X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Liczyłam swoje USG w Norwegii to do tej pory było 6 - szaleństwo 😊😊🤣

    oooo....to duzo mialas...:)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    lekarz na legevakt powiedzial ze trzeba sprawdzic gdzie jest dziecko czy w macicy czy po za...nie wiem o co mu dokladnie chodzilo


    😳😳😳

    Nawiedzony jakiś ............


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 15:36

    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Dziewczyny.
    Czy któraś z Was, która już urodziła ma Hashimoto? Ja urodziłam 8 miesięcy temu i cały czas TSH mi skacze. 3 miesiące temu miałam niskie jak nigdy przedtem, a teraz wysokie jak nigdy dotąd. Jak jest u Was?
    Odnośnie kąpieli, to nasz Mały ma AZS i dermatolog polecił nam A derm Exomega do kąpieli, a do smarowania (smarujemy całe cialo dwa razy dziennie) Dexeryl lub jeszcze coś, ale nie pamiętam

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola ja urodziłam 5 miesięcy temu i póki co raz TSH badałam. Było dobre. Następne badanie za ok 3 tygodnie, więc zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2019, 22:48

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a po porodzie mleka brak ?






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 07:32

    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a porodzie mleka brak ?
    Mi nic nie leciało, ale gdzieś czytałam że tak może być, że to normalne. Nie wydaje mi się żeby później nie było mleka

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Mała czrna Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a po porodzie mleka brak ?


    W moim przypadku zaczęła lecieć jakoś pod koniec 7 a początkiem 8 miesiąca. Po porodzi mimo zakończonego cesarką miałam pokarm. U mnie mały jadł pierś ale niestety szybko się męczył i zasypiał więc odciągałam pokarm i dokarmialiśmy go z mężem w szpitalu. Tak 5 dni i nocy. Przez to odciąganie zaczęłam mieć coraz więcej pokarmu z czego bardzo się cieszyliśmy i teraz nie mam problemu. Pokarmu mam dużo Syn najedzony za każdym razem zadowolony :) Więc nie masz się czym przejmować :) pozdrawiam ;)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że już mi to mleko zostanie 😊😊😊 Teraz wstaje z dwoma plamami na piżamie ;-) i prześcieradło zalane jest mlekiem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mała czrna Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz kupić sobie wkładki laktacyjne bez tego się nie obejdzie :) Miałam tak samo :) mleko zostanie i będzie coraz więcej :D

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała niską hemoglobine ,co w takim wypadku. Jakieś witaminy czy coś innego.
    Mój lekarz twierdzi że wszystko ok i tylko będziemy to kontrolować 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 06:50

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny leciała Wam siara w ciąży ?

    Jak to się ma do późniejszego karmienia piersią - leciała siara w ciąży a po porodzie mleka brak ?


    Hej mi leciala siara jak bylam w pierwszej ciazy ale pokarmu niestety nie mialam ( porod byl naturalny) wiec to nie ma reguly jedna ma druga nie ma zalezy od organizmu i od dziecka czy bedzie ssac i wtedy bedzie sie produkowac mleko ;)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czy któraś z Was miała niską hemoglobine ,co w takim wypadku. Jakieś witaminy czy coś innego.
    Mój lekarz twierdzi że wszystko ok i tylko będziemy to kontrolować 😬


    dziewczyny a biezecie jakie witaminy dla kobiet w ciazy? bo mi lekarz powiedzial ze wyniki mam ok i nie musze juz nic brac....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    dziewczyny a biezecie jakie witaminy dla kobiet w ciazy? bo mi lekarz powiedzial ze wyniki mam ok i nie musze juz nic brac....

    Ja biorę cały czas plus dodatkowo magnez.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czy któraś z Was miała niską hemoglobine ,co w takim wypadku. Jakieś witaminy czy coś innego.
    Mój lekarz twierdzi że wszystko ok i tylko będziemy to kontrolować 😬


    Lekarz mówił że ok a położna kazała mi brać żelazo ;-) poleciła mi FERROMAX powiedziała że po porodzie jeszcze bardziej spadnie i samą dietą tego nie nadrobię dlatego lepiej już teraz robić "magazyn" ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    dziewczyny a biezecie jakie witaminy dla kobiet w ciazy? bo mi lekarz powiedzial ze wyniki mam ok i nie musze juz nic brac....


    Ja biorę kwasy DHA - zalecenie lekarza ;-) i magnez bo łapały mnie skurcze łydek ;-)






    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Lekarz mówił że ok a położna kazała mi brać żelazo ;-) poleciła mi FERROMAX powiedziała że po porodzie jeszcze bardziej spadnie i samą dietą tego nie nadrobię dlatego lepiej już teraz robić "magazyn" ;-)

    Tyle że ja żelazo mam ok, niby to kwas foliowy. Tyle że ja biorę też kwas. Zapytam ginekologa w poniedziałek co ona o tym myśli.

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jaka jest norma zelaza w ciazy?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Furst pisze od 9,00-34,0

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które jechalyscie do Polski autem, czy jakoś specjalnie szykowalyscie się lub bralyscie na drogę (leki, pończochy uciskowe itd.)

    k1iygdz.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Hej, Dziewczyny.
    Czy któraś z Was, która już urodziła ma Hashimoto? Ja urodziłam 8 miesięcy temu i cały czas TSH mi skacze. 3 miesiące temu miałam niskie jak nigdy przedtem, a teraz wysokie jak nigdy dotąd. Jak jest u Was?
    Odnośnie kąpieli, to nasz Mały ma AZS i dermatolog polecił nam A derm Exomega do kąpieli, a do smarowania (smarujemy całe cialo dwa razy dziennie) Dexeryl lub jeszcze coś, ale nie pamiętam
    Badałam ok 2 miesiące po porodzie i było ok . Wczoraj znów zbadałam i tak wysokiego jeszcze nie miałam wiec u mnie też szaleje . Mam hashi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 20:53

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 629 630 631 632 633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ