BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Ciąża a siatka przepuklinowa
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie,
To mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość. Jestem w siódmym tygodniu ciąży. Trzy lata temu przeszłam operację przepukliny pachwinowej przy użyciu siatki. Pytałam wielu lekarzy, ale wszyscy odpowiadają mi: "zobaczymy..." Może któraś z Was miała podobną sytuację. Na razie nie czuję żadnego dyskomfortu, ale zastanawiam się nad kwestią porodu. Czy można w tedy rodzić siłami natury, czy zaleca się cesarskie cięcie? Wiem też, że w czasie ciąży siatka może drażnić nerwy powodując ból, ale to podobno indywidualna sprawa. Bardziej boję się porodu, ponieważ dwa lata po operacji poszłam na trening mięśni brzucha (dość hardcore`owy) i potem moja przepuklina czuła się dramatycznie, a przecież poród to jeszcze większy wysiłek. Jeśli macie jakieś porady, doświadczenia, będę Wam wdzięczna za pomoc w rozwianiu moich wątpliwości.
Pozdrawiam :)Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)