X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża c.d. ciężkie chwile długie starania
Odpowiedz

Ciąża c.d. ciężkie chwile długie starania

Oceń ten wątek:
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, ja wchodzę często ale faktycznie ostatnio nic się nie działo, jakiś zastój w interesie 😃. Nooo, trzeba rozbujać towarzystwo chyba 😂.Tylko kurczę, taaak się niewygodnie pisze na belly z telefonu 🙁.

    Pogoda zwariowana teraz, rzeczywiście bardzo łatwo coś złapać. Zdrówka dla malutkiej 😘. Chociaż wiesz? To niekoniecznie musi być przeziębienie - u nas przy dwóch pierwszych ząbkach z nosa lało się młodej niesamowicie, normalnie wiadro mogłam podstawić. A po konsultacji okazało się że tak może być przy ząbkowaniu - taka woda z nosa. Dodatkowo czerwone i suche policzki trochę jak przy alergii pokarmowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przydałoby się rozkręcić towarzystwo, bo brak mi rozmów chociażby o pierdołach 😉

    Wiesz że też tak pomyślałam że to może od ząbków ale właśnie tak jak piszesz lejące się gile a mojej nic z nosa nie leci tylko słychać że nos zatkany i ciężko jej się oddycha. Psikam jej wodą morską i wyciągam co rusz. Poza tym śpi dosyć często teraz i markotna jest oby tylko nie gorączkowała bo w następnym tygodniu szczepienie mamy

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedulka w takim razie 🙁. Oby szybko przeszło. A szczepienie warto przełożyć. Teraz że względu na covid nie robią aż takich problemów nawet jeśli ze szczepieniem się ktoś spóźni 😊. Przynajmniej u mnie w przychodni, warto zadzwonić i zapytać jak to wygląda u was.

    No... To biję się w pierś i obiecuję wchodzoć regularnie, na tyle na ile mi czas pozwoli.

    Koniec drzemki mojej królewny, uciekam 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 15.50 Hania zawitała 3210 46 cm 10 punktów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 18:14

    Jagodowa Mama, Marysiaaa, Sleepy, Iskierka87, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zOsia, wielkie gratulacje!!!!! Odpoczywajcie teraz 👍😘.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, to nas zaskoczyłaś dzień wcześniej! Ogromne gratulacje ❤️❤️

    zOsIa88 lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, gratuluje !

    Dziewczyny mi też wygląd tego Belly się nie podoba. Jak lata wczesne 2000 :P

    Proponuje założyć na nowo wątek na staraniach. Tak jak gorące mamuśki mają.
    Tam wtedy można zaglądać do Was częściej, bo tu ciężko Was znaleźć :)

    ja głównie na kompie, ale na telefonie te stopki przesuwające mnie tu wkurzają. Zresztą na kompie jak scrolluje to jest to samo.

    Także zostawiam temat do przemyślenia :)

    Sleepy, Jagodowa Mama, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan to jest całkiem dobry pomysł :D
    Dziewczyny co Wy na to?

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj taaak, byłoby super👍👍👍.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa tak spokojnie można przesunąć szczepienie w razie czego ale póki co (odpukać) mała ma tylko katar więc myślę że to nie przeszkadza a do wtorku jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję że się wykurujemy 🙂

    Zosiu moje gratulacje! 🥳 Jaka kluseczka myślałam że będzie mniejsza w sensie wagi a tu prawie jak moja 🙂 Super bardzo się cieszę że już jesteście razem. Odpoczywajcie ❤️

    Ja też jestem ZA nowym wątkiem na ovu tylko przydałoby się jakieś oznaczenie typu np. Koniczynka czy tp wiecie żeby można szybciej znaleźć i by się wyróżniał od innych 🙂 Macie już pomysł na tytuł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra w wymyślankach bie jestem, ale może żeby było nawiązanie do naszego poprzedniego wątku? Może coś pokroju "Po burzy zawsze wychodzi słońce ☀️ - mamunie i brzuchatki z wątku ciężkie chwile i długie starania 🍀"?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że podobny wątek już jest coś z tą burzą ale może się mylę. A może "Długie i ciężkie starania zakończone sukcesem 🥰" no nie wiem to tylko moja propozycja 🙃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S jest coś ze słońcem i chyba to mi się skojarzyło 😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może "ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀" ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie pasuje 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wpadajcie ❤️❤️❤️https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ciezkie-chwile-i-dlugie-starania-zakonczone-malym-cudem,21201.html

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkuuusowa, halo halo, zapraszamy na różową stronę 😁 Zosia, jak już dojrdziesz do siebie to też koniecznie się tam odezwij! 🥰

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ