X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Malwina bede w Edim teraz w marcu :) :)

    Ooo super... a co ciebie do mojego miasta sprowadza :)? Przyjeżdżasz zwiedzac?

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwina89 wrote:
    Ooo super... a co ciebie do mojego miasta sprowadza :)? Przyjeżdżasz zwiedzac?
    Moj kurs zdaje w RHA jutro bede :)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moze sie spotkacie:)


    ja bede w lipcu miala 25;p wiem wygladam na 19scie hihi kazdy mi to mowi;/


    Kristi nie doszly Cie sluchy kiedy Konsulat bedzie w Aberdeen a moze Ty Malwinka masz jakies info ? bo malemu chcemy wyrobic paszport -tylko chcemy wczesniej wiedziec bo prawdopodobnie wezmiemy szybki slub - tak jak chcielismy zawsze -bo ja stwierdzilam ze gdybym chciala informowac wszystkich -to musialabym zaprosic pol rodziny - a powiem szczerze ze od ojca strony - najblizsza babcie i ciocie nie mialabym zamiaru zapraszac -ale nie wy[pada i co by to sie w rodzinie porobilo , wiec wyszlismy z zalozenia ze wezmiemy slub -swiadkowie i rodzice i tyle -albooOOO ... tylko swiadkowie a resztya sie dowie juz po fakcie ;)
    M9oja mama mowi zebysmmy wyjechali na np Hawaje wzieli slub i nikt by sie nie czepial;p



    ja dzis czuje ze padne , wlasnie uspilam malego od 9 biedny meczyl sie i nie mogl zasnac.... czas na sniadanie eh..

    jeszcze wzielo Nas cos -moj goraczke wczoraj mial zwolnini go z pracy - musial naprawde zle sie czuc bo on nigdy z pracy w ciagu dnia nie wyszedl nawet jak sie zle czul; ..jak kazdy facet udaje twardziela -ale wczoraj nie...
    spalismy wszyscy wczoraj pol dnia... a mnie tak gardlo boli ze masakra ... i ten kaszel jak u gruzlika;/


    no nic.. ide jesc :) buzka":*

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sorki ze teraz dopiero pisze. Urodzilam 18 lutego sliczneog chlopczyka Zacharego, za to ja mam dlugi okres powrotu do zdrowia i caly czas jestem w lozku, chodze tez do szpitala na phisio terapie wiec po malu odzyskuje sily. Zachary jest kochany i dosc grzeczny ale poznalam juz dobrze smak niepszespanych nocek, na szczescie Artur mi duzo pomaga bo ma wolne z pracy.

    Krysti, MigoTtTka lubią tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    to moze sie spotkacie:)


    ja bede w lipcu miala 25;p wiem wygladam na 19scie hihi kazdy mi to mowi;/


    Kristi nie doszly Cie sluchy kiedy Konsulat bedzie w Aberdeen a moze Ty Malwinka masz jakies info ? bo malemu chcemy wyrobic paszport -tylko chcemy wczesniej wiedziec bo prawdopodobnie wezmiemy szybki slub - tak jak chcielismy zawsze -bo ja stwierdzilam ze gdybym chciala informowac wszystkich -to musialabym zaprosic pol rodziny - a powiem szczerze ze od ojca strony - najblizsza babcie i ciocie nie mialabym zamiaru zapraszac -ale nie wy[pada i co by to sie w rodzinie porobilo , wiec wyszlismy z zalozenia ze wezmiemy slub -swiadkowie i rodzice i tyle -albooOOO ... tylko swiadkowie a resztya sie dowie juz po fakcie ;)
    M9oja mama mowi zebysmmy wyjechali na np Hawaje wzieli slub i nikt by sie nie czepial;p
    To ty o 5 lat młodsza odemnie a nie wyglądasz na tyle tylko na starszą:)
    Byłam w Inverness dzisjaj fajnie tam jest :)
    Migotka ślub możecie wziąsc przez konsula przecież :) znam duzo par co tak ślub wzięli w Irlandi i fajnie w domu przyjęcie zrobili niektórzy w restauracji .




    ja dzis czuje ze padne , wlasnie uspilam malego od 9 biedny meczyl sie i nie mogl zasnac.... czas na sniadanie eh..

    jeszcze wzielo Nas cos -moj goraczke wczoraj mial zwolnini go z pracy - musial naprawde zle sie czuc bo on nigdy z pracy w ciagu dnia nie wyszedl nawet jak sie zle czul; ..jak kazdy facet udaje twardziela -ale wczoraj nie...
    spalismy wszyscy wczoraj pol dnia... a mnie tak gardlo boli ze masakra ... i ten kaszel jak u gruzlika;/


    no nic.. ide jesc :) buzka":*
    Jutro ci dam znać bonja paszport tez musze wyrobić sobie i zapisać się na wybory prezydenckie .:)!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 00:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola gratulacje wielkie kochana i siły duzo energi zyczę.<3 pozdrawiam

    Carola55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mnie Ignaś dzis boksuje tak ze az brzuch skacze :) czuje się super nie mogę się doczekać porodu tych skurczy bóli niech dzieje się co chce jestem nastawiona na wszystko . W środę usg mam zobacze czy ten moj Ignaś się nie obrócił bo coś mi sié wydaje ze mi figla zrobił :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 00:32

  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 2 marca 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    moja ciąża jest w Polsce, ale wybiera się na wakacje (w maju) do Szkocji. Jeśli macie chwilę, będę wdzięczna za odpowiedzi na kilka pytań :)
    - Czy trzeba wykupić jakieś europejskie ubezpieczenie, żeby w razie czego przyjął mnie szkocki lekarz lub szpital? (odpukać) No bo moje zaświadczenie z pracy, że mam opłacone składki to chyba się na nic nie przyda :D
    - Jakie są ceny jedzenia? W sklepach i w kanjpach? Ile kosztuje obiad w knajpie, ile liczyć na dzienne wydatki na jedzenie? Nie zamierzamy się stołować w wielogwiadkowych restauracjach, po prostu, żeby było OK.
    - Na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę planując podróż w te piękne okolice?
    Pozdrawiam!

    ijpbo7esx952zvu4.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz po ;)) dopieroogarniam powoli nowa sytuacje ;)  urodzilam 22 luty idealnie w termin z 1 usg, lekko nie bylo, ale dzieki Bogu za zzo :)

    Gabrielek wazyl 3.600 i 48 cm mala pyzunia udalo sie sn, ale nacinali mnie bo parlam 45min i nic, po nacieciu wyszedl na 2 skurczach  rodzilam od 20.00 do 8.22 o 20.00 odeszly mi wody rozowe i 2,5h pozniej bylismy z szpitalu i poszlo jakos  ciesze sie ze juz po maly jest kochany ale ma problemy brzuszkowe i malo sypiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 09:20

    Krysti, MigoTtTka lubią tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola gratuluje ;)
    Krysti teraz juz chyba Twoja kolej :)

    Carola55, Krysti lubią tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, serdecznie gratuluje!! Ale nam sie terminy zbiegly. W koncu mamy naszych chlopakow, same chlopaki tu!!

    na9fxa5.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 3 marca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wchodze na forum a tu takie super nowinki :) Asia GRATULACJE <3 i Carolcia dla Cierbie jeszcze raz Gratki :)

    poczatki sa trudne -choc u Mnie teraz dopiero zaczyna sie gechenna -maly ma miesiac a juz pokazuje swoje humorki i jest okropnym nerwuskiem , od 3dni walcze z Nim bo nie umie zasnac i przy tym sie denerwuje sam ... -dzis musialam go mocno opatulic bo przez to ze tak nerwusek wierzgal rekami to sie rozbudzal i denerwowal a ja wychodzilam z siebie -dodam ze to bylo od 2 w nocy do 5 a od 7 juz nie spal az do prawie 10;/ a ja sie polozylam spac i spalam do 13:) oo tak Tatus zrobil mi niespodzianke ze moglam odpoczac a on z malym byl ...

    wczoraj zaliczyl spacer uwaga..... o 6:30 ---rano bo nie mogl zasnac i Moj go zabral ...

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 3 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kristi Twoja kolej bedziemy oczekiwac:) -termin na kiedy???

    wogole jak tam bylo w Edim ? spotkalyscie sie z Malwinka??

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka u mnie dobrze wszystko bylam w edim ale ja z Malwiną się niecspodkalam bo ja malo czasu mialam moj kurs zdaje tam a ja tylko marzylam by do domu wrocic bobto dluga trasa autem .
    Dzis Usg mialam Ignas sliczny taki jest ah jej rosnie pięknie duzy chlop po tacie bedzie :)
    No teraz na mnie kolej :) oby poszlo gladko .
    Asiu gratulacje kochana <3 Ja tez chcem naturalnie rodzic nie boje się nic jak ma bolec to będzie trudno :)

    MigoTtTka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na 8 kwietnia :)

    MigoTtTka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogocia opatulaj swojego synusia dzieci to lubią ja kupilam swadle blanket są rozne i dobre do spania dla dzidzi .

    MigoTtTka, MigoTtTka lubią tę wiadomość

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Mogocia opatulaj swojego synusia dzieci to lubią ja kupilam swadle blanket są rozne i dobre do spania dla dzidzi .


    hihi ja go opatulam ale sprytny i tak zawsdze tą raczke czy nozke odkryje , albo przez te nerwuskowe jego ruchy czasami sobie sciaga niedrapki badz spodnnie jak ma w dany dzien do spania...

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogole wczoraj zrobilam porzadki w szafie malego i cala sterta ciuszkow poszla juz w odstawke -szkoda bo lubialam te malutkie ciuszki;p hihi ... ale trzeba przyznac ze nie warto patrzec na rozmiary bo rozmiar i "ROZMIAR" sa rozne - moj maly ubiera teraz ciuszki na 62 a sa ledwo ledwo a te co pisze na nich 50-56 sa idealne ;) jeszcze ze 2prania zrobie- i znow sie okaze ze juz polowe z tego nie ubierze hihi;p ...


    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki kiedy mozna zaczac jakies cwiczenia- bo doluje mnie to ze nie mieszcze sie w spodnie-jeszcze ok 10kg musze schudnac juz 8 poszlo w odstawke ... ale te uda i biodra;(

    brzuszek mi szybko spadl co jestem w szoku - moja siostra przez pol roku nie zrzucila tyle z brzucha co ja w 3tyg:)) - to mnie motywuje ...

    jednak wiem ze jes mi jeszcze ciezko bo dzis z salonu do malego pokoju chcialam pobiec bo maly kwekkal-a nie chcialam zeby sie rozbudzil , to powiem ze CIEZKO MI SIE BIEGLO, czulam sie jak jeden wielki KLOCEK haha

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 6 marca 2015, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.imid.med.pl/images/do-pobrania/Zywienie_niemowlat_www.pdf

    ug37p07wh10wkqyc.png
‹‹ 205 206 207 208 209
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ