X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po leczeniu męża Profertilem.
Odpowiedz

Ciąża po leczeniu męża Profertilem.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 8 lipca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !:) Jestem na Waszym forum nowa, niestety ciągle przesiaduje na forum dla staraczek :( bardzo chciałabym do Was dołączyć !
    Mam do Was pytanie, czy są tutaj dziewczyny, które zaszły w ciążę po leczeniu męża Profertilem? Kończy nam się 3 miesięczna kuracja 24 lipca i tak bardzo bym chciała aby się wreszcie udało.
    W którym cyklu po leczeniu zaszłyście i jaka była poprawa ?
    Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedź. Mam nadzieję że podniesiecie mnie troszkę na duchu :)
    Pozdrawiam Karolina

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 9 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola,
    oczywiście moja, a na forum męskim kobiety pisały, statystycznie to nie pamiętam, była jedna załamana i parę szczęśliwych.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ