X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża naturalna pomimo nieudanych inseminacjach itp.
Odpowiedz

Ciąża naturalna pomimo nieudanych inseminacjach itp.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ja jeszcze niestety wciąż należę do staraczek. Jestem po 4 cyklach stymulowanych oraz po 3 inseminacjach (również cykle stymulowane). Niestety nadal nic...
    Zastanawia mnie, czy którejś z Was udało się zajść w ciąże naturalnie po nieudanych zabiegach, in vitro, inseminacjach, stymulacjach..
    Są takie przypadki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:47

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam nieudaną inseminację we wrześniu, miałam też problem z cienkim endometrium, kiedy najmniej się tego spodziewałam ( w 9 dc endo 2mm) zaszłam w ciąże, obecnie jestem w 9 tyg. Więc głowa do góry!!! Trzymam kciuki!

    listek lubi tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam jedną inseminację - bez powodzenia. Wiele stymulowanych cykli - nic. Odstawiłam wszystko bo psychicznie nie wyrabiałam, zrobiłam tylko HSG żeby mieć czyste sumienie i bach - w pierwszym cyklu się udało ;-)

    listek lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi też się uda :)
    dzięki dziewczyny za odpowiedź, daje to nadzieję :) Spokojnej ciąży Wam życzę.

    euforia lubi tę wiadomość

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ