X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża? Test ?
Odpowiedz

Ciąża? Test ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola258 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 maja 2014, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Otóż ostatnią miesiączkę miałam 13.04 (cykl 30 dniowy),
    uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia od zakończenia miesiączki czyli od 18.04.
    Od ok. 28.04 miałam dziwny ciągnący "ból" podbrzusza i jajników.Oraz brązowe plamienie. Zakończyło się to z dniem 03.05. Od tej pory kłuje mnie od czasu do czasu jajnik.
    Mam pytanie czy mogło dojść do zapłodnienia? Jak tak to kiedy najlepiej wykonać test ciążowy?

    Z góry dziękuje za odpowiedź.

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 maja 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy seksie bez zabezpieczenia zawsze może dojść do zapłodnienia, test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki.I dla jednego pytania nie ma sensu zakładać osobnego tematu, zapraszamy na wątki I, II i III trymestru.

    Camille87, Nalka, Limerikowo, Anoolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mi to ręce opadły...Ja wiem że forum jest po to żeby się pytać ale na każdym teście jest napisane kiedy można go wykonać.
    Już nie mówiąc że takich tematów jest w internecie dosłownie tysiące :P

    lolka83, Aleksandra84, respondeca lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ