X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz wrote:
    U mnie dalej nic.Termin na niedzielę.Zobaczymy ;-)
    Loszcz to czekamy juz blisko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hermiona a gdzie dokładnie na wakacje uderzacie :) Jedzenie jest tanie knajpy tez ale zależy w jakim mieście będziecie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 20:54

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz wrote:
    U mnie dalej nic.Termin na niedzielę.Zobaczymy ;-)

    iiiiii?? jak sytuacja ?? ja tu codziennie sprawdzam i zero info od Was kochane

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi żyjem :) i czekam na skurcze :)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Hihi żyjem :) i czekam na skurcze :)

    jeeejciu to juz ;)) ale czas leci ;)) juz sie nie moge doczekac ;)) wogole licze ze sie spotkamy na spacerku kiedys !

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    jeeejciu to juz ;)) ale czas leci ;)) juz sie nie moge doczekac ;)) wogole licze ze sie spotkamy na spacerku kiedys !
    Migocia pewnie :)spacerek napewno zaliczymy :) twoj synek rosnie w oczach <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 00:35

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Migocia pewnie :)spacerek napewno zaliczymy :) twoj synek rosnie w oczach <3


    kochana nie tylko w oczach;p hihi odczuwam to rowniez jak go nosze;p Kluseczka Malenka , wczoraj mialam zakwasy bo nosilam go i rece powiedzialy koniec- a juz nie wspomne jak plecy bola -ale zaciskam zeby i "staram " sie codziennie cwiczyc zeby rozruszac te kosci .... ;)

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    kochana nie tylko w oczach;p hihi odczuwam to rowniez jak go nosze;p Kluseczka Malenka , wczoraj mialam zakwasy bo nosilam go i rece powiedzialy koniec- a juz nie wspomne jak plecy bola -ale zaciskam zeby i "staram " sie codziennie cwiczyc zeby rozruszac te kosci .... ;)
    Migocia ruszaj się ruszaj ja po porodzie tez bede bizi mamcia jak ty , u mnie cisza jej juz mi plecy wysiadają i w nocy nie wygodnie spi mimo ze mam poduche :/ moj szkrab juz wazy 3773 :)klocek

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti, jak sie czujesz, na kiedy masz termin dokladnie?

    na9fxa5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola na dzis :) a nic się nie dzieje jutro masaż mam szyjki .Czuje się swietnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 23:37

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.23.03 przyszedł na świat mój synek Rocco Adam.Poród sn 4540g,57cm 9punktów :-)
    Poród dramatyczny teraz już wszystko ok

    Krysti lubi tę wiadomość

    201503231678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki :)
    14 kwietnia o 23.00 urodzil się Ignacy 3800 waga 53 dlugi ,porod CC . Pozdrawiam cieplo;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 04:22

    Malwina89 lubi tę wiadomość

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana gratulacje <3 czekam na zdj . wgl na fb znow nie da sie Ciebie zlalezc;/ buu a chcialam napisac . buzka

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    kochana gratulacje <3 czekam na zdj . wgl na fb znow nie da sie Ciebie zlalezc;/ buu a chcialam napisac . buzka
    Migotka czasem wchodzę na F ale rzadko focie wrZuce :) pozdrawiam ciepło :* aaa i włoski super sobie zrobiłaś

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Jak dawno mnie tu nie bylo :O. Po pierwsze ogromne gratulacje Krysti :) jej jak to zlecialo i ty masz swoje szczescie przy sobie. Jak sie czujecie? Juz w domu? Jak sobie radzisz? Jak karmienie? Pozdrawiam sciskam i caluje chlopcow :) :* a co u was?

    My bylismy z Danielkiem w Polsce na swietach. Wszyscy sie nim zachwycali. Danielek skonczyl juz 4miesiace. Zaczynamy wprowadzac solids food :) wczoraj puerwszy raz dostal mleczko zageszczone 1 czubata łyżeczka kleiku ;). Poczekam z dwa dni i wprowadzimy pierwsze warzywko :D. mamy die dobrze Danio zdrowy ladnie rosnie. Wazy juz ok 7 kg.

    Krysti, MigoTtTka lubią tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka hej umnie dobrze mały rosnie ślicznie przybiera na wadze :) cały ojciec wykapany kopia :D karmie piersią narazie jest okey z karmieniem . Super sobie radzę pierwszy dzien bylmplacz teraz spokuj. Je spi :) i kupy wali na okrągło hihi :)

    Super synuś twoj rosnie :) fajnie ze w Pl byliście extra :) my za dwa miesiące jedziemy :) akuratnie juz Ignas bedzie miał paszport bo paszport z ledwością zabukowali my w konsultacje bo tłok teraz i miejsc nie ma a jak sa to juz na pozniej także nam sie udało szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 23:15

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 6 maja 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przepraszam za spam :)
    Poszukuje konsultantek firmy FM na terenie UK .( sprzedaż głównie perfum bazujących na oryginalnych, chemii gospodarczej, kosmetyków mineralnych )zarobek do 33% jesli ktoras byla by zainteresowana zapraszam na pw lub na moj fanpage na fb
    https://www.facebook.com/fmcosmeticskamilafekser
    pozdrawiam

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) czy jest tu ktoś z Edynburga :)))?

‹‹ 205 206 207 208 209
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ