BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

kmmg
Znajoma
0

Wysłany: 6 października, 05:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Madzialenka! Cześć dziewczyny!

Ja zaglądam od czasu do czasu, ale nie miałam kiedy czegoś napisać. Moja córcia rośnie jak na drożdżach. Wymiarami prawie dogoniła donoszonych równieśników. Społecznie i emocjonalnie też rozwija się dobrze, ale niestety motorycznie nie daje rady. Będzie pod opieką terapeuty. Opórcz tego dwa dni temu podcinaliśmy wędzidełko podwargowe. Emka była bardzo dzielna. Jest bardzo silną i zdecydowaną dziewczynką jak na takiego maluszka. Udało nam się też przejść na całkowite karmienie piersią. 3 miesiące walki, ale się udało. Oprócz dziecka czas zajmuje mi też rehabilitacja po porodzie i spotkania z social workerem.

Fantastycznie jest być rodzicem, uwielbiam oglądać jak córcia się rozwija i jak reaguje na świat. Planujemy zwiedzanie za jakiś czas, zobaczymy co uda nam się zorganizować. Mamy już paszport dla małej, ale do Polski polecimy najwcześniej w przyszłym roku.

qb3cjw4z5mi3kgya.png

madzialenka84
Autorytet
290

Wysłany: 31 października, 15:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej,
kmmg, super, ze udalo ci sie karmic piersia. U nas bylo karmienie mieszane, ale ja w okolo 10 msc przestalam odciagac i tylko przystawialam 3 razy dziennie do piersi, a jak malej wyszlo juz 6 zebow to zamiast ssac zaczela mnie mocno gryzc no i pozegnala sie z cycem.
U nas dzis dokladnie ROCZEK!Dzis idziemy jeszcze na trock or treat (mamy kostium belle z piekna i bestia), w piatek fall festival w pracy, a w niedziele robimy mala imprezke na 1 urodzinki u nas w domu.

mhsvio4p9at0p7th.png

Alexandra ur. 31.10.2017 w 37tc (CC) 2960g/49cm

[*] 5/6 tc listopad 2016

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)