X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w Wielkiej Brytanii
Odpowiedz

Ciąża w Wielkiej Brytanii

Oceń ten wątek:
  • ZUZAUK Ekspertka
    Postów: 156 222

    Wysłany: 17 lipca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happy, rozumiem twoje obawy , przechodzilam to samo , pewnie wiele z przyszlym mam po dzielna twoje obawy .
    Trzymam kciuki za wizyte i czekamy na wiesci :)

    3jgxyx8d6zfqzqgh.png
  • Happy84 Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyszłe mamusie!
    Ja juz po pierwszym scanie w PL. Widzialam moja dzidzie:) i bijace serduszko,kamień spadł mi z serca jak dowiedziałam sie ze jest wszystko dobrze. Poki co odpoczywam na urlopie w PL a juz za 2 dni jedziemy na urlop do Chorwacji. Troche bedzie ciezko wytrzymać w te upaly powyzej 30 stopni:/
    A jak u was kobietki, jak samopoczucie???

    ZUZAUK, Annie1981 lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dfqduhpi9.png
  • ZUZAUK Ekspertka
    Postów: 156 222

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happy84 wrote:
    Hej przyszłe mamusie!
    Ja juz po pierwszym scanie w PL. Widzialam moja dzidzie:) i bijace serduszko,kamień spadł mi z serca jak dowiedziałam sie ze jest wszystko dobrze. Poki co odpoczywam na urlopie w PL a juz za 2 dni jedziemy na urlop do Chorwacji. Troche bedzie ciezko wytrzymać w te upaly powyzej 30 stopni:/
    A jak u was kobietki, jak samopoczucie???


    Hej Happy u nas w Londynie tez upały , a ja w weekend do Polski się na urlop wybieram .
    Dziś miałam scan i potwierdziły się przeczucia ze to dziewczynka także teraz myśle nad imieniem , Emily Alice czy Amelia Alexadra , wszystkie piękne i wszystkie dwujęzyczne :)

    3jgxyx8d6zfqzqgh.png
  • Happy84 Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej Happy u nas w Londynie tez upały , a ja w weekend do Polski się na urlop wybieram .
    Dziś miałam scan i potwierdziły się przeczucia ze to dziewczynka także teraz myśle nad imieniem , Emily Alice czy Amelia Alexadra , wszystkie piękne i wszystkie dwujęzyczne :)

    ZUZAUK GRATULACJE to super nowina. My rowniez marzymy o dziewczynce, ale co mam byc to bedzie,najwazniejsze aby bylo zdrowe:)imiona piękne,jest ich tyle ze ciezko sie zdecydowac ;)W takim razie zycze duzo odpoczynku i relaksu na urlopie w PL.
    Pozdrawiam

    3jgxyx8dfqduhpi9.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam! :)

    dostalam list z wynikami pappa, ryzyko wyszlo niskie takze kamien z serca :)

    sluchajcie mam do was pytanie moze bedziecie wiedziec..

    mam bardzo stresujaca prace i teoretycznie najwczesniej na zwolnienie moge isc dopiero 11.11 (29 tydzien) :(
    powiedzcie mi, gdybym chciala odejsc wczesniej jest tutaj cos takiego jak L4 w polsce? tzn platne chorobowe? i jesli tak to ile jest platne?
    wiem ze normalnie chorobowe to jakies £90 tygodniowo czyli grosiki :( zastanawiam sie czy jest cos takiego jak specjalne chorobowe w ciazy i czy jest lepiej platne?

    bede wdzeczna za wszelkie podpowiedzi :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonesey. Cieszę się, że ryzyko wyszło niskie. To zawsze kamień z serca :)
    Niestety chorobowe w ciąży jest tak samo płatne jak każde inne tj. koło 80£ tygodniowo. Czasami zakład pracy ma swoje warunki i wypłaca tzw. Company Sick Pay zamiast Statutory Sick Pay.
    Ja tak miałam i dostawałam 100% wynagrodzenia przez cały okres L4. To się tu podobno rzadko zdarza, ale się zdarza. Musiałabyś zapytać w pracy czy coś takiego mają.

    Jonesey lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dzieki za odpowiedz!

    tego sie wlasnie obawialam :/
    niestety moi pracodawcy to typowe 'zydy', nie ma opcji zeby mi placili wiecej niz jest to konieczne i wszystko robia zgodnie z minimum proponowanym przez hmrc gov :/
    szkoda mi nawet pytac bo juz wiem jaka bylaby odpowiedz :D

    no trudno, jeszcze 2 i pol miesiaca mi zostalo, jakos musze dac rade :)

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Happy84 Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki. Kolejny scan za mna. Dzidzius rosnie zdrowy,mierzy 6,5 cm i mamy juz 12 tydz i 6 dzien czyli data porodu bedzie wczesniej na 22.02.2019. Teraz czekamy na testy genetyczne,chociaż wiem ze bedzie wszystko dobrze:)pozdrawiam

    Annie1981, Jonesey lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dfqduhpi9.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)
    my w zszelym tyg poszlismy na prywatny scan do Window to the womb i juz wiemy ze bedziemy mieli synka! :)
    badania polowkowe za miesiac, juz nie moge sie doczekac! :)

    Annie1981, ZUZAUK lubią tę wiadomość

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • ZUZAUK Ekspertka
    Postów: 156 222

    Wysłany: 5 września 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jonesey gratulacje :)

    Jonesey lubi tę wiadomość

    3jgxyx8d6zfqzqgh.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey jest tu ktoś jeszcze? :) wczoraj zobaczyłam dwie kreski na teście i to wcale nie takie jasne i tak się zastanawiam czy w UK jest możliwość zrobienia bety? Albo na NHS albo odpłatnie. W grudniu miałam biochema I różne myśli mi teraz chodzą po głowę i beta by mnie uspokoiła. Mój syn urodził się w UK ale początek ciąży spędziłam w Polsce i tam miałam cała początkowa diagnostykę. Tu nawet nie chcieli mi zrobić testów krwi na tarczycy bo powiedzieli ze trzeba się nieudolnie starać rok żeby GP podjął jakieś działania.

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Kotecki Ekspertka
    Postów: 139 211

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pewnie do tej pory potwierdziłaś już kolejnymi testami ciążę ale jesli wciaz szukasz bety to wszystko zależne gdzie jestes, byc moze w twoim mieście jest Polska przychodnia gdzie prywatnie zrobisz betę jak i zaliczysz wizyte z ginekologiem?

    07c53323878e7dd225406f978b2fcede.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • PannaEvans Autorytet
    Postów: 585 210

    Wysłany: 2 lutego 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja ciaze przechodze w uk ale rodze w Polsce.
    mam pytanko: czy bardziej oplaca sie takie rzcezy jak butelki, podgrzewacze, laktator itp bardziej sie oplaca w Polsce czy w UK? Macie jakies niedrogie miejsca do polecenia w UK?

    PCOS, endometrioza, tylozgiecie, a jednak można wpasc :p
    Niespodzianka ciąża, niespodzianka poród.
    16/06 w 37+2 przyszła na świat Margaretka ważąca 2730g.
    Margaret, o uroczym zdrobnieniu Daisy <3
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 lutego 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam tez w Pl i kupowalam z allegro
    Nie bylo sensu dla mnie zapychac walizki czy robic paczki dla kuriera
    Aczkolwiek i tu i tam sa fajne promocje
    Np butle avent mialam 2x komplety z bootsa

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy jest tutaj ktos jeszcze?

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Hej czy jest tutaj ktos jeszcze?
    Gratulacje kochana! Co za wspaniała wiadomość! :) Opowiadaj :)
    Ja tu zaglądam od czasu do czasu, z nadzieją, że będę tu przynależeć, ale póki co muszę uzbroić się w cierpliwość ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Gratulacje kochana! Co za wspaniała wiadomość! :) Opowiadaj :)
    Ja tu zaglądam od czasu do czasu, z nadzieją, że będę tu przynależeć, ale póki co muszę uzbroić się w cierpliwość ;)


    Poki Co nie ma jeszcze za wiele do opowiadania. 18.04 mielismy FET (crio transfer) ktory chyba sie udal bo mialam 5 pozytywnych sikancow. Beta we wtorek zobaczymy czy potwierdzi to Co sikance :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Poki Co nie ma jeszcze za wiele do opowiadania. 18.04 mielismy FET (crio transfer) ktory chyba sie udal bo mialam 5 pozytywnych sikancow. Beta we wtorek zobaczymy czy potwierdzi to Co sikance :)
    Bardzo się cieszę :) Daj znać jak beta :)

    Toonney lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Bardzo się cieszę :) Daj znać jak beta :)


    Dam znac na pewno :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 maja 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ma ktoras odsprzedac Cyclogest? Prosze o kontakt. To pilne.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ