X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Angli-2015:)
Odpowiedz

Ciaza w Angli-2015:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,ja akurat jestem w 9 tygodniu w ciazy ale w Angli i szczerze nie mam pojecia jak to wszystko wyglada, wiec jesli ktoras z was to przezyla juz prosze podzielcie sie informacjami:)

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest juz taki watek, ciaza w UK, tam znajdziesz all info plus wątek szkocki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 18:44

    aniafk, Krysti lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paula :) wszystko tutaj na początku wygląda inaczej niż w Polsce, ciężko jednoznacznie opisać prowadzenie ciąży w uk. Chyba łatwiej będzie odpowiadać stopniowo na nurtujące Cie pytania :)
    Zapraszam na : Ciąża w Wielkiej Brytanii
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-w-wielkiej-brytanii,306,1.html

    Limerikowo, Krysti lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ