X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża c.d. ciężkie chwile długie starania
Odpowiedz

Ciąża c.d. ciężkie chwile długie starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa to jeszcze szczotki doczep do tych wrotek i będziesz miała przynajmniej pozamiatane 😅 hehe
    Ja też nie cierpię robić prezentów bo nigdy nie wiem co kupić. A siostrze może perfumy na ulubione np.

    Ja się zastanawiałam czy nie kupić tego robota sprzątającego roomba czy zoomba jakoś tak. Ma któraś z Was może, warto?

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam tego robota moja siostra ma sobie sprawiła mówi że jest zadowolona ale tez dokładnie Ci nie wyczyści
    Jagodowa wszystko zależy w jakim wieku jest Twoja siostra ile chcesz wydać czym się interesuje;) ja ma prezent złożyłam się z druga siostra i kupiłam masażer i olejek do twarzy. Jesli chodzi o mnie to nie byłoby problemu bo cieszyłabym się zarówno z rzeczy kosmetyków itp jak i rzeczy do domu bo to się zawsze przydaje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2020, 12:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głównie chodzi mi o sierść psa tylko nie wiem czy się nadaje bo nasza suczka ma raczej ostrą i krótką sierść jak igiełki której jest pełno zawsze na wiosnę i jesień jak zmienia i wtedy się sypie. Nawet w bieliźnie ją znajduje, ona strasznie koli i ciężko się jej pozbyć z ubrań a nie chce żeby malutka miała ją w ciuszkach. Suczka co prawda ma własne legowisko i nie przebywa na łóżkach ale na podłodze jest jej ful wtedy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspólczuje z siesrcia przerabiałam to z poprzednim psem teraz mam pieska co ma włosy minus taki ze szybko rosna i trzeba do fryzjera i jak jest pogoda tak nie fajna to szybko się budzi ostatnio wskoczył na fotel i cały byl brudny. Ale jeśli chodzi o śmierć to warto ;) od męża kuzyn ma owczarka w bloku i oni to aż w jedzeniu maja ta sierść ja juz bym nie chciała tak bo jestem tez alergikiem i ciągle kichałam i smarkałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety sierściowy problem jest i to wkurzające bo sierść krótka ale koli niemiłosiernie. My mamy pinczera miniaturkę i ciekawe czy tak drobną sierść ten robot ogarnie 🤔

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam mija niedziela? Młoda ma drzemkę to zrobię chociaż przedświąteczną listę rzeczy do zrobienia. Jestem ciekawa tegorocznych świąt, już widzę oczami wyobraźni choinkę przewróconą do góry nogami 😄 (na szczęście sztuczna choć nie lubię 😞). Ale mieliśmy kiedyś młodego kota - szogun niesamowity, zainwestowaliśmy wtedy w nietłukące ozdoby no i właśnie w sztuczne drzewko. A marzy mi się taka jak mieliśmy zawsze - żywa i wielka do samego sufitu. A jak u Was, dekorujecie już dom powoli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niedawno wróciliśmy od dziadków z malutką. Teraz mąż ją usypia. Co do dekoracji to ja nic kompletnie nie mam zrobione nawet firanek zmienionych 🙈 wstyd ale od jutra biorę się za to bo musi byc świątecznie w domku choć nas nie będzie na święta. Odebraliśmy już zdjęcia z sesji świątecznej i będziemy mieli piękna pamiątkę 🙂

    Choinka u nas będzie musowo w końcu rok temu 22 grudnia dostałam taki dar od Boga jakim jest moja córeczka ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko bardzo ładny ten kokon ;) ja tez planuje kupić bo dostawki nie planujemy kupować nie bardzo mamy na to miejsce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję 🙂 uwielbiam czerwień i małej koniecznie musiałam kupić w czerwieni 😉 w wózku też mam gdzieniegdzie czerwony kolor i do wózka komplet mam podobny jak kokon tylko zamiast myszki Minnie jest w kotki 😁 Też myślałam nad dostawką bo to dobra sprawa i z jednej strony żałuję bo mała śpi ze mną w łóżku obok w kokonie a mąż sam w salonie 🙈 jakoś nie mogę się przełamać by ją do łóżeczka odłożyć tj chyba bardziej się boję a drugie to że musiałabym wstawać i ja wyciągać z tego łóżeczka na karmienie, czy chociażby smoka włożyć a tak wystarczy że wyciągnę rękę no i czuję się spokojna. Wiem że w końcu bd musiała ją do łóżeczka przyzwyczajać ale coś mi się wydaje że nie szybciej niż jak skończy pół roku 😄 Gdybym kupiła dostawkę by było podobnie jak z kokonem więc trochę żałuję choć chyba do pół roku właśnie ona jest bo dziecko się nie mieści później ale teraz juz po ptokach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my taka decyzje juz podjęliśmy kurcze tez dużo tych gadżetów wiem ze niektóre ułatwiają życie ale co później zrobić z nimi jak się nie sprzedadzą. Wiec może dobrze że jej nie kupowałaś chyba ze planujecie drugie dziecko ;)
    Twoja córeczka jest cwana z tym smokiem do butelki moja siostra w ogóle nie karmiła z butelki i teraz ma problem bo chciałaby przestawić a mala ma rok i jak pije na przykład jakieś soki to ze szklanki :D

    Dzisiaj upiekłam pierniki trochę tego wyszło
    Jutro mam w planach zrobić uszka musze sobie jakoś to podzielić jakbym wszystko miała od razu zrobić to braknie mi siły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Zosiu dzieci są cwańsze niż nam się wydaje 😄 co do 2giego dziecka to mamy to na uwadze ale jeszcze nie tak szybko 😉 A dostawkę zawsze można było kupić używaną zawsze taniej. Trochę żałuję choć tak jak pisałam ona na krótko jest.

    Oj ja też miałam te Pierniczki zrobić kurcze zawsze z głowy wyleci. Teraz się rozglądam za prezentami a jutro mam wychodne jupiii. Trzeba jakieś gacie i legginsy z wyższym stanem kupić na ten mój bebzol 🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam uszka i teraz pukam się po głowie bo mam robit a wcześniej ugniatałem ciasto rękami:D a tu 11 minut i ciasto takie ugniecione ze az szok :D tak to można robć;)
    Prezenty juz mam tylko zimy nie ma cały zestaw czapka szalik rękawiczki:D
    Żeby nie było kolorowo oczywiście maz musiał mnie dzisiaj zdenerwować prosiłam aby pomalował tylko pokój a ten sobie wymyślił cegłę i wierci w ścianie aby profil przymocować i przewiercił rurę z centralnego no ostatnio dużo tych rzeczy u niego mnie denerwuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szybko Ci poszło, fajnie mieć pomocnika kuchennego 😉

    A faceci to potrafią byle czym zdenerwować i przeważnie na przekór robią 😒

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tam słychać meldujcie się jak tam sampoczucie ;)
    Iskierko jak tam wychowywanie córci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 21:39

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam o tym temacie 😅😅😅

    U mnie już coraz dalej. Czekam teraz na ruchy ;) mam nazgeone usg 10 lutego, zapisałam się dodatkowo, bo w medicover ide według tych NFZ, czyli raptem trzy.. zobaczymy, czy mój lokator pokaże kim jest :) teraz niby lekarz powiedział, że jemu wygląda na dziewczynę, ale nie chciało dać się ładnie pomierzyć, więc nie biorę na razie tego jako sugestie. :)

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adu a macie jakieś preferencje co do płci ? Jak się czujesz masz jakieś dolegliwości?
    Ja coś nie mogę spać jestem o krok od obrony dzisiaj pisałam ostatnia prace na zaliczenie :) ale obrona nie wiadomo ze względu na ciążę nie wiem czy mała się nie pospieszy wolałabym żeby nie :/ ale niczego w życiu nie można zaplanować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2021, 23:58

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, chcielibyśmy dziewczynkę, ale jeśli chodzi o przeczucia, to u mnie totalny brak przeczuć kto to może siedzieć w brzuchu :) Ja ciążę znoszę super, dziękuję. W zasadzie żadnych dolegliwości, prócz bezsennosci i wrażliwych piersi. Na pierwszy trymestr odstawiłam warzywa bo mi nie przechodzimy przez gardło, ale od dwóch tygodni jest już lepiej. 😊
    Oooo, obrona w czasie ciąży jest dobra, bo szybciej puszczają i tak nie dopytują:D bronisz lic czy mgr? Jaki kierunek?

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgr bronie To juz 2 :D;) ale nie wiem kiedy zależy od dziecka narazie nie jest za dobrze rośnie ale mało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2021, 19:59

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, melduję się u Was tak jak obiecałam! ❤️

    Mam pytanko, jak wkleić ten suwaczek? Weszłam na stronę z suwaczkami, stworzyłam go, skopiowałam link z bbcodem url w podpisie i wychodzi mi jakieś zdjęcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2021, 14:57

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, a no to piekne, brawo! Na pewno wszystko pójdzie dobrze!

    Turkusowa, witaj 🥰🥰🥰 jak dobrze Cie tu widzieć! Co do suwaczka to ja kopiuje ten pierwszy link i działa:D

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ