BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Ciąża w Szwecji
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

dais
Autorytet
1032

Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:52
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ememensik gratuluje slicznego malenstwo, w sumie juz nie malenstwa ;)
Pepsunieczka witam i zarazem gratuluje dziecka i wspolczuje ciezkiego porodu.
Yvonne gratuluje ciazy, oby przebiegala spokojnie ;)
Magdalena jak przedszkole?
U nas wszystko w porzadku, moj maluch ma juz 18 msc i odkad skonczyl 13 chodzi do przedszkola, swietnie sobie radzi ale niestety w porownaniu do brata przynosi wszelkie chorobska do domu.
Starszak niedlugo zaczyna zerowke w szkole i wlasnie teraz trwa aplikacja i wybor szkol, wiec troche zamieszania mamy.
A ja tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, staralismy sie 3 miesiace i sie udalo ;) Na koniec lutego jestem umowiona do poloznej, ze wzgledu na to ze to trzecie dziecko to umowilysmy sie dopiero w 10 tygodniu aby pobrac krew na KUBB i spisac wszystkie papiery ;) Przyznaje ze strasznie mnie nosi i chcialabym wczesniej podejrzec dziecko, no ale coz mozna zrobic ;)

yvonneSW lubi tę wiadomość

yvonneSW
Autorytet
433

Wysłany: 11 stycznia 2018, 15:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziękuję:) ja już pomału myślami na porodówce i jeszcze 3 tygodnie i upragnione wolne w końcu bo już kręgosłup daje o sobie znać
Dais gratuluję ciąży i rozumiem twoje zniecierpliwienie sama przebierałam nogami żeby w końcu zobaczyć moje maleństwo :)

Mój synek 💗
f2wli09kc9ag0nf5.png
04.2019 Okruch 5tc 😔

Katarzynka89
Nowa
1

Wysłany: 20 marca 2018, 15:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam wszystkie Mamusie :)

Też mieszkam w Szwecji. Czy jest ktoś może ze Skåne?

ckaigzu3iqcl7z7s.png

Anna1005
Nowa
0

Wysłany: 20 marca 2018, 15:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mimi1990 napisała:
Kochane czy są tu jakieś piękne damy ze Szwecji , które chciałyby sie podzielić informacjami o szpitalach, ginekologach, położnych lub po prostu porozmawiać o wszystkim i o niczym? Pozdrawiam ;*

Hej kochane sa tu jakies kobitki w szwecji i staraja sie o zwolnienie?

Anna

Anna1005
Nowa
0

Wysłany: 20 marca 2018, 15:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Katarzynka89 napisała:
Witam wszystkie Mamusie :)

Też mieszkam w Szwecji. Czy jest ktoś może ze Skåne?
ja jestem okolice Sztokholmu

Anna

Angelika185
Nowa
1

Wysłany: 14 stycznia, 14:33
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę że znalazłam to forum. Jestem z Skåne i jestem w 9 tyg. termin mam wyznaczony na 15 sierpnia.
Dużo się już dowiedziałam ale liczę też na wsparcie z waszej strony ponieważ jest to moja pierwsza ciąża.

yvonneSW lubi tę wiadomość

dietetykakasia
Koleżanka
3

Wysłany: 14 stycznia, 23:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dobry wieczór, jeszcze nie jestem Przyszłą Mamą, mam nadzieję, ze ten czas za 2 lata nadejdzie. Jestem obecnie studentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską dotyczącą wiedzy i nawyków żywieniowych wśród Przyszłych Mam. Dlatego zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa. Nie spodziewałam się, że przeprowadzenie ankiety przez internet wiąże się z wieloma przeszkodami, dlatego liczę na Was Przyszłe Mamy. Dzięki obecności na tym forum odzyskałam wiarę, że uda mi się przeprowadzić te badania do końca, jednak jeszcze troszkę danych mi braku. Z góry dziękuję za pomoc oraz życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków.

https://drive.google.com/open?id=1HQuYs-DAgy1M2JyrO73QmyfKHd39rEIIkxcMtYWWzVo

yvonneSW
Autorytet
433

Wysłany: 18 lutego, 14:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Angelika185 napisała:
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę że znalazłam to forum. Jestem z Skåne i jestem w 9 tyg. termin mam wyznaczony na 15 sierpnia.
Dużo się już dowiedziałam ale liczę też na wsparcie z waszej strony ponieważ jest to moja pierwsza ciąża.

Witaj :)

Mój synek 💗
f2wli09kc9ag0nf5.png
04.2019 Okruch 5tc 😔

Zlaania1
Autorytet
227

Wysłany: 16 marca, 20:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Haloo halo :)
Są tu jeszcze jakieś mamusie bądź przyszłe mamusie ze Szwecji ? :)

f2wl3e5ezuvtsoio.png
w57vs65gjkj52a5e.png
09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀

Angelika185
Nowa
1

Wysłany: 19 marca, 12:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej! Jestem chyba tylko ja😉 Co słychać u cb?

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)