X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża w podwójnej macicy
Odpowiedz

Ciąża w podwójnej macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nathaliee Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 24 września 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są na forum dziewczyny, które urodziły mając podwójną macice?
    Ja urodziłam się z taką wadą, mam dwie odrębne macice i dwie szyjki. Jestem w 10tyg ciąży po mniej więcej roku starań. Na szczęście zaszłam w ciążę w większej macicy, więc to dobrze wróży. Natomiast.. Boję się, staram się nie czytać za duzo w internecie i lekarz też mnie uspokaja, a miał już kilka pacjentek z taką przypadłością, jednak nie dopytywałam się o szczegóły. Wiem tylko, że czeka mnie cesarka. Ogólnie czuję się dobrze, mdłości raz są, raz nie ma, brzuch lekko pobolewa, od kilku dni może trochę mocniej, jak na okres, plamień żadnych nie mam. Biorę dopochwowo luteine oraz duphaston, lekarz powiedział, że do 12tyg będę brała. Za tydzień mam kolejną wizytę i jestem z jednej strony bardzo zestresowana, a z drugiej na maxa podekscytowana.
    Zależy mi na tym, żeby znaleźć kogoś, kto ma już doświadczenie z całym przebiegiem ciąży przy takiej wadzie, na co zwrócić uwagę i przede wszystkim czy są szanse, że wszystko będzie dobrze?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ