X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po CLO- komu się udało???
Odpowiedz

Ciąża po CLO- komu się udało???

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 12 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mnie pocieszylyscie, widzę że dużo jest dziewczyn którym udało się za pierwszym razem z clo. Ja we wrześniu mialam robione hsg, pozniej nowy cykl zaczęłam z clo + pregnyl na pęknięcie podwójna dawka. Po hsg okazało się ze lewy jajowod jest drozny a prawy nie na szczęście to z lewego miewam owulacje i tak też było przy stosowaniu clo teraz czekam na termin @ który jest w niedziele i mam nadzieje ze nie przyjdzie i zobaczę upragnione dwie kreski... Biorę tez duphaston tzn dziś była ostatnia tabletka

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 18 listopada 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl z clo+pregnyl miałam w sierpniu, we wrześniu nie byłam stymulowana, bo mój gin nie chciał mnie przestymulować i zrobił miesiąc przerwy. Ja mam swoje owulacje, a clo brałam dla wspomożenia, bo mieliśmy drobny problem z ruchem i budową nasienia. W październiku, znów stymulowany cykl, przy 23 mm pęcherzyku, dostałam pregnyl i się udało. Ja brałam clo 1x1 3-7 dc

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z ruchliwoscia jest mały problem bo jest poniżej normy ale lekarz powiedział ze nic nie trzeba robić bo ilość jest bardzo dobra i budowa również. A za pierwszym razem ile miał twój dominujacy pecherzyk? Mam nadzieje ze i u mnie tak będzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po roku starań, w ostatnim cyklu z clo (było ich 6) udało nam się i będą bliźnięta :) Clo od 5-9 dnia cyklu 3 tabletki + podwójny pregnyl na pęknięcie. Oczywiście duphaston. Z tym że dupka brałam do momentu wykluczenia ciąży we wcześniejszych cyklach. W cyklu udanym lekarz podwyższył mi dawkę po potwierdzeniu ciąży. Dodam, że moje cykle były totalnie bezowulacyjne przed leczeniem, a mimo to się udało :)

    Edka, Płatek szkarłatny, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również udało się w pierwszym cyklu z CLO. I to bez pregnylu ;)

    bobo_frut, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    U nas z ruchliwoscia jest mały problem bo jest poniżej normy ale lekarz powiedział ze nic nie trzeba robić bo ilość jest bardzo dobra i budowa również. A za pierwszym razem ile miał twój dominujacy pecherzyk? Mam nadzieje ze i u mnie tak będzie
    za pierwszym razem cos sie powaliło, na monicie byłam i miał 16 mm, i tego samego dnia najprawdopodobniej dostał szalonego wzrostu i pęknął, bo czułam, więc ten pierwszy raz to totalny niewypał.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też nadrabiamy ilością ;)

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 19 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl dostałam, by mieć pewność, że pęknie, chociaż i tak by sam pęknął. Ale po clo warto podać ten pregnyl, by zapobiec torbielom.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy może któraś z Was ma do odsprzedaży Clo?
    Potrzebuję do trzeciego cyklu (oby udanego)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 16:17

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika*** wrote:
    Hej dziewczyny, czy może któraś z Was ma do odsprzedaży Clo?
    Potrzebuję do trzeciego cyklu (oby udanego)


    Ja mam.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny
    jestem na tym forum pierwszy raz i pierwszy miesiac biore Clo:-)
    Brałam od 2 dc do 6dc po 1 tabletce i od 6 dnia wlasciwie do teraz czuje jajniki dzis 9 dc, chociaz najbardziej czułam nastepnego dnia po ostatniej tabletce. Czytałam rowniez na forach ze duzo dziewczyn zaszło w ciaze wlasnie nastepnego dnia po ostatniej tabletce, jak było u Was?

    Ja mam cykle 26 dniowe i 11dc ide na usg ale mam wrazenie ze juz moze byc po ovu....

    Agness27 lubi tę wiadomość

    Pola
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola1111 wrote:
    Witajcie dziewczyny
    jestem na tym forum pierwszy raz i pierwszy miesiac biore Clo:-)
    Brałam od 2 dc do 6dc po 1 tabletce i od 6 dnia wlasciwie do teraz czuje jajniki dzis 9 dc, chociaz najbardziej czułam nastepnego dnia po ostatniej tabletce. Czytałam rowniez na forach ze duzo dziewczyn zaszło w ciaze wlasnie nastepnego dnia po ostatniej tabletce, jak było u Was?

    Ja mam cykle 26 dniowe i 11dc ide na usg ale mam wrazenie ze juz moze byc po ovu....

    Czesc
    Moja przyjaciółka brala clo po 1 tan od 5 dnia i w pierwszym cyklu sie udalo:) Teraz jest juz 2 mies Mama bliźniaków dwojajowych- chłopców:)
    Oddala mi ale mi sie z nimi nie udalo i dopiero w następnym zaszlam w ciążę ale bez żadnych wspomagaczy:)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Koni Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie jakie były wasze pierwsze objawy ciąż?

    Już dołączam
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koni wrote:
    Moje drogie jakie były wasze pierwsze objawy ciąż?

    Witaj.
    My z Mężem staraliśmy sie o drugie dziecko 7 mies i co miesiąc szukalam objawów ale niestety mimo ze byly przychodzila @ ..
    W cyklu w ktorym sie udalo nie miałam w ogóle objawów i pierwsza zauwazyla u Mnie ciążę corka bo przed @ zaczela mi się tak tulić do brzucha i całować a nigdy tego nie robila i 4 dni przed @ wyszedł mi pozytywny test:)).Z kolei przy córce zaczelam na poczatku czuc duza senność a potem doszly poranne mdlosci:)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • fairy_tale Ekspertka
    Postów: 207 228

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę polecić Clo :) Miałam lekki PCOS i rozregulowane, skrócone cykle, prawdopodobnie nieraz bezowulacyjne. Clo brałam bodajże w 2-6 dc, już nie pamiętam, w jakiej dawce, chyba 1 tabletka dziennie. Poszłam na monitoring, była ładna stymulacja, nie za silna i nie za słaba. Kilkanaście dni po monitoringu pojawiły się dwie kreski, udało się w pierwszym cyklu z Clo :)

    9ewns65gxjq3gces.png
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wróciłam wł od gin, 14dc... (@ co 28 dni) i brak pecherzyka dominującego, brak owulacji.... już mi się ryczeć zachciało.... ale weszłam tutaj i humor mi sie poprawił :) .... dostałam duphaston i CLO..... // mam nadzieje że leki pomogą :)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabryśka wrote:
    dziewczyny wróciłam wł od gin, 14dc... (@ co 28 dni) i brak pecherzyka dominującego, brak owulacji.... już mi się ryczeć zachciało.... ale weszłam tutaj i humor mi sie poprawił :) .... dostałam duphaston i CLO..... // mam nadzieje że leki pomogą :)


    Na pewno pomogą, z tym, że może się tak zdarzyć, że nie od razu w pierwszym cyklu :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Mi również udało się w pierwszym cyklu z CLO. I to bez pregnylu ;)
    przepraszam, dopiero później zobaczyłam... :( [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;)
    U mnie podobnie jak u" fairy_tale"stwierdzono PCOS, po rocznym staraniu o dzidzię bez żadnych wspomagaczy. Zmieniłam lekarza, który po badaniach stwierdził właśnie PCOS i podjął leczenie. Dostałam Duphaston i Clo i udało nam się w pierwszym cyklu z clo:)
    Dzis zrobiłam bete i cieszymy się razem z mężem:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ