X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po 40?
Odpowiedz

Ciąża po 40?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy znajdzie się jakaś? Czekam na moje pierwsze Dziecko, jak się urodzi, będę miała 42 lata. Czy są kobiety w podobnej sytuacji?

    Limerikowo, Drelin lubią tę wiadomość

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Gratuluję serdecznie :) Myślę, że znajdą się takie mamy. Świat się zmienia, dziś to coraz częściej spotykany wiek na pierwszą ciążę :)

    dojrzała, Limerikowo lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam, że pewna władczyni urodziła pierwsze dziecko po 40stce,Konstancja Sycylijska, jej syn Fryderyk II doprowadził do zamknięcia średniowiecza, ur się w grudniu 1194 rok. Czyli późne macierzyństwo to nic nowego, a szansa na wyjątkowe dziecko jak najbardziej jest. Jestem też po badaniach prenatalnych i serdecznie je polecam, bo czuję wreszcie wielki spokój.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 20 lipca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! :)
    Ja nie uważam, że późne macierzyństwo to coś dziwnego. Każdemu różnie się w życiu układa. Ja mam 38 lat i to niby też późno. No ale najważniejsze, aby dziecko było zdrowiutkie.
    Ty miałaś badania prenatalne jako mierzenie przezierności karku i noska, czy coś jeszcze?

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze krew, na wynik się czeka ok. tydzień, jutro zadzwonię; ale jak zobaczyłam nosek, główkę, mózg, serducho, jeszcze takie w półprzeźroczyste,ale wyraźnie, rozpłakałam się ze szczęścia, owszem noc wcześniej była prawie nie przespana, ale ten obecny spokój jest bezcenny.Wszystko z funduszu, wybrałam sobie normalną lekarkę i ta wysyła na badania.

  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak miałam 40 to zaszłam w ciążę (po 13 latach przerwy). Urodze mając 41 :)
    Tę ciążę przechodzę o niebo lepiej niż poprzednią (nudności przez 9 mies, 3 miesiące w szpitalu z powodu skurczów macicy).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 18:09

    dojrzała, Natalina, promoszka lubią tę wiadomość

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaczęłam chodzić na basen wieczorem, okazuje się,że super potem się śpi,

    Natalina lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ