X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża - poronienie samoistne?
Odpowiedz

Ciąża - poronienie samoistne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Proszę o poradę doświadczone mamy. A więc, ostatnią miesiączkę miałam 18.04 i 14.05 zrobiłam pierwszy test który wyszedł pozytywny. Powtarzałam testy jakoś co dwa dni. Zrobiłam ich 4 wszystkie pozywtyne. Jedynie 2 pierwsze druga słabsza kreska ale widoczna. Niestety 21.05 zaczęłam krwawić. Najpierw bardzo jasny przezroczysty różowy śluz a później brązowa i żywo czerwona krew.. Wydaje mi się że to nie jest typowy okres. Zawsze miałam skrzepy itp a teraz tak jakby ten śluz z krwią i do tego takie kawałki nie wiem czego.. Tkanek? Wyczytałam w internecie. Nie wiem sama. W ten sam dzień ( z moich wyliczeń około 5 tc) po południu zrobiłam test i był pozytywny druga bardzo jasna słaba kreska ale widoczna. Na następny dzień rano powtórzyłam test i druga kreska jeszcze jaśniejsza ledwo widoczna. Zrobiłam dodatkowo w ten dzień badanie beta hcg z krwi. Wynik 9,7. I właśnie się nie znam bo pierwszy raz robiłam takie badanie. Czy ten wynik wykazuje ciążę? Krwawie już drugi dzień + ból brzucha. Nie taki jak na okres. Bo wtedy bolało bardziej wzięłam tabletkę i przeszło a teraz boli tak dwa dni. Czytałam coś o poronieniu samoistnym. Ale naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Lekarza miałam umówionego na 03.06. A badanie beta powtarzam w poniedziałek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tutaj jeszcze jakaś doświadczona mama?

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 24 maja 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne cuda się zdarzają i tego Ci życzę ♥️. Tylko lekarz pomoże Ci zobrazować sytuację.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Sylwiu Autorytet
    Postów: 430 280

    Wysłany: 24 maja 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zrób test beta hcg z krwi, a potem powtorz po 2-dniach...to wszystko wyjaśni..powinno wzrosnąć 2-razy , wszystkiego dobrego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety robiąc test wszyszedl negatywny. Idę jeszcze na betę..😣😣😥😥

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ