X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po cesarce
Odpowiedz

Ciąża po cesarce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • onabella Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 27 maja 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamusie mam pytanie jestem w 9 tygodniu ciąży pierwsze dziecko urodziłam CC tylko że nie takim zwykłym cień ciem wzdłuż ale w kształcie litery L ze względu na ponowny skurcz macicy. Czy są na forum takie mamy potrzebuje wsparcia, doświadczenia innych mam.... mój gin jest troszkę roztrzepany i nie ukrywam że nastraszył mnie strasznie, mówiąc że w każdej chwili brzuch może się rozjeść mogę stracić dziecko i życie.... zaczynam się bać każdego dnia nasłuchiwać wszystkiego, każdy najmniejszy ból w brzuchu sprawia, że się boje.... Powiedzcie jak było z wami....

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 27 maja 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj możesz zadać takie pytanie. :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/iii-trymestr/porod-naturalny-po-cesarce,2779.html

    20120810580117.png

    26ympwo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ