X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na plusie 15 kg jezu bede tez musiala cwiczyc :D

    MigoTtTka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pilce gumiwej bede brzuszki robic :) migotka kup sobie pas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka ze znieczulenia korzystalas czy nie :)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Migotka ze znieczulenia korzystalas czy nie :)

    TAAAK bo juz nie dalam rady a posteppu nie bylo , ale wczesniej bralam gaz -ktorym sie "nacpalam " ale bylo mi dobrze ...do czasu :))
    epidrular polecam -gosc ktory do wykonywal byl super -taki wysoki koles moze tez bedzie Ci wstrzykiwal .. -ale nie przestrasz sie bo on musi Cie wprowadzic w to co bd robil itp... -Mnie to wkurzalo bo mialam takie skurcze a musialam wysluchac co mowi i pomiedzy skurczami on mi mowil :)) ale SUPER PANI Gazynka mi tlumaczyla zebym wszystko naprawde zrozumiala -duzo slow nieznanych medyucznych po ang


    no wlasnie duzo osob mowi o tym pasie-tylko ja mam problem z udami i biodrami a nie brzuszkiem ....:)) bede cwiczyc mysle jak minie 6tyg zeby bylo bezpiecznie ;)

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja epidrulalu nie chcem bo moze znieczulić nie do końca pierdziele .Z gazu skorzystam i tensa elektrycznego sobie podłącze i tyle .A jeszcze 1 kwietnia mam rozmowę i usg bo Ignas duży i byc moze cc bede miec .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 20:34

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 8 marca 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wtedy juz chcialam NIC nie czuc i bylo mi wszystko jedno - a wiedzialam ze on jest bezpieczny dla malego...Oj Ignaś duzy ? 4kg? kurcze Moj mial 3650 a teraz ma 4780 i dla mnie juz jest klocuszkiem ciezkim :) to co Ty bedziesz miala hmm...
    juz sie nie moge doczekac az zobacze wiesci ze URODZILAS;)

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka duzy jest moj maly tak mowią w szpitalu az mi test na cukrzyce zrobili pilam trn slynny drink :) i nie wykryto cukrzycy po ojcu Ignas duzy bedzie:)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 10 marca 2015, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yhyym to moze i dobrze Nasz maly bedzie malutki bo my niscy :) to cos co zwie sie lukozade?


    no prosze a suwaczek leci :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 10 marca 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie pochwale dzis zaczelam cwiczyc z chodakowska - mamusie na forum mi doradzily ze najlepsza:D narazie bola mnie łydki i rece ale da sie wytrzymac:D

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plyty chiadowskiej tez mam bo przed ciązą cwiczylam z nią:) hihi

    MigoTtTka lubi tę wiadomość

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja plyty chiadowskiej tez mam bo przed ciązą cwiczylam z nią:) hihi

    ooo prosze a ja TU kombinuje jak sciagnac hihi . a co polecasz? moze po porodzie bedziemy razem cwiczyc??

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hermiona wrote:
    Cześć dziewczyny,
    moja ciąża jest w Polsce, ale wybiera się na wakacje (w maju) do Szkocji. Jeśli macie chwilę, będę wdzięczna za odpowiedzi na kilka pytań :)
    - Czy trzeba wykupić jakieś europejskie ubezpieczenie, żeby w razie czego przyjął mnie szkocki lekarz lub szpital? (odpukać) No bo moje zaświadczenie z pracy, że mam opłacone składki to chyba się na nic nie przyda :D
    - Jakie są ceny jedzenia? W sklepach i w kanjpach? Ile kosztuje obiad w knajpie, ile liczyć na dzienne wydatki na jedzenie? Nie zamierzamy się stołować w wielogwiadkowych restauracjach, po prostu, żeby było OK.
    - Na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę planując podróż w te piękne okolice?
    Pozdrawiam!
    Cześć,wiedzę ze nikt jeszcze ci nie udzielił odpowiedzi tak więc:
    Musisz wyrobić sobie europejską kartę zdrowia EKUZ (jest za darmo,a warto mieć.Wypełnij podanie i ci przysla do domu.Jest wielkości karty kredytowej więc mozesz nosić spokojnie w portfelu.Najlepiej od razu załatw dla całej rodziny wtedy w razie naglych problemów zdrowotnych macie darmowe leczenie w całej UE).
    więcej informacji znajdziesz na stronie www.ekuz.nfz.gov.pl

    Co do jedzenia to trudno powiedzieć jakie są ceny bo zależy od produktów oraz sklepów.Możesz sobie wejść np na stronę Tesco groceries i porównać ceny.
    W fast-food zjesz najtaniej i najszybciej np tradycyjny Fish and chips to wydatek typu 6-7funtów a najesz się na 2 dni ;-) McDonald kosztuje poniżej 4 za zestaw,a w saver menu możesz coś kupić za 99p (cheesburger itd),KFC za wiaderko bargain bucket 12 kawałków kurczaka i 4xfrytki £12.99,18 kawałków kurczaka i 4x frytki £15.99
    Dobrze wychodzi się jedząc w bufecie np.chińskim czy indyjskim.Jesz ile chcesz a opłata jest stała za osobę czyli czy zjesz jeden talerz czy 5 płacisz tyle samo(w zależności gdzie jesz i o której godzinie ceny są różne dla każdego lokalu ale przeważnie ok £10/osobę)lunch jest dużo tańszy niż kolacja ale ma mniejszy wybór dań.W normalnej restauracji zapłacisz ok 30-50 funtów za kolację dla 2osób z przystawką i deserem.oczywiście są też takie restauracje gdzie jedno danie kosztuje 50 funtów ale do takich raczej nie będziesz chodziła
    ;-)
    Jeśli będziesz w Edynburgu to polecam bufet "Cosmo" bo jest tam wybór jedzenia z całego świata i jest super smaczne a w przyzwoitej cenie.Na stoisku japońskim pokazujesz co chcesz(wybor kilku dań)i ci smaza przed oczami na miejscu.Jest też grill,stoisko włoskie (pizza makarony)indyjskie,brytyjskie,tajskie i duży wybór deserów.Mniam :-)
    Warto iść także na kawę do kafejki gdzie powstał Harry Potter.Polecam :-)

    Weź ze sobą okulary przeciwsłoneczne i parasol,a także nospe w razie czego(stwardnienia brzucha,skurcze) bo tu nie wiem czy kupisz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 02:19

    Hermiona lubi tę wiadomość

    201503231678.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 11 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    yhyym to moze i dobrze Nasz maly bedzie malutki bo my niscy :) to cos co zwie sie lukozade?
    Teraz podczas krzywej cukrowej nie podają lucozade(jest gazowana) tylko glukoze o smaku owocowym np.pomarańczowa (niegazowana,mniej konserwantów i barwników niż w lucozade)

    201503231678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    yhyym to moze i dobrze Nasz maly bedzie malutki bo my niscy :) to cos co zwie sie lukozade?


    no prosze a suwaczek leci :)
    Tak nazywają lukozade hihi :)ten napój energetyczny :D hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 18:52

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Tak nazywają lukozade hihi :)ten napój energetyczny :D hihi
    Też miałam ten test na cukrzycę kilka tygodni temu i nawet dyskutowalam na ten temat z położną.Teraz już nie podają lucozade

    201503231678.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 14 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się u mnie rozkręca.Czop odszedł zabarwiony krwią,rozwarcie na 2 (póki co)
    Zobaczymy czy się akcja rozwinie ;-)

    Krysti lubi tę wiadomość

    201503231678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz wrote:
    Też miałam ten test na cukrzycę kilka tygodni temu i nawet dyskutowalam na ten temat z położną.Teraz już nie podają lucozade
    My polki mowimy lucizade na ten slynny napoj ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz wrote:
    Chyba się u mnie rozkręca.Czop odszedł zabarwiony krwią,rozwarcie na 2 (póki co)
    Zobaczymy czy się akcja rozwinie ;-)
    Huhu łoszcz jak co pisz co u ciebie :) czekam na wiesci

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 17 marca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej nic.Termin na niedzielę.Zobaczymy ;-)

    Krysti, MigoTtTka lubią tę wiadomość

    201503231678.png
  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 17 marca 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz, dzięki wielkie! i powodzenia :D

    loszcz lubi tę wiadomość

    ijpbo7esx952zvu4.png
‹‹ 205 206 207 208 209
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ