X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża, poród - ogólnie. Pytania - czy to normalne? Czy to już? Itp...
Odpowiedz

Ciąża, poród - ogólnie. Pytania - czy to normalne? Czy to już? Itp...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Reniiata Ekspertka
    Postów: 210 522

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie bellybestfriendki...
    Mam za sobą 4 porody (5 ciąż).
    Można powiedzieć, znam temat od podszewki.
    - porod wywoływany
    - fizjologiczny od a do z
    - cc nagłe
    - oraz SN po cc, tzw vbac.

    Do rzeczy...
    Potrzebuje parę (naście, dziesiąt 😁) kobiet, które ożywiłyby moją grupę na fb i nie bały się udzielać na tablicy.
    Oczywiście nie namawiam do porzucenia belly, bo to cudowna strona na ktorej sama trochę czasu spędziłam.
    Planuje zostać doulą (kobieta wspierająca przy porodzie i w połogu). Założyłam grupę na fb, dotyczącą ciąży, porodu i połogu. Wiadomo, że to nie bajka i czasami jest ciężko. Mam na niej 7 osób w ciąży (grupę założyłam 26 mają). Dziewczyny chętnie pytają mnie o różne rzeczy, ale prywatnie. Na tablicy wstawiam posty, o które najczęściej mnie proszą. Ale przez algorytmy na fb grupa, która jest słabo komentowana, nie wyświetla się w wyszukiwarce. Nikt jej nie znajdzie.
    Ciąża i poród to moja pasja, chce w to iść. Ale wiadomo, to współpraca. Sama nic nie zdziałam.
    Gdyby ktoś chciał pomóc, pogadać, popytać, zapraszam. Link mam w stopce.

    Zapraszam też, do ogólnych rozmów tutaj. Co was męczy, czego się boicie, a może w ogóle się nie boicie 😊
    Jeśli ktoś woli pozostać anonimowy, tutaj też możemy o tym pogadac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 13:48

    malami.91 lubi tę wiadomość

    Ciąża - poród, połóg - grupa fb
    Witek ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g i 56cm ❤️ vbac
    Mama czterech ❤️
    Mama aniołka 9.2018r
  • Reniiata Ekspertka
    Postów: 210 522

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    👍

    Ciąża - poród, połóg - grupa fb
    Witek ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g i 56cm ❤️ vbac
    Mama czterech ❤️
    Mama aniołka 9.2018r
  • Reniiata Ekspertka
    Postów: 210 522

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam 😊

    Ciąża - poród, połóg - grupa fb
    Witek ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g i 56cm ❤️ vbac
    Mama czterech ❤️
    Mama aniołka 9.2018r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ