X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ciąża a torbiele na jajnikach
Odpowiedz

ciąża a torbiele na jajnikach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was zaszła w ciążę mając torbiele na jajnikach? Mam torbiele (raczej endometrialne) i w oczekiwaniu na laparoskopię nie wiem czy podczas współżycia istnieje szansa na ciążę i czy w przypadku ciąży taką operację się przekłada..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam iść na usuniecie torbieli, a mi lekarz kazał zachodzić w ciaze i powiedział, ze torbiele sie wytnie w trakcie porodu,,, suma sumarum, powiedziałam, ze nie zachodze w ciaze, wiec mi laparoskopowo wycinali

  • LadyMK Autorytet
    Postów: 912 726

    Wysłany: 31 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel, która pękła samoistnie i w kolejnym cyklu zaszłam w ciążę.
    Wcześniej torbieli nie miałam jako takich, ale miałam jajniki zawalone małymi pęcherzykami, które na szczęście się wchłaniały samoistnie. Aż do tego czasu...

    Miałam iść na laparoskopię, bo miałam podejrzenie zawalonych jajowodów...i traf chciał, że pojawiła się torbiel, której możliwe, że płyn z niej oczyścił jakby trochę jajowód :)
    w to przynajmniej chcę wierzyć

    Malutek i jego czkawka na ktg: http://youtu.be/dH-ur0Zs7yE
    Wituś urodzony w 41tc 3560g 54cm
    34tc 4d - 2400g; 30tc 4d - 1950g; 20tc 4d - 400g

    3523x2t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ