BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Ciąża a okres/krwawienie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Sofia13
Nowa
0

Wysłany: 15 października 2019, 16:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny! Zaglądałam tu regularnie starając się o moje dwie córki :-) Aż głupio, że matka 2 dzieci zadaje takie pytanie, ale... mam normalnie okres, ale w ostatnich tygodniach piersi mam nieustannie tkliwe, jakby więcej mleka mi się tam zebrało (parę miesięcy temu skończyłam karmić po długim czasie), mam wrażenie że smaki mi się zmieniły, w głowie mi się kręci czasem, a do tego miałam dziś straszliwy ból głowy i zwróciłam wszystko z żołądka... Teraz znów skończył mi się okres, ale jakby nadal plamię troszkę. Nie czuję się tak jak w poprzednich ciążach, ale już sama nie wiem co myśleć... Miała podobnie któraś z Was?
Tak, wiem, mam test zrobić albo iść do lekarza, ale ciąża mimo wszystko wydaje mi się bardzo nieprawdopodobna... będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami, jeśli coś podobnego Wam się przytrafiło.

Seli
Autorytet
2025

Wysłany: 16 października 2019, 11:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nadal karmie... I przed jak i zaraz po mam rozne odpaly... Jak nie apetyt, to ciagle mdlosci, wymioty, zawroty glowy i takie tam 🤷‍♀️ mysle, ze to zawirowania hormonalne i tyle ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)