BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

kmmg
Znajoma
0

Wysłany: 6 października 2018, 05:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Madzialenka! Cześć dziewczyny!

Ja zaglądam od czasu do czasu, ale nie miałam kiedy czegoś napisać. Moja córcia rośnie jak na drożdżach. Wymiarami prawie dogoniła donoszonych równieśników. Społecznie i emocjonalnie też rozwija się dobrze, ale niestety motorycznie nie daje rady. Będzie pod opieką terapeuty. Opórcz tego dwa dni temu podcinaliśmy wędzidełko podwargowe. Emka była bardzo dzielna. Jest bardzo silną i zdecydowaną dziewczynką jak na takiego maluszka. Udało nam się też przejść na całkowite karmienie piersią. 3 miesiące walki, ale się udało. Oprócz dziecka czas zajmuje mi też rehabilitacja po porodzie i spotkania z social workerem.

Fantastycznie jest być rodzicem, uwielbiam oglądać jak córcia się rozwija i jak reaguje na świat. Planujemy zwiedzanie za jakiś czas, zobaczymy co uda nam się zorganizować. Mamy już paszport dla małej, ale do Polski polecimy najwcześniej w przyszłym roku.

qb3cjw4z5mi3kgya.png

madzialenka84
Autorytet
314

Wysłany: 31 października 2018, 15:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej,
kmmg, super, ze udalo ci sie karmic piersia. U nas bylo karmienie mieszane, ale ja w okolo 10 msc przestalam odciagac i tylko przystawialam 3 razy dziennie do piersi, a jak malej wyszlo juz 6 zebow to zamiast ssac zaczela mnie mocno gryzc no i pozegnala sie z cycem.
U nas dzis dokladnie ROCZEK!Dzis idziemy jeszcze na trock or treat (mamy kostium belle z piekna i bestia), w piatek fall festival w pracy, a w niedziele robimy mala imprezke na 1 urodzinki u nas w domu.

mhsvio4p9at0p7th.png

Alexandra ur. 31.10.2017 w 37tc (CC) 2960g/49cm

[*] 5/6 tc listopad 2016

Laurka
Autorytet
1273

Wysłany: 20 stycznia, 17:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czesc dziewczyny! Zaglada tu ktoras jeszcze? Oj bardzo dawno mnie nie bylo. Fajnie, ze Wasze malenstwa rosna.

Wyglada na to, ze bede znowu mama, tym razem wrzesien 2019. Poki co jestem tylko i wylacznie przerazona. Musze sie oswoic z ta mysla.

U nas aktualnie mega burza sniezna za oknem.

kmmg
Znajoma
0

Wysłany: 14 lutego, 20:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Laurka!

Zdarza mi się zaglądać, ale dość rzadko. Moje dziecko jest dośc wymagające, nie wiem jak Ty ogarniasz dwójkę, a zaraz trójkę! Gratuluje serdecznie! Jak się czujesz? Oswoiłaś się już z tą myślą? Byłaś już na pierwszym USG?

qb3cjw4z5mi3kgya.png

Laurka
Autorytet
1273

Wysłany: 23 lutego, 02:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
kmmg im sa starsze i bardziej samodzielne, tym wszystko latwiej. Twoja coreczka juz niedlugo zacznie chodzic, sama jesc itp. Krok po kroku zaczna sie rzeczy zmieniac.

Z mysla o 3 oswajam sie coraz bardziej. Najstarsza pojdzie pewnie na jesieni do przedszkola, wiec to powinno troche pomoc.

Mialam pierwsze USG juz w 7. tygodniu. Dowiedzielismy sie na nim, ze ciaza byla blizniacza, ale bilo tylko jedno serduszko. Duzo trudnych emocji
Mam kolejne badanie za 3 dni.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)