pomyslec o sobie i o wypoczynku.

‹‹ 478 479 480 481 482
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ