X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po CLO- komu się udało???
Odpowiedz

Ciąża po CLO- komu się udało???

Oceń ten wątek:
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, my staraliśmy się 4 cykle bez wspomagania, potem dostałam clo i udało się za drugim cyklem, niestety puste jajo, po poronieniu jeden cykl odczekałam i znów zaczęłam brać clo i znów udało się za drugim razem, zaczynam 10 tc.

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się udało w 7 cyklu z clo, ale akurat ten cykl miał być ostatni i nawet nie poszłam na monitoring, totalnie odpusciłam i okazało się, że jest ciąża:)

    oar83e3k7nkpecth.png
  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 29 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się udało w pierwszym cyklu z clo;) bez innych dodatkowych leków, poza pcos razem z mężem jesteśmy zdrowi.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 29 października 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam clo dwa cykle. Pierwszy cykl: jajeczko 16mm, ale że to Holandia to kazali mi czekać na owulacje, która nie wiem czy się odbyła. W drugim cyklu (12 dc) poszłam już do lekarza w Polsce prywatnie na usg i jajeczko miało tylko 10mm... Dał mi Letrozole i jajeczko urosło do 20mm, dostałam Ovitrelle i efektem jest ciąża. Letrozole zadziałało na mnie lepiej, śluz był ładny płodny. Po clo była susza. Zostało mi całe opakowanie na następne dziecko xD.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • panama Ekspertka
    Postów: 225 229

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszłam w pierwszym cyklu brania CLO. Nie miałam robionego monitoringu. Na koniec normalnego cyklu poszłam do gina sprawdzić czy coś się zadziało. Okazało się, że mam bardzo ładny pęcherzyk, który może pęknąć w każdej chwili. Także znowu podjęliśmy starania i efektem jest moja dziewczynka :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    3jvzk6nlakaftugh.png
  • Alfa_Centauri Autorytet
    Postów: 470 1148

    Wysłany: 3 listopada 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl z CLO :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    3jgxflw1q814yhy7.png
    f2wl2n0a13n499gf.png
    [*] luty 2017 - 6 tc ; [*] grudzień 2017 - 12 tc
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 3 listopada 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi cykl z clo i się udało :) na razie początki, bo zaczynamy szósty tydzień, wiec jestem jeszcze pełna obaw.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • kathuz Koleżanka
    Postów: 45 45

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pierwszym cyklu z CLO się udało. Mam już córeczkę przy sobie od 3 miesięcy :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    km5sf71x5qx0ypfi.png
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie udało się 4 razy zajść w ciążę na Clo. Za każdym razem był to pierwszy cykl starań z wspomaganiem:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • twardan Autorytet
    Postów: 650 377

    Wysłany: 7 listopada 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi się udało w 2 cyklu z Clo, ale ciąża niestety obumarła. Po 4 miesiącach w pierwszym cyklu z Clo i Gonal a potem Pregnyl, mam już prawie półtorarocznego synka :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    twardan
    Piotruś jest już z nami :)
    Aniołek zawsze w sercu * 6 tc- 7.05.2015
    zem3sg18rbl77sd8.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny czytam wasze historie i nadzieja we mnie wzrasta. Wlasnie jestem pierwszy cykl na clo, lekarz mi go przypisal ze wzgledu na pozniejsze owulacje, chce przyspieszyc owulke i ją wzmocnic... biore od 2-6 dc po 1 tabletce. Do tego maz ma slabe nasienie, tylko 4% prawidlowej budowy plemnikow, mala ruchliwośc...
    zastanawia mnie jedno lekarz nie da mi ani estrofemu na endometrium, a przeciez clo moze uposledzac endo... czy wyscie braly cos na endometrium podczas cykli z clo?
    i zastrzyku na pekniecie tez nie chce mi dac hmmm

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Decadence Autorytet
    Postów: 374 201

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszlam w pierwszym cyklu z CLO, 1 tabletka dziennie, 5-9 dzień cyklu. Nic dodatkowo na endometrium nie brałam, ale piłam na początku cyklu czerwone winko, jadłam orzeszki (podobno pomaga). Nic na pęknięcie nie dostałam. W 17 dniu cyklu gin powiedział, że mój pęcherzyk ma już 26 mm, to już jest torbielka właściwie i nic z tego, nawet, jak sam pęknie, to jest bezwartosciowy. No i... spójrz na moją stopkę.:-) Powodzenia! :-)

    ckaidqk32wjzio9b.png
  • Decadence Autorytet
    Postów: 374 201

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS Zorientuj się jeszcze w suplementach dla Twojego mężczyzny, zawsze warto o plemniczki też zadbać dodatkowo.:-)

    ckaidqk32wjzio9b.png
  • jacekuba2 Znajoma
    Postów: 26 9

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało w 2 cyklu z CLO 2x1:-) Dziś cieszę się słodkim i upragnionym maleństwem. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 23:45

    13 cykl starań i drugi cykl z Clo
    relge6ydaoueczw9.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decadense dziekuje. Tak maz jubz faszerowany witaminami

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jacekuba2 wrote:
    Mi się udało w 2 cyklu z CLO 2x1:-) Dziś cieszę się słodkim i upragnionym maleństwem. Powodzenia!
    A czy mialas tez zastrzyk na pekniecie i estrofem na endometrium? Czy samo clo?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 lutego 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednia ciąża. Pierwszy cykl starań z clo i ciąża. Po 11 miesiącach starań.

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszym cyklu z Clo

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane dziewczyny. Dzis zaczynam pierwszy cykl staran z clo 2-6 dnia po 2 tabletki dziennie.. zastanawiam sie czy nie za duzo jak na poczatek . Dodam ze jajniki drozne po hsg, badania meza swietne a staramy sie od 5lat i nic. Pomalu trace nadzieje choc bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum i same pozytywne kobietki. Pozdrawiam

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • twardan Autorytet
    Postów: 650 377

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mimika85 :) My też staraliśmy się 5 lat i dopiero po wspomaganiu Clo zaszłam, wyniki męża również były ok. U mnie okazało się, że mam cukrzycę i dlatego nie dość, że tak długo nie mogłam zajść, to jeszcze ciąża była obumarła. Dopiero gdy wyrównałam poziom cukru było ok. Po poronieniu brałam przez 4 miesiące Metformine i potem Clo i Gonal i mam teraz super dzieciaczka :) Także polecam zbadać cukier, bo to raczej nie jest podstawowe badanie w niepłodności, a z własnego doświadczenia wiem, że może poważnie zaszkodzić. Pozdrawiam

    twardan
    Piotruś jest już z nami :)
    Aniołek zawsze w sercu * 6 tc- 7.05.2015
    zem3sg18rbl77sd8.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ